» »

tomi ne bit hud :)

tomi ne bit hud :)

overklokan Molj ::

mal si me narobe razumu, zarad mene je lohk kle kdor hoče, v mislih sm meu pa bl varianto k jo je ozzy povedu, drgač sm pa postu ta šit, vbistvu ne vem zakaj>:D
uglavnm peace & ganja pa bo vse ql :D
the one & the only

Tomi ::

Whatever..
Saj se strinjam, da je OZZY imel prav, samo temo sem zaklenil iz čisto preventivnega razloga, ker se prerada sprevrže v pljuvanje drug po drugem in kreganje zakaj on s toliko posti toliko, jaz na manj.. Tega pa nočem(o)..
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Hvala. lepo je blo to slišat. :))
Potem pa bi mogoče to lahko uvedli. Ker po moje ne bi bilo tako težko kako skripto ali karkoli malo spremenit.
Primož če nisi sledil:
Povzeto: ,,Tle bi mogla bit neka spodnja meja posto za vsako zvezdo + število pik. Če se ne doseže meja števila pik potem še ni tiste zvezdice.`` Povej kaj misliš.
Ker zadnje cajte je kar nekaj takih, ki glede na povprečje dobivajo zvezde. Da recimo v mescu ali mescu pa pol priležeš do superfreaka pa spet ni fer do drugih, ki se trudijo recimo od začetka. Pač z manjšim povprečjem ampak pomagajo skoz a vendar imajo manj zvez potem kot un. sej nikogar ne obtožujem. In da ne bo kdo mislu, da tuki mislim sebe in da bi hotu še kako zraven. Nikakor. Sam ne pišem zaradi zvezd, kar sem že ne vem kokrat povedu.

Go with the flow.

overklokan Molj ::

no tko recimo bobu bob
če se matraš in na konc dobiš pač zvezdice, čebelco, medaljo al wtw se ti fajn zdi, in je to nekakšno priznanje za tvoj trud
če pa dobi čbelco edn k je pršu do nje z guljfijo al kej podobnga ti to ni lih najbl ql stvar na svetu a je tko?
pa zdj če boste vsi kle govoril d vam zvezdice ČIST NČ ne pomenjo boste na konc ugotovil d niste lih odkriti ne z ostalmi in ne sami s sabo, tko d vsakmu paše če se ga za njegov trud nekako nagradi
torej zdj rabm en pokal za odkritosrčnost:D
the one & the only

Primoz ::

Torej narod: pripravlja se ORENK reforma zvezdnega sistema. beware:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

overklokan Molj ::

it's the final countdown! >:D
the one & the only

overklokan Molj ::

tomi jst bi kr centralizm uvedu, ti si "the man + luni & ostali k mate ta pejđ", ostali smo pa pač sužnji :D
the one & the only

Tomi ::

Strah in trepet Slo-techa so Luni, Primož, Sergio in Pajo, torej to so ustanovitelji. Jaz sem samo eden od userjev, ki ga doletela čast, da sem lahko moderator v oddelku Slo-tech ( sicer še vedno ne vem, zakaj se je Primož tako odločil, ampak on že ve ).
Samo za info, da si ne boš ustvaril narobe mnenja o meni.
Pa ne morem iz svoje kože, prosim, ne podvojujte postov.. ( velja za vse ). Za to je opcija popravi..
metrodusa.blogspot.com

overklokan Molj ::

uglavnm čist smo zabluzil, pa tomi ne se bat d bi se jst kregu kle k grem raj na en žbe :D
the one & the only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684873 (3825) Thomas
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694604 (3749) Tomi

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947522 (5510) Sergio

zvezde & stuf

Oddelek: Slo-Tech
141368 (1186) Tomi
»

Nazivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
513945 (3415) bluehacker

Več podobnih tem