» »

Kva se dogaja z jokerjem?

Kva se dogaja z jokerjem?

TribesMan ::

U tork j k ponavad spet joker pršu in notr je bil en čudn članek o Athlonu in P4 uglavnm rezultati so taki da athlon 1330 poseka P4 1.5G tam nekje v povprečju za 30-40% Zravn pa je še Athlon 1000, ki pa s težavo lovi P4 1.4G.
Že ta razlika se mi zdi mal sumljiva potem pa je tu še specifičen test u Unreal Tournamentu, kjer vsi trije proci (P4 1.4G in 1.5G ter Athlon 1G) caplajo okol 75slik/s, hudo pa izstopa Athlon 1.33G z reci in piši 135slik/s. Pa to še ne bi bilo tok čudno če ne bi bil test izvajan pri 1024*768 Nevem kira kartica je sposobna tega, ker zaenkrat še nism vidu geforca, ki bi bil sposoben takih brzin.
No res da sem rahlo bolj na strani intla kar se tiče procov ampk vseeno prznam da je athlon hitrejsi od p4 ampak vsaka stvar ma svoje meje in zdi se mi da so tile testi malce nerealni (fake).
Popravte me ce se motm.

Pa sory k vam s tem morim v loži, ker res nism vedu kam nej to podturim.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

element ::

Athlon 1.33 je od P4 1.5ghz res hitrejši za okol 30%. :D Kaj bo pol šele Palomino delu! 8-O No, mogoče so mel pa kakšno ultro notr al pa Winfast GF3, k so ga mel tud na testu... :\ Aja, pr GF3 se hitrost proca kr dost pozna, ker je procesorsko požrešen, kolkr sm jest brau na netu...

luni ::

hm mislim da bi ta topic bolj sodil na Joker forum... ti pa morem reci, da je TB 1.33 dejansko megasticno hiter procesor... jaz sem ga preizkusil v navezi z DDR pomnilnikom in je zadeva multos sekala... je pa tudi res, da sem v UTju pri 640x480 in minimalnih detajlih dobil le 85fps na mojem voodeku :\
Artificial Intelligentia

OldSkul ::

Prvič je joker res bil pristranski (ravno jaz sem hotel odpreti tudi tako temo)
Zraven bi moral dati tudi 1.7 P4,pol bi lahko testiral z novejšimi programi.Pa so šli testirat z 3D mark 2000 pa še ene stare programe.Pa testirat bi mogli z GF 3,mogoče so ,toda GF3 najbolj spada k P4!

Pa dajo tiste teste ki najbolj posekajo P4,naj dajo tudi tiste kjer P4 poseka athlon(pa čeprav le za malo)

element ::

Ej luni, kje je pa člank? Ja, jest tud upam da kmal dobim to navezo, k jo je dele dubu luni za test(is)erat. :D

TribesMan ::

Na tomovem hardweru so izmerl z AMD navit na 1400 in GF na 1024 dobrih 60 slik, jokerjevci pa 135???

Dr.Miha ::

le kdo bi Tomu verjel.....
Za domovino z Nintendom naprej!

OrlyTM ::

hja ... fantje .. v mojem compu se poti Athlon 1.333@1.400 z sodelovanjem GF256DDR@Quadro mi pelje q3a v resoluciji 1024*768/32 z vsemi detajli na max z 80-100 frejmi ... odvisno koliko osebkov igra medtem ko gostim server!

Tko da tem številkam v Jokerju definitivno gre verjeti, ker so bli zagotovo delani z GF3. Tale Athlon 1.333 je pa zverina v pravem pomenu besede.

Aja, pa moja platforma je SDR [2x256 MB Micron CL2 RAM -nastavitve v biosu na turbo, 4 way interleaving, cas2 in ostalo na full].

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

test grafičnih v Monitorju marca

Oddelek: Strojna oprema
241741 (1247) R0K
»

palomino 1500 xp

Oddelek: Strojna oprema
5843 (726) msmiha
»

DDR zmaguje!!!!!!!!!!!

Oddelek: Strojna oprema
261703 (1323) hatch
»

Athlon vs. Pentium 4

Oddelek: Kaj kupiti
191545 (1233) Huey P
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271598 (1368) evoice

Več podobnih tem