» »

kako nastaviti kvaliteto printanja v avtocadu 2002

kako nastaviti kvaliteto printanja v avtocadu 2002

porki ::

imam avtocad 2002 (original) in imam problem sledeč: vedno ko hocem sprintat načrt se mi pojavi pod vrsto papirja borderless(ali nekaj takega) in ne A4. potem pa hocem nastavit kakovost printanja na normal fast pa mi program vedno nastavi na počasno, ko ga znova vzgem.
vse se da nastelat sam za enkrat ko hocem po ponovnem zagnanju vzgat je spet enako
prosim za pomoc
hvala

digital II ::

mislm da so to privzete nastavitve, ker naj bi printal to na ploterje (velike zadeve)....
mel iste probleme, kaj to seminarsko delaš?

bastadu ::

Na to ponavadi vplivajo default nastavitve, ki jih nastavljaš na tiskalniku in ACAD nima tukaj nobene veze... Start > Settings > Printers potem pa klikni z desno na tvoj printer in daj Properties (ali nekaj podobnega). Nato v tem meniju nekje poišči Printing Defaults... in tam nastaviš privzete nastavitve za tiskalnik, ki jih so potem enake v vsakem programu, ko hočeš kaj sprintat...

sazash ::

Stvar je taka, da moras naredit poseben pc3 fajl, kjer so nastavitve neodvisne od tega kaj imas nastavljeno pod nastavitvami printerja, to naredis tako, da izberes printer ki ga zelis uporabljat (plot, zavihek plot device), potem kliknes properties, nastavis kar zelis in das OK, potem te on vprasa ali naj naredi temporary pc3 fajl al pa permanentnega (save changes to the following file) - le tega potem najdes med listo printerjev...npr. ce si imel prej DJ 100, se potem pojavi se DJ100.pc3 (ali drugo ime, ki si ga izberes), ki ga potem izberes pri naslednjem printu...zadnjic sem pri HP designjetu 100 naletel na podobno tezavo, namrec nisem mogel printat draft, ampak samo best pod windovsi 2000, pomagal je dolvlek novih drajverjev z HPjeve strani...lahko da je narobe tudi to, ce ni fora v pc3 fajlu....

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Innbox v50 in ruter

Oddelek: Omrežja in internet
199822 (9349) Malajlo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927986 (7422) LexLuthor
»

Autocad - sprememba merila

Oddelek: Programska oprema
127375 (7130) Person
»

pomoč pri AUTOCADU

Oddelek: Pomoč in nasveti
61826 (1762) nonenone
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91221 (1113) Han

Več podobnih tem