» »

c400@600 -> skor...

c400@600 -> skor...

r1k1 ::

Eghm. Mogoce kdo ve???c400@600, Abit BE6, Slotket III, 2.3V, Max 42 stopinj, modificirano ohisje!!! Pozenem comp use nalouda, pol pa k pridem v winse se mi spodnje desne ikone zacnejo loadat, kr naenkrat pa zasteka? In morm reseterat comp... Ucasih pa dela??? WTF? Drgac pa mi delal tud ce tri ure igram q2 na software 1024*786... Mogoce ksn mojstr?;(

Daedalus ::

Hmm... Daj povečaj malo voltažo rama oz. čipseta. Mogoče bo pomagalo
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

Sistem ni zadosti stabilen, klasična napaka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OZZY ::

Dej poveči še mal voltažo proca če lahko in pa tudi čipseta. Pa boljše hladilnik (tak z bakrenim dnom) bi lahko pripomogel k stabilnosti.
Go with the flow.

zizi ::

Mal voltažo zveči...
Če pa ne bo šlo
a je kdo reku tokoč dušik..>:D>:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

EvilK|NG ::

Kolk W mas napajalnik??:|
Play your Cards Right !

OZZY ::

Evil: Tukaj pri njem pomoje ne iigra toliko vloga napajalnik za celerona. Tud 200W zadostuje. Drugo je za amdje.
Go with the flow.

EvilK|NG ::

Maybe kva pa ves je pa res da amdji vec porabjo ampak vsaj 230W bi lahko imel!!
Play your Cards Right !

Shadowman-x ::

Nabavi boljše hlajenje (morda tudi ventilator za ohišje), voltaže NE VIŠAJ preko 2.4V! (če ti ne dela na tej voltaži ti tudi višje ne bo!!! samo skuriš ga lahko;
zbrusi procesor, da boš videl bakreni del (malo bolj zahtevno opravilo);
višanje voltaže I/O bi tudi lahko pripomoglo, ampak priporočljivo do 3.7V;
.
Sedaj pa bi zadeva morala delovati brezhibno!

OZZY ::

Shadowman: Proc bo skuril samo na ta način, če ne da gor hladilnika ali z radostno destrukcijo (no ja pa še kak kratek stik zaradi vode). Proca ne moreš skurit če viša voltažo. Edino kar se zgodi je, da se ti računalnik ne zbudi. po reset cmos pa dela naprej normalno
Go with the flow.

burekar ::

Fora je pa tud, da nardiš burn-in s v procesorju. En teden ga mej na 2.4 al pa 2.5V, pa bi ti mogu delat na 600 pri voltaži, ki je nižja kot pa 2.3, mogoč bi delu celo na 2.0V.

Binji ::

ozzy: kaj se zgodi, ce das npr elektromotorcek, narjen za 3V na 220V? Ti jaz povem: BUUUUM!!! Isto je s procom.

Aja.. kaj se da zvisat frekvenco cez 100MHz preko farbanja nogic na slotketu in katere nogce mors pofarbat?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Spajky ::

men je delal z default voltažo na 600;sel do 700 z zracnim...
unicil sem ga z "radostno destrukcijo", ko sem ze naredil merjenje temperature proca z njegove on-die diode... buahaha ;-(;
sam dvakrat je nardilo pck pck, so sle zascitne zenerce na nogicah: there are only two types of Cpu´s: the working ones & the dead ones..:'(

burekar ::

ej Spajky, kaj si pa delu, da ti je z 2.0V delu na 600? Men se zdi to mal neverjetno.

Spajky ::

Med drugim tudi pobrusen je bil + se mnogo, mnogo malenkosti pa seveda sreca zraven..
8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je to sploh normaln?

Oddelek: Navijanje
411868 (1151) sirotka
»

Koliko stvari ste že uničili?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411616 (1097) Tic
»

c466@525...?

Oddelek: Navijanje
321072 (785) boss_y
»

CII OC

Oddelek: Navijanje
171489 (1249) GaS
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321355 (1013) burekar

Več podobnih tem