» »

snezinke na ekranu

snezinke na ekranu

Doman ::

LP: imam problem, da mi ko gledam filme po enkranu skacejo snezinke,,, kaj bi bilo narobe, saj sem instaleru nove gonilnike za graficno, formateru disk, cd-ji so cist ok,pa igrce delajo tud normalno.

CaqKa ::

simptomi pregrevanja grafike.. a se ti pri 3d igrah enako dogaja?

Doman ::

Sem mislu da je graficna kej fuc, pa sem sel kupit radeona 9600pro pa je isti kurac,,,, use igrce delajo normaln sam pri filmih je tko, imam vse novejse codece pa nic!

CaqKa ::

v katerem playerju pa.. si probal katerega drugega?
si probal z novejšimi driverji?

UNIVERZUM ::

Tole se gre zame, pa nimam non stop dostop do neta. v windows media player, v rad light, v winamp... mam kazaa lite kodeke. ko hočm povečat sliko *.jpeg je isto, kr eni zeleni kvadratki. Pa dvdje tut noče pšredvajat. Mam cdrw in dvd player ločeno. za dvd uporablam vin dvd4. Drivrji so novi!

CaqKa ::

hmm jaz bi sprobal z kakimi starejšimi driverji če imaš zdaj čisto nove...
pa probaj kaki slotech linux recimo zagnat in povej če je isto.. da vidimo če je težava v hardveru ali v softveru.

UNIVERZUM ::

Prej sm meu nameščene še win me pa je blo isto. PIrat Pa uporabl iste windows kokr js pa mu čist dobr dela. Kaj od hardwera bi pa lohk šlo?:(

UNIVERZUM ::

Ka res nima noben nobene ideje, kwa je narobe. :'(

Zgodovina sprememb…

Caligula ::

Mogoce kej z ramom narobe?

CaqKa ::

a ti naj še tretjič povem da probaj z drugimi driverji?

CaqKa ::

take probleme se tako rešuje da lepo po vrsti izključuješ komponente ki bi lahko botrovale problemu...
tak da zdaj najprej probaj z kakimi drugimi driverji.. potem probaj recimo z drugimi ramo.. potem recimo probaj ugotovit če je sama plata kriva.. itd..

UNIVERZUM ::

Hvala. zgleda da je plata, sm zamenu rame, ven vzel vse razn diska in grafične, tut cd rom in DISKETNIK. Pa driverje sm najprej meu tiste od win xp, pa original k sm jih dobil na cd-ju ob nakupu pc, šele pol sm jih iskal na netu. Kako to da mi pa špili normaln delajo?;(

Sumo ::

Kaj pa un codec pack si probal odinštalirat, pa namestit samo divx pa xvid? Pomoje da je tle problem.

UNIVERZUM ::

k sm namestil nimota pa ni delu, sm ga vrgu dol pa tko naprej z vsakim k ni delu. Predn sm meu problem sm meu pa nimota pa še neki drugih,pa je čist kul delal. mi tut DVD noče predvajat, je slika, no ni glih slike... je zvok pa eni kvadratki se vozjo po ekrani... ko v matrici:D

Zgleda da je šla mama plata:'(

Jebiveter ::

Si probal s Slo-Tech Linux?

In po cem sklepas, da je maticna plosca vzrok? Probaj menjat graficno.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

DarwiN ::

Brvne pikice se pri filmih ,in samo filmih , pojavljajo takrat ,kadar je procesor preveč navit..
Nelogično, ampak tako pač je...Ni pa rečeno da je lih to pri tebi krivo UNIVERZUM..Probaj ga za hec odvit, pa tut če nimaš nič navitega,pač da zmanjšaš temperaturo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

UNIVERZUM ::

jebiveter, sm zamenu grafično, sm kupu čist novo. manj kot na osnovo ne morm spustit procesorja. Osnova je 8x100, nižje ne gre. linuxa pa nism probu:8)
Ga ma kolega pa je preveč čudn0:)
bi rabu kak mesec da bi ga sploh znal zagnat.

K0K0 ::

Ah dej no mer sej tele slo-tech linux sam cd not porineš pa se ti naloži :D pa sploh ti ga ni treba inštalirat ker laufa z cdja. Pol tist film boš pa že zagnov res probi da se navš pol po glav tovku k boš pogruntu da so bli krivi kaki kodeki ti si pa že nevem kolk drugih stvari zamenov.

Doman ::

UniVerZuM,,,jah bo treba se pri teb linux-e sprobat :D :D :D :D
Sam dvomim da bi ti ratal privrzenec linuxa ker skoz spilas igrce:D

CaqKa ::

gre se za ugotavljanje napake in ne zato da bi univerzum postal linuxaš..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj je narobe- občasni black screen-->SPET!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
995974 (4398) Rainbow Dash
»

slabo predvajanje HD filmov

Oddelek: Strojna oprema
394313 (3613) hojnikb
»

Zelo, zelo cuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71781 (1452) #Fr3aKazoiD!
»

asus nvidia 7600gs

Oddelek: Zvok in slika
131477 (1114) Q_4
»

Blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
202147 (1877) Bee82

Več podobnih tem