» »

Kako oddelat glavo na tiskalniku.

Kako oddelat glavo na tiskalniku.

PRiMoZ- ::

Imem lexmarkov tiskalnik in sem kartušo nanovo napolnil, sedaj mi pa rumena in rdeča barva delata, modra se je pa očitno zasušila.

Kako bi lahko sedaj odmašil dovod modre barve.

No verjetno tako ne bo šlo. :D

modelizer ::

No way! v trgovino po drugo je najpamenteje, mogoce bi slo s kasnim razredcilom, sam to pa topi plastiko....:8)
...........fly, robin fly........up, up to the sky

OZZY ::

Zasušilo se ti je na šobah. Jez to elegantno rešim z eno vatirano palčko ,ki jo poslinim in potem tisti del previdno očistim. Če je treba ponovim večkret. Do sedaj je vse lepo delalo na ta način. Zasuši se pa mi zaradi neuporabe.
Probaj pa povej. sej boš vidu na palčki če si očistu ker se ti bo palčka ko daš na moder del napoji z modro.
Go with the flow.

Kekec ::

Dvomim da bo na takšen način rešu glavu, obstajajo pa določene tekočine v katero namočiš to glavo in če imaš srečo se ta "strdek" omehča in glava dela, ampak največkrat se to konča z odhodom v trgovino po novo glavo, kar zna pa biti precej drago!

OZZY ::

kekec: Če še neveš. Ni mu treba kupovati nove glave, ker je le ta na kartuši. Vse kar bi moral kupiti potem je novo kartušo. Pač taki so lexmark tiskalniki.
Go with the flow.

PRiMoZ- ::

Ja sj novo kartušo moram kupit, ki pride 11k SIT, sedaj mam pač barve doma za refill, za ketere em dal 6k SItin so za 2x polnjenje.

Bom probal z vatko in alkoholom malo oddelat.

:D

Kekec ::

Res ne poznam lexmarkove tiskalnike, tak ce pa je glava na kartuši pa ni nek strošek, pol če ti ne rata spucat!

OZZY ::

he he kekec: Strošek je še zmeni nova kartuša, ki je od 9000-11000 sit (črna in barvna). Kae je kar veliko. Samo so tudi velike kartuše.
Go with the flow.

Medved ::

Včasih smo težave reševal z WD-40 ne vem ne vem, mogoče probi, al pa deviško olivno olje, to je univerzalni recept, pomaga:))

Kekec ::

Sem mislu da imajo HP-ji drage kartuše, pa to očitno ni res, glede na te cene!

PRiMoZ- ::

No samo recimo lexmarkove kartuše so pa vseen najdražje, pismo 11.000 SIT se pa skoraj ne splača, nov tiskalnik pride pa 19.000SIT.

random ::

Pri HPju sem dobu se navodilo za ciscenje glav. Cistilo naj se bi jih z vato in destilirano vodo.

PRiMoZ- ::

Okej no rumena in rdeča barva mi delata čist vredu, samo modra natisne pol slike, potem je pa zmanjka.
;(

Jinxy ::

To tud jest ugotavljam, odkar imam Lexmarka doma....za isti denar dobis NOV printer z dvema novima kartisama al pa samo 2 novi kartusi, choice is yours :)

freserovski ::

no, to se je meni tudi zgodilo, : veš kaj narediš.....
vzameš pokrovček od marmelade :D, po možnosti čist>:Din vanj naliješ destilirano vodo, potem daš not kartušo, z šobami v vodo, to sem jaz postil not 24 ur, potem vzel ven in vse je delalo Probaj, zgubit nimaš kaj:)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Nemelk ::

Pobje, črno-belo je še zmeri zakon!:))
Nemelk ™

OldSkul ::

Kera fora je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514337 (8917) matej5734
»

HP: "Vaši kartuši je potekel rok trajanja."

Oddelek: Novice / Ostale najave
239493 (6919) francek1
»

Zelo čuden problem pri tiskanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
141551 (1412) bobby
»

Zasušena kartuša

Oddelek: Pomoč in nasveti
185878 (5607) spucek
»

*tiskalnik inkjet* kako poceni tiskati?

Oddelek: Kaj kupiti
112290 (2042) nodes

Več podobnih tem