» »

SNEMANJE PS2 IGRE ... ??

SNEMANJE PS2 IGRE ... ??

JOKER ::

POZDRAV !!

Stvar je sledeča:
Na CD-ju 80 MIN. imam BMX igro za Playstation2.
Hotel sem si pač nardit kopijo, da bi v primeru poškodbe imel na raspolago drugi CD.
Poženem NERO ter nastavim na IMAGE RECORDER in vstavim CD ter kliknem NOVA in nato CD KOPIRANJE. Nato vse skupaj lepo posname v mapo, ki sem jo določil in na koncu napiše, da je kopiranje bilo uspešno.
Torej, sedaj je igra posneta kot IMAGE z (ker je v Nerotu) .nrg končnico.
Pogledam v raziskovalcu je datoteka dolga 840Mb.
Vstavim prazni disk v pekač (ista karakteristika CD-ja) 80min ali 700 Mb) in ko hočem posneti kot sliko (image record) mi pa ta kur*a ven vrže disk, češ da ni dovolj prostora ! 8-O Kako to, če pa je posneta igra na isto velikem CD-ju kot sem jo hotel jaz posnet.ZAKAJ TO !!??
Ne predlagat .... uporabi WinISO pa Clone CD , ker mora z Nerotom tudi biti to izvedljivo.
No pa tudi po parkratnem neuspelem poskusu sem pri nastavitvah NERA spovečal rumen in rdeč mejnik, pa ni ratalo (uspelo po slo) .

Ima kdo kakšno idejo ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Pa kaj nihče ne ve rešitve za moj problem ?? 8-O
Zanimiva zadeva ...... :|
________________________________________________________
Ka te češ ....

Primoz78 ::

Probi se enkrat vstavit cd potem ko ti javi da je premalo prostora in ti "izpljune cd"...Poglej ce mas overburn enabled...

Lp Primoz

JOKER ::

Thorn78 kje to nastavim ?? Ma oštja sem probal že vse povečat mejnike pa brez uspeha.
Ne morem verjet, da je igra posneta na istem CD-ju (kapaciteta ..itd) ampak NE GRE. Pa naj gre vse v PM. Zdaj sem pa že jezen.>:D
________________________________________________________
Ka te češ ....

Romčy ::

Presnemi z Alkohol 120% in označi v programu da je za ps2 ,tako je meni vse delalo za druge varjante pa ne vem

JOKER ::

Druga mi ni preostalo kot to, da sem naložil CLONECD 4 in stvar deluje.
________________________________________________________
Ka te češ ....

XsenO ::

Ta mi je nova od kdaj so originalni špili za PS2 na cdjih? Kolkor vem so samo na DVDjih ali se motim>:D
1 + 1 = 1

JOKER ::

REPLIKA na komentar od XsenO-ta :

Prebral sem kompletno vse še enkrat in predvsem se osredotočil na tvoje nepremišljeno pripombo. Sorry, ampak za mene je bila tvoja pripomba Too Much !!

ZAKaj ?? Sploh ni bilo govora ali so ORIGINALI ali KOPIJE ?
Poanta te teme, ki sem jo ustvaril je bila, zakaj mi noče NERO posnet v tem primeru PS2 igre, ki je na 700 Mb cd-ju na isto velik cd !!
S tvojim komentarjem si pa prekršil pravila in napeljuješ na piratstvo.

XsenO, brez zamere, ampak moral sem dodati svoje mnenje ;) , ker mi ni dalo mira.
Samo je pa res,če si vso temo prebereš od začetka boš videl, da imam prav.

Lp, se grem založit z PIROM in ČIPSOM pred TV saj bo kmalu tekma. Hik ....:D
________________________________________________________
Ka te češ ....

XsenO ::

Mah mislisi kot ti paše.....morda ti špil ne gre gor na CD, ker PS2 špili domujejo na DVDjih:\


P.S. vsak, ki vsaj malo ve ozadje cele situacije, ve kje čepi dlaka in tvoja "reakcija" samo potrjuje...
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

JOKER ::

OK . ;)
Komaj sedaj sem videl, da si dodal P.S. . Kaj si s tem mislil ?? 8-O
Razloži mi lepo prosim .
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

Fury ::

Lock topic. Persona rudis jokerju... :)

JOKER ::

Pa saj to ni res ! No Comment .....
________________________________________________________
Ka te češ ....

XsenO ::

A res rabi to farso naprej peljat?
1 + 1 = 1

K0K0 ::

Joker enkat sm brav da se da posnete cdje zašitit s spremembo velikosti clustra (nism zihr uglavnem neki se spremeni :8)) v nerotu. Cdjev se potem ne da copirat ker so kao preveliki :'(. Kako bi to rešu pa žov ne vem

JOKER ::

Modri_zob hvala za nasvet. Tako daleč se pa nisem spuščal, tako da res o tem kar si napisal nimam pojma. Mogoče maš pa prav, ne vem ......
Kot si lahko ugotovil v mojem četrtem komentarju sem stvar uspel rešit in pognat tako da deluje "KO SUZA" , tako da naslednji komentarji so brezpredmetni.
Ampak, vseen hwala vsem .

P.S. : Ne vem, ali me občutek vara ali ima resno kdo kaj proti men ?? 8-O Vsi nadaljni komentarji (od mojga četrtga) ne pašejo v kontekst.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

K0K0 ::

kako si rešu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110268 (7632) GLAVNI
»

Gran Turismo 5 pri nas šele konec leta?

Oddelek: Novice / Igre
2810239 (9151) Berserker
»

Sprememba končnic

Oddelek: Pomoč in nasveti
242103 (1698) Egii
»

Image če imaš na voljo samo *.BIN datoteko, brez *.cue

Oddelek: Programska oprema
252094 (1927) Venturer
»

NERO in 90 min CDri

Oddelek: Pomoč in nasveti
141086 (830) Joze_K

Več podobnih tem