» »

geforce in xp pro SP1

geforce in xp pro SP1

emc2 ::

pred kratkim se mi je nekako zbrisalo kar precej sistemskih in ostalih fajlov...uglavnem pol sem še enkrat naložu win xp pro SP1 in vse lepo dela tko kot prej razen..... edino kar ne štima je inštalacija driverjev za geforce. slika je sicer uredu. vendar xp nikakor nočejo inštalirat driverjev za geforce. šel sem na nividia stran in potegnu najnovejše driverje dol. tud inštalacija je delala normalno, pač se izpiše da so driverji uspešno naloženi in da je treba comp resetirat. ga resetiram grem v win, kliknem desni gumb-properties-settings- in tam piše samo defult monitor, nobenega podatka ni nikjer o tem da bi bili driverji naloženi...

Sami ::

Čudno, prvič slišim, meni dela. Če nimaš nič pomembnega na disku probaj format in vse od začetka.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

ferdo ::

klikni na gumb ADVANCED oz. DODATNO.

Če bi pa rad, videl napis tvojega monitorja, si pa naloži driverje za tvoj monitor.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

emc2 ::

ja sej sem kliknu pod advance, pa vse sem že probau...samo comp še vedno ne da nikjer nobene informacije o tem da bi imel driver za geforce naložene. tud inštalirau sem že vse mogoče driverje (starejše, novejše...). zanimivo je to da ob vsaki inštalciji ne javlja nobene napake in vedno napiše instal succesful.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prazno namizje po inštalaciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
191472 (1024) neon21
»

nVidia proti NGOHQ.com

Oddelek: Novice / Grafične kartice
405654 (2921) dukenukem
»

računalnik se izklopi

Oddelek: Pomoč in nasveti
121112 (986) pivo
»

AMD 64 (star 1 mesec) freezne

Oddelek: Pomoč in nasveti
121160 (915) perobiker
»

TV Out ---> DVD

Oddelek: Zvok in slika
7933 (794) Koci

Več podobnih tem