» »

Kateri program za File Recovery??? NUJNO!

Kateri program za File Recovery??? NUJNO!

meszaj ::

Po pomoti sem izbrisal kolegu neko mapo, ki je izgledala prazna, a ni bila (imel je hidden files...).
Sedaj pa nujno potrebujem nek FILE RECOVERY program, da zadevo obnovim.Pocutim se res grozno:\ .

Probal sem z system mechanic search & recover, pa je naslo vso saro od mp3jev do filmov samo ta direktorij ne.(v direktoriju je za cca 100 mega fajlov, vecinoma tekstovnih datotek)

1.Vecina fajlov je bila pod hidden, a je mozno da zaradi tega nic ne najde?
2.Kateri file Recovery program se svetujete (za windows xp)?

thnx in advance

robio ::

Jaz sem po nesreči formatiral cel disk in sem ogromno dobil nazaj z Ontrack Easy Recovery. Problem so bile edino kompresirane datoteke ( zip,rar..). Te so šli adijo. Pomembno je tudi, da potem ko zbrišeš ne zapisuješ na ta disk, dokler ne poizkušiš obnovit.

Kr nekdo ::

jaz sem še za vsako tako stvar uporabil Easy Recovery Pro ki mi je našel res vse, je pa tudi res da v primeru da nekaj pomotoma zbrišeš iz diska, boš to lahko našel 100% pod pogojem da nisi nič na disk pisal oz. snemal, ker ko enkrat prepišeš naslov na disku, lahko rečeš adijo.

javi kak se bo končalo

lp

gofra ::

Get Data Back - komentarji uporabnikov povedo vse. Poleg tega sem z njim obnovil (in to po formatiranju) kar sem želel...

Vikking ::

ponavadi ni glih tak problem v programu samem, ampak v dejstvu da če je bil nov podatek napisan na tisto mesto kjer je ležal izbrisan podatek, ti pač program ne more nič najdit!!!

darkolord ::

jaz imam do sedaj najboljše izkušnje z Stellar Phoenix FAT & NTFS... rešlo mi je cel disk po tem, ko ga je setup od OSa formatiral in že začel inštalirat gor... (ostali programi sploh niso našli starega MFTja)

andper ::

Sami ::

Recovery 4 all
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Go-ahead ::

Sam imam še večji problem. Prek mreže sem na serverju zbrisal mapo. S katerim programom je mogoče prek mreže to restavrirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbrisane datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
6842 (727) tanov
»

Poškodovana particija kako jo resit

Oddelek: Pomoč in nasveti
72706 (2577) TEDY
»

prepis datoteke - undo - NUJNO!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91343 (1145) amigo_no1
»

Zamenjava elektronike na disku

Oddelek: Strojna oprema
211723 (1464) Azrael
»

Particija izginila -- pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
191452 (1210) misso

Več podobnih tem