» »

Sony 21" CRT ali NEC 21" CRT???

Sony 21" CRT ali NEC 21" CRT???

ZLOky ::

V igri so:

SONY 21" FD Trinitron SONY E530 TCO 99 117kHz
SONY 21" FD Trinitron SONY G520 TCO 99 130kHz
NEC MITSUBISHI Diamond Pro 2070SB DIAMONDTRONTM 140kHz


A ima kdo izkušnje z omenjenimi?
Kaj priporočate?
  • spremenil: ZLOky ()

glinik ::

Če bi ti že nekaj moral rečt, bi se jaz za NEC MITSUBISHI Diamond Pro 2070SB DIAMONDTRONTM 140kHz odločil. Nekega velikega Sonyja sem en dan opazoval v Telekomu v MB, pa mi nekak ni bil cool. Moje mnenje.:D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

ZLOky ::

Saj jaz se tudi bolj nagibam k NECu. Ampak v službi imamo večinoma SONYje, in so proti Iiyamam, Philipsom, Samsungom ter ostali podobni šari nad nivojem, se pravi so se do zdaj odlično obnesli, vsi SONYji (od 15" vse do 20"). NECa pa ni nobenega za ogled. Vem da sta NEC in SONY glede monitorjev razred višje od vseh ostalih, med njima je razlika le-ta, da je NEC za odtenek cenejši.

glinik ::

Da je NEC cenejši? Zanimivo.

Odločitev je vsekakor teška, to kar sem jaz videl ni glih blestel Sony, garancije pa tudi nimaš, da bo NEC kaj bolši.

Morph. je v enem postu pisal, da je videl enega Mitsubishija (še sam ima enega starega 21") in da je črna res črna. Ne tako kot pri Iiyami , Sams. itd...

Jaz bi na tvojem mestu obiskal enega serviserja (recimo PC-Hand; Matjaž Leban), saj imajo tile tipi dosti dela s temi zadevami. Saj veš, odločitev je tvoja.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

primozn ::

Sam imam Belineo 108080. Ima Diamondtron NF ekran. Priporocam ti monitor s tem 22" ekranom, ker so ti zasloni res v sami špici. Sam bom verjetno v kratkem kupil IIYAMA. Sicer pa so vsi monitori s to cevjo zelo kvalitetni. Ekran je popolnoma raven in ima zelo kvalitetno sliko.

TribesMan ::

Jest dam glas za NEC Mitshubishi... doma imam enega mitshubishija 22" in je zelo dober monitor... Več ti pa ne vem povedat... no tehnološko nej bi bil Diamondtron malo boljši od Trinitrona... tako da zmaga Mitshubishi...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov monitor -> meglena slika pri višjih frekvencah

Oddelek: Zvok in slika
9944 (887) Dr_M
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565363 (4422) iso2000
»

LCD ali CRT pri ločjivosti 1600x1200

Oddelek: Kaj kupiti
282402 (1963) Brane2
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442261 (1651) glinik
»

Izbira med 19-palčniki

Oddelek: Kaj kupiti
183340 (2495) dexterboy

Več podobnih tem