» »

nujno!!!

nujno!!!

1309976 ::

Situacija:

V sredo grem kupovat nov procesor in plato...Kupil bom durona in recimo plato za okrog 30 jurjev (jih je ogromno a se mi ne sanja katero bi kupil za navijat, mogoče kako MSIjevo?), prosim za koristne nasvete ali linke kjer bi jih lako prebral...o tem katera plate je za tak dnar najboljša,glede navijanja ali stabilnosti... in točno na kaj naj pazim pri procesorju...par stvari že vem(axia,avia,črka v tretji vrsti),mogoče je še kakšna druga stvar na katero moraš biti pozoren, če kupuješ procesor ki ga bi rad navijal?
Aja še to:mogoče bom nabavil še DVD,katerega se dobi za male pare in dobr dela pa nima, oz se da obiti,regionalne zaščite?

Za vse pametne odgovore že vnaprej hvala!!!

sasox ::

A lahko še en enak post napišeš?

1309976 ::

Super si mi pomagal,res hvala...

OZZY ::

Kok postov pa bi še hotu. Zakaj ne napišeš v vsako temo enga. Čeprav praviš, da je nujno. To je smetenje foruma.

POmoč: Nabav kako MSI turbo ali pa abit kt7a. Je pa tukaj na slotechu test matičnih plošč. Če še nisi opazil.
Go with the flow.

1309976 ::

Že nekaj časa berem članke na slo techu,se opravičujem zaradi smetenja, a res rabim koristne nasvete...ne pa neko brezvezno pametovanje,ko si ne vem zgleda folk sam odgovore nabira,da bo pol lahk neki slo tech master ali teacher al kar kol že...česar je vedno več!!!

1309976 ::

Aja pa še to ne sprašujem le za plato,zanima me še kakšna extra oznaka na duronih in dvd zaščita regij !!!
Zadnjič sem bral tu nek dober članek o duronih a ve kdo za link?

Simko ::

na tak način boš res mnogo pametnih odgovorov dobil.... ;(

DrSergioDJ ::

A si ti defektn al kaj? Pa kaj maš 5x isto temo za odpirat?!?!?!. Pa ne se pol neki opravičevat, ko že vse zasmetiš. Zdej pa pej popucat za sabo, itak lahko sam zbrises topice.kupi PIONEER ALI TOSHIBO. za duron inu plato ne vem
...

1309976 ::

Očitno sem se zmotil, ko sem pričakoval na normalno vprašanje normalen odgovor, bi že lahko vedel,... pa glede defektnosti je tudi tak, da so zgleda tudi tisti, ki desetkrat pišejo iste stvari in mislijo da se bo nijh kaj boljš bralo kot prvega , ki je neko stvar kritiziral, pač je tak da, raje folk kritizira kot pa kaj pametnega pove...kot ponavadi...

whatson ::

no pa da ti kar odgovorim.. da ti nebom še jaz težil...
kupi durona...
pa eno abit plato...
pa pioneerja 115/105 dvd ali toshibo... vse se da narest region free....

drugače pa malo po slotechovih arhivih poglej...

farewell:)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221663 (1312) HUDiR
»

Vaše iskušnje z 1G duronom

Oddelek: Navijanje
221311 (920) AtaStrumf
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663935 (3233) Boško
»

Optimalna konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
141228 (981) CCD

Več podobnih tem