» »

LCD monitor migeta?

LCD monitor migeta?

Davidoff ::

Ali mi zna kdo povedat zakaj mi migeta slika na LCD monitorju? Migeta samo na temnejših barvah, na beli se to sploh ne opazi oz. ne utripa. Monitor imam priklopljen analogno, pa me zanima če bi pomagalo, če bi ga priklopil preko DVI. Monitor je znamke Samsung model 172x, star par dni. Hvala!

Migeta pa približno tako kot, da je pri CRT nastavljena prenizka frekvenca...Če imam zraven monitorja Woofer z velikim magnetom ali lahko to kaj vpliva? Hvala!!!

n2lisjak ::

Poskusi oddaljiti woofer od LCD-ja
nfox

Dr_M ::

magnet pr LCDjih nima veze.
za LCD mors uporabit DVI kabel, drugac je slika obupna.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Lahk da je napaka na napajalcu. Probaj kable mal postimat drugac ga pa kar nesi zamenjat za drugega. Nimam DVIja pa nic niti najmanj ne migeta. Skratka nima kaj migetat.

JOKER ::

Jaz sem včeri kupil LCD monitor,ter sem kar nekaj časa prebil v trgovini,ker vidim da ste mimogrede omenili DVI. Včeraj smo debatirali o tem in pravijo prodajalci in pa ljudje,ki so zaposleni za to,da testirajo monitorje,da naše lajično oko sploh ne opazi razlike med navadnim ter DVI priklopom.Pač podal sem mnenje,ki sem slišal od mojstrov.
Dobil sem občutek,da pač DVI vpliva psihično na uporabnika.
________________________________________________________
Ka te češ ....

All ::

Men je LCD migetl zaradi slabe grafične kartice.....tko da ga probi še na drugi kartici ....pr men je zamenjava kartice pomagala, in zdej dela BP
imel sm pa prej Radeona7000...pol sm pa uzeu FX5200
migetanje je blo bolj očitno opatno ko sm zalaufu tv, al pa pri gledanju filmov



lohka probašpa tut uno tipko "AUTO" prtisnt 8-O

Caligula ::

Ma folk pretorava z DVIjem.
Sej neka rzlika je sam je ze po treh urah ne opazis vec, ko se navadis na monitor.
Skratka fajn ce ma, whatever, ce nima.

bezerk@work ::

Ma folk pretorava z DVIjem.


točno tako

Dr_M ::

sploh ne...vse napake ki se pojavijo pri sliki na LCDju so povezane z D/A in spet A/D...razna migenatna, snezenje, neostra slika, mocan ghosting...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

Jaz sem včeri kupil LCD monitor,ter sem kar nekaj časa prebil v trgovini,ker vidim da ste mimogrede omenili DVI. Včeraj smo debatirali o tem in pravijo prodajalci in pa ljudje,ki so zaposleni za to,da testirajo monitorje,da naše lajično oko sploh ne opazi razlike med navadnim ter DVI priklopom.Pač podal sem mnenje,ki sem slišal od mojstrov.
Dobil sem občutek,da pač DVI vpliva psihično na uporabnika.

tole zgoraj drži 90%,
kako dober bo pa analogni signal je pa odvisno od ramdaca. če je le ta za poj v rit potem bo posledično tudi slika na analognem izhodu slabša.. samo to nima niti najmanjše veze s tem, da bi nasplošno bil dvi boljši od vgaja.

ADF ::

Tudi sam sem pri eni kišti imel obupno sliko na Redeonu 9200SE (megleno in migetajajočo), potem ko sem dal noter GeForce 4200Ti pa je bilo vse v redu. Oboje na DVI.
Poskusil sem zamenjat gonilnike, pa ni pomagalo.

waters ::

Mislim, da ima pri teh zadevah vpliv tudi navijanje proca. V kolikor imaš navito mašino preveri tudi to.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Notebook na zunanji LCD (VGA) - slika skače

Oddelek: Strojna oprema
101484 (1363) Karen
»

Monitor LCD 19" Samsung SyncMaster 931C ali Monitor LCD 20" Samsung SyncMaster 206BW

Oddelek: Kaj kupiti
51401 (1228) Ted
»

LCD in migetlanje slike?

Oddelek: Strojna oprema
131162 (941) fahrenGONE
»

LCD - 17"

Oddelek: Kaj kupiti
201312 (1099) Shark-357
»

Zakaj LCDji z VGA only?

Oddelek: Zvok in slika
51200 (1050) Stepni Volk

Več podobnih tem