» »

Zagon programa pred prijavo v Windows 98

Zagon programa pred prijavo v Windows 98

blue ::

Računalnik imam "zmrznjen" s programom deep freeze (super stvar če je računalnik na javnem mestu... dijaški dom)...

Vsakič, ko pridem v windows (98) mi PC zateži, da mrežna kartica ne deluje (mrežna kartica v resnici deluje).. Potem moram kliknit ok... In zagon se nadaljuje..

Hočem zagnati program, da bi kliknil OK gumb.

Mogoče kdo ve kako bi lahko zagnal program preden mi napiše sporočilo, da mrežna kartica ne deluje ??????
Vem, da je možno, ker se določeni antivirusni programi zaženejo pred prijavo v sistem...

Ali pa ... Kako se znebim tega opozorila, da mrežna kartica ne deluje..

Lp, Blue

bmandelj ::

ja
ampak AV prog je ponavadi exe file ki ga v win98 zapises v register da se zazene
torej lahko naredis exe ali bat file ampak ne vem kaksen bi bil ukaz da bi kliknil ok


jaz ti svetujem:
ponovno instaliraj mrezno kartico

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

blue ::

saj v bistvu ne pomaga če ponovno inštaliram mrežno kartico, ker je v resnici kriv program, ki zmrzne sistem deep freeze...


Problem zagona iz registrija je da se programi zaženejo šele potem, ko klikneš ok in se prijaviš v sistem :>>

Lp, BLue

Dragi ::

ma probej ponovno namestit windowse, pa nej bi pol delal, sploh pa taku al pa taku jih je treba zdej že ponovno namestit zaradi boljšega delovanja vsake 2 meseca.Se ti tud ne bo treba zajebavat.Tku jst nardim pa je čist easy;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolgo ni povezave z netam?

Oddelek: Omrežja in internet
6937 (852) blackbfm
»

Težave z Cordless Desktop MX for Bluetooth...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81290 (1161) jackorsen88
»

Limited or no connectivity

Oddelek: Omrežja in internet
142241 (2057) amigo_no1
»

Integrirana strojna oprema in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
191015 (761) CCfly
»

COMPEX ReadyLINK RL2000A

Oddelek: Programska oprema
91118 (1076) mazy

Več podobnih tem