» »

corel linux

corel linux

gregio ::

Zanima me kako bi instaliral corfel linux,ima disk 20gp,sam mi ni jasn,a jetreba narest kaksno particijo,in kako,ker mi .ko mu dam naj mi da v dos,windowsparticijo,mi zaribamza vsak nasvet bom hvalezen;)

bastadu ::

Narest si moreš 2 particiji, in sicer Linux Native (Ext2) in pa Swap (izmenjalni prostor). Najlažje boš to naredil z Partition Magicom, nevem pa kako bi to naredil drugače, brez da bi zbrisal obstoječe podatke, verjetno se da... bo pa en povedu ki ve:D

Cr00k ::

khm...zakaj pa glih korel linuks?...a nebi blo bols mendrejka al pa retheta na pc naloudat?:)

trot ::

Corel Linuxa ne poznam, vendar ima mogoče tudi kako možnost instalacije na dos particijo. Pri Mandrake 7.0 je bilo nekaj takega zraven (poglej, če je na zgoščenki kaka mapa linux4win ali kaj podobnega).
Če imaš že cel disk zaseden, pol ti ostane res kak Partition Magic, druga varianta bi bila defragmentacija diska in spreminjanje velikosti particije s fipsom, sam tuki je mogoče bolje, če maš kake varnostne kopije podatkov, ker nikdar ne veš... Fips maš verjetno na Corel Linux CD-ju


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Particioniranje za LINUX

Oddelek: Operacijski sistemi
6979 (891) triffic
»

Linux in particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
101138 (1007) Gh0st
»

Zasel sem v probleme s particijami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181799 (1496) AngelOfDeath
»

Particije in Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
191762 (1564) kuntek
»

Linux

Oddelek: Programiranje
141750 (1547) Monster

Več podobnih tem