» »

Katero CF kartico vzeti?

Katero CF kartico vzeti?

globoko grlo ::

Hi, kupujem eno 512 MB CF (tip I ali II ?) kartico in me zanima kakšne izkušnje imate z različnimi proizvajalci kartic, oz. katera firma se najbolj obnese. Pač nočem, da mi zadeva crkne čez 1 mesec

tnx

Caligula ::

Tukaj nic ne crkuje. Ni gibljivih delov. Vzami 1 giga kartico za cca 45 jurjev. Rabljena je mogoce se malo cenejsa. Obrabe tukaj prakticno ni.
Vzami najcenejso.

OK lahko malo gledas na hitrost, ce rabis ultra hitrost samo dvomim, da ti standardna nebi zadoscala.

globoko grlo ::

in kako vem katera je hitrejša in kje si videl 1gb za 45 čukov

tnx

Matko ::

PARTyZAN ::

Tut če ni gibljivih delov. Pač ferme kot so Lexar in Viking so bolj zanesljive od enih čipšit kartic...

Matty ::

odvisno za kaj jo rabis... pri fotoaparatih bos opazil razliko pri nekaterih modelih, priporocam ogled tele strani - CF database, kjer so testirane hitrosti kartic CF v razlicnih fotoaparatih...

Resnicna hitrost kartice pa se sele pokaze ob uporabi CF citalnika...

Ce dobis ugodno hitrejso jo vzemi. Vse je odvisno za kaksen namen jo rabis... Se firme... slabe izkusnje so imeli pred casom stevilni z Viking 256Mb... 512Mb model je ocitno OK...

Tip I in II se razlikujeta po debelini. Tip I so tanjse kartice, oz. to so obicajne CF. Tip II so debelejse, to so microdrivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

Yohan del Sud ::

Ja in tip I gre običajno v odprtino tipa II. Obratno pač ne, zaradi debeline...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odstranitev cestninskih postaj - 600.000 €

Oddelek: Problemi človeštva
132608 (2403) Zheegec
»

prosim svetujte mi!

Oddelek: Kaj kupiti
101718 (1506) zk_eu
»

Samsungov flash "trdi" disk, Seagate odpušča

Oddelek: Novice / Diski
83346 (3034) WarpedGone
»

Katero spominska kartico "Compact Flash" kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
141412 (1245) Slowenc
»

Katero spominsko kartico za Canon A80?

Oddelek: Kaj kupiti
61504 (1407) Slowenc

Več podobnih tem