» »

temperatura

temperatura

The B ::

Neki me vedno bolj matra pa rabm mnenje:
plata NF7-s
proc 2500+ (zaklenjen)@2450 pri 1.79V
napajalc 420W chieftec +5=5.3; +12=12.28; +3.3=3.39
ram 2x256 pc3200 twinmos@223 pri 2.83V
hlajenje blok od eddy-ja, jugo radjator, L20, štirje 120 mm venti na 5V na radjatorju in trije 80 mm venti pihajo not v ohišje spodi (dva na stranici in en zadi pr pci režah). Tud ti so na 5V. Aja pa 120 venti pihajo vn iz ohišja spredi.

Matra me pa 50°C ki jih gledam zdele. ;( Pardon, 51! ;(( Zdej boste vsi rekl nej se ne sekiram če vse dela. Pa ne dela zato se bom sekiru. Ko sm testiru nastavitve sm pustu prime delat 10h. Brez napake. Zdej se mi pa enkrat na dan (včasih tud več, včasih se pa ne) comp resetira. Pa folding se sesuva. Sam ne da ne končuje paketkov ampak windowsi pravijo da je fah core 65(78) naredil napako in se bo končal. ;( Vse to pr istih nastavitvah ko je prime delu. Probu sm višat in nižat napetosti na vsem. Zdej sm dal timinge na by SPD. Pa na novo sm dal blok gor: tanka plast as3 in prvil sm ga bolj kot pa prej (ene 5 obratov). A je možno da je as3 pokvarjena? Zdi se mi da je bl oljnata kot je bla. Al pa sam hočm da bi bla...
Ideje?
Aja pa izklopu sm avtomatski restart tko da bom napisu kaj piše ko (če) se naslednjič sesuje
Pa še to odpru sm škatlo pa je radjator mlačn tko na uč ene 20°C. Pred neki časa sm tud termometr not utaknu in je bla takrat temperatura vode praktično ista kot sobna.
B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/
  • spremenil: The B ()

Strijc ::

uff hude temperature za vodno 8-O

Eddy ::

Pomoje je problem v matični plošči, saj meni tudi nagaja, in moram resetirati, da dobim realno temperaturo. Saj si nekaj omenjal pred časom da ti kaže različno temperaturo ane... Jaz imam isti problem... Samo se ne sekiram...

Tele NF7-S imajo problem s senzorjem CPU temperature!
In temperature vsekakor niso normalne!

LP! Eddy
www.ekwaterblocks.com

The B ::

Res kaže čist različne temperature. Sam ne morem vedt kere so taprave... In zadnje čase kaže bl visoke.
Prej sm hotu komp ugasnt in namest tega BSOD. Pisal pa je da če prvič to vidm, bla bla bla, pol pa da nej odinštaliram antivirusne programe in še neki in nej pregledam disk. A je možn da je kej z diskom narobe? Kr vroč je bil ko sm ga potipu... Veeelik bl vroč kot radiator naprimer.Kako pa zgleda če se disk pregreva?
B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

digital II ::

Yo,
imam enak cpu z samo pripadajočim coolerjem....
moja temp. pa je 64C pa mi dela cist cool
Ne sekiraj se....nima smisla ce dela...

The B ::

Kaj pa tole:
Ventilator na NB ju se je ustavu! A je to razlog? In če je a uveljavljat garancijo in reskirat slabšo navijalko al zamenjat za neki drucga (NB32J, voda...)?

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Strijc ::

Sam imam NB32J in je čisto cool!!! Res vredu stvarca! CPU pa GPU pa hladim z vodo :D >:D

Eddy ::

Blaž, saj imaš NB blok... montiraj ga!

Kaj še čakaš?
www.ekwaterblocks.com

The B ::

He he! Nism se nekak hotu spravlat nad novo plato... Garancija... Sej zdej tgleda da bo. Mal sm zmanjšu Vdd in zaenkrat vse dela. 227x11 zaenkrat >:D . Pomoje bom počaku z blokom do konca izpitov al pa da si novo grafično nabavm. Da bom vse naenkrat delu. Razn če se bo kej uničl če brez ventilatorja pustim?
Kar se tiče garancije za vent sm se pa odloču proti, ker se mi ne da čakat in zdej lih vse dela. Če bom pa prodal plato bom pa NB32J gor dal pa bo.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Eddy ::

Saj se nimaš kaj za garancijo bat!
Tisti NB hladilnik je čisto enostavno odstranit in ne boš nič garancije izniču...
www.ekwaterblocks.com

tiborrr ::

Meni plata na zacetku ob zagonu napise max. 33°C v Winsih (F@H + Prime95 pri 2500MHz, 1.9V), nato resetiram, takrat je max. 44°C, spet resetiram, takrat je 40°C. Tale senzor na NF7-S je popolnoma zanic.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9418909 (16032) Wofk
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9914209 (8188) Buldožer
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018710 (6810) Jackass
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482247 (1504) frenk
»

hlajenje mosfetov?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
573459 (2703) Tic

Več podobnih tem