» »

Prve slike GTA: San Andreas

Prve slike GTA: San Andreas

1
2
»

Gandalfar ::

pa sej ne stane tolk, da ne bi mogel imet obojega? Saj ni ali ali izbira..

KAMERMAN ::

Beda je k so skor vse igrce k so na PC tutn na PS obrato pa ne tko je tut pr olimpiskih igrah atene na ps so na pc pa niso
I AM TOO STUPID TO BE STUPID SO I AM CLEVER

Myth ::

Nehajta smetit tole temo... ;( Zadni posti so za izbris, za moje pojme...

p.s.: mojga te tudi brišite :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

ripmork ::

ma veste kaj,PS2 je prav fletna stvarca in glede na to kolk je stara ima prekleto dobro grafiko,da ne pozabimo glavnega aduta-veliko dobrih naslovov...že večkrat resno razmišljal o nakupu pa sem rajši investiral v up-grejd abakusa in mi ni žal...Kar se samih iger tiče je za moje pojme PS2 boljša izbira,kar se pa vsega ostalega tiče...pač comp nima konkurence;)

ontopic:
ko bo SA izšel pa hitro v BigBang-a pa prosit prodajalca če lah špil probate na PS2...samo vzemite spalke s sabo ker bo dolga vrsta:D

Wolfram ::

Končno smo dočakali update uradne strani. Trenutno ni dosegljiva, zgleda da je prezasedena :D Sicer pa je z mapo San Fierra prišlo še mnogo screenshotov, audio fajlov ter glavno: trailer s posnetki Las Venturasa in San Fierra - in puno akcije.

Trailer si lahko ogledate na uradni strani, na gamespotu ali ga dljate na gamespyu.
Veliko užitkov vam želim :)


lp
www.igralec.com

gigaherz ::

KAMERMAN, za izid SA na PC-ju sem zvedel na Jokerjevem forumu.
Kar se pa tiče PS2; A ste kdaj igrali GT3? A ste kdaj igrali Burnout 3? A ste kdaj igrali SSX3? A ste kdaj igrali FF:X? Če ste potrdilno odgovorili na vsaj eno vprašanje, veste, da je na PS2 veliko iger, ki so boljše od najboljših naslovov na PC (če prezremo kakšne streljačine).
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

ripmork ::

FFX-eden najboljših špilov kar jih je...definitivno,da Gran turisma sploh ne omenjam...
zdej pa letim na gamespot da vidim trailerje;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

darh ::

Excuses are useless! Results are priceless!

Hux ::

Zgleda odlicno ampak PS2 pa nebi kupo pa ce bi bil zadni spil na svetu.

Mogoce PS3 ce bo res 200x do 1000x hitrejsi od trenutne najhitrejse konzole. Torej Xboxa.
200x pospesitev bi nej ze dosegli. Sicer so planirali 1000x noja. Komaj cakam na to Cell tehnologijo v PCjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

ripmork ::

jap,isto tudi jaz razmišljam...samo to cell tehnologijo pa še dolgo ne bomo videli,to je čisto drugačen koncept kot današnji računalniki in treba bo dati preveč denarja za razvoj....oziroma bo Sony prav fejst zaslužil.

ko sem zagledal novico da je GTA SA na netu v ilegalni obliki je mali iracionalni optimist v meni pomislil da je to morda pc verzija,potem pa me je srečala pamet:'( ....počakat bo treba,ni druge.

nuclear ::

škoda da emulatorji ne workajo..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

iElectric ::

hja, počakajte da dobim mod chip pa vam poročam :P

Tilen ::

A igre za PS2 delajo v PS1 mogoce ? :)

Sorry za off topic :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gandalfar ::

Na katerem planetu ti zivis? :)

Tilen ::

Jah ne vem sm pac vprasal kr mi je nekdo pribijal ces da bi naj delalo, ker pa nimam pojma o PS pa sem pac vprasal.

Sorry...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gandalfar ::

obratno dela

ripmork ::

tole bi člo lahko pod funny links>:D

ontopic:
ocena na Gamespotu je več kot obetavna-96%:D

KAMERMAN ::

a kdo ve kakšne bodo minimalne strojne zahteve k se mučno bujim da bo šlo čez 256mb ram
se prav da mi igra nebi delala, kar bi bilo pa zelo žalostno
I AM TOO STUPID TO BE STUPID SO I AM CLEVER

Tilen ::

Saj ce je premalo rama ne vem zakaj nebi delalo. Igralnost pa je spet druga stvar tukaj. Minimalno 256 bo pomoje ceprav menim da s taksno kolicino pomnilnika igranje zgubi ta pomen besede. Cez to mejo ne bodo sli ker je kr nekaj userjev s taksno konfiguracijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

KAMERMAN ::

upam da res k če ne bom mogu še komp nadgradit
;(
I AM TOO STUPID TO BE STUPID SO I AM CLEVER

BaRtMaN ::

Ne vem, kaj čakaš. RAM je zdaj tako smešno poceni, da dobiš 512MB za dobrih 10k.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187836 (1240) Gagatronix
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135723 (31964) Sandi1987
»

GTa IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
628379 (6698) jamiroq
»

GTA San Andreas ali je to gta 4 ali gta 5

Oddelek: Igre
232975 (2440) speed machine
»

GTA5 Q4 2004

Oddelek: Igre
202388 (1844) gigaherz

Več podobnih tem