» »

Kateri cdji so najboljsi??

Kateri cdji so najboljsi??

Webmojster ::

Ali mogoce ve kateri cedeji so dobri za kupit?

Cosmo ::

Mitsui so vedni bli eni najboljsih
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

tejo ::

Fuji ali pa Teac

sasox ::

TDK :D, pač star okusa............. Drugače so pa vsi bolj znani dobri (TDK, Mitsumi,...)

OZZY ::

O teh cdjih je bilo že ne vem kolikokrat govora. V glavnem prevečkrat. Pač cvsak ima neko svojo firmo, ki mu odgovarja.
Go with the flow.

kuzifix ::

Vse je relativno. Dejstvo je, da so na svetu cca samo 3 vecje fabrke cdjev (mislm da Mitsui, TDK, pa se ena), vsi ostali pa jih odkupujejo pa popajo gor svoje nalepke. Sam s tem da eni kupujejo cdje z napako, eni tabolse. Men osebno so najbols TDK, Teac, Traxdata, Maxell. Glede % unicenih je pa vecinoma odvisno od pekaca. Najvecji % unicenih sm mel pa z Boederjevimi (s Philipsovim pekacem) al kaj so ze ...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

abcde7 ::

Teac, Traxdata rulajo!

teac ::

Sam uporabljam MITSUI Golden Eye in jih nebom zamenjal še dooolgo ne!!! Največ CD-jev pa sem uničil od Traxdat-e Gold(največ krat se je narobe zapeklo-pa ne vem zakaj)!!!

classic ::

MITSUI SG, brez dileme!

abcde7 ::

kolk pa kj stanejo mitsui? Pr nas jih ne prodajajo tam k jest cd-je kupujem!:\

Freak ::

Teac!

3LeR. ::

TDK refle-X so najbolši men (1650 sit/10kom v Techtradeu)
700 MB pa kokr veter piha :) pa kar je najcenej

btw TDK METAL so pa kurac. moja pečka jih ne mara (hp cd writer+ 9110i) in ga sfuka takoj .

Webmojster ::

kurac pa mitsui .. dragi pa počasni!!
smartbuy rules

tejo ::

Pa tudi Traxdata Gold (8x) so dobri!

R0K ::

jaz preprosto kupim najcenejše!

teac ::

Webmojster:
Kje si pa ti slišal, da so Mitsui CD-ji dragi. Enako dragi so kot Traxdata al pa kteri drugi. Nič nad povprečjem! 10 CD-jev 1.900 v Big Bang-u (MB).
Tejo:
Traxdatinih CD-jev pa se jaz raši izogobam, ker sem jih že preveč uničil in jih zato rajši ne kupujem več.
No, sicer pa je to res odvisno od posameznika katere CD-je ima najrajši oz. so za njega najboljši!!!

AtaStrumf ::

Jaz uporabljam vse po vrsti od philipsa do mitsuija do silverja do TDK-ja do Dataright do Rimax ... in nikoli niti enega samega problema, ki ga nedi jaz sam zakrivil. Tko da sploh ni frke.

Cosmo ::

Mitsui majo kar ugodno pri www.rolan.si .... po okoli 130 sit za enega... pa se to je ql - ce se joinas na njihovo mailing listo dobis free cd - mitsui gold (pri nas se je cela familija joinala>:D)
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Han ::

Mitsui počasni? Tudi če piše, da so "samo" 8x, lahko mirno snemaš pri najvišji hitrosti...

Webmojster ::

ja ja saj vem da gre snemat pri visji hitrosti mitsui-ja, pol pa ti divx preskakuje (sem slisal baje 8-))

Medved ::

ja najboljši so definitivno podmazani in sicer z olivnim deviškim oljem:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cd-ji

Oddelek: Kaj kupiti
211915 (1522) frenk
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342116 (1559) Lime
»

NAJ CD-R cedeji?

Oddelek: Kaj kupiti
171490 (1270) Dami
»

Katere cd-je za audio??

Oddelek: Zvok in slika
241726 (1269) miranpozar
»

CD-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
241988 (1718) Han

Več podobnih tem