» »

problem ,,boleče roke''!!!!

problem ,,boleče roke''!!!!

miki76 ::

imam en velik problem. imam en program za tiskanje nalepk, ki je zelo uporaben ima pa le eno slabo lastnost. ne mores tipkat več kot ene nalepke naenkrat. torej morem pritisnit misko in nato enter in to ponavljat v nedogled. vem da obstaja program, ki bi to opravil namesto mene samo da ne vem kako se imenuje. tukaj bi torej rabil vaso pomoc.
program deluje nekako tako, da posnames celotni postopek in nato nastavis zaporedjer po katerem se naj izvaja in to nato dela.

hvala za pomoč!!

delfinus ::

Microsoft office Word dela cuda z nalepkami. Gres po Tools - Envelopes and Labels - in si organiziras kako zelis imeti nalepke urejene. Single, multi, razlicno.... Prav tako zbiras formate proizvajalcev nalepk, npr Zweckform in prilagodis oblikovanje.

lp, D.

miki76 ::

saj vem da se da z wordom naredit marsikaj samo ta program ki ga mam je za izdelavo črtnih kod z besedilom tak da z wordom ne morem nič. če pa ma kdo mogoče kaki dober program za izdelavo črtnih kod z besedilom mi lahko javi. vseeno hvala za tvoj trud ;)

Spajky ::

Probaj Automate ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Beernarrd ::

Kranjsko podjetje s programom NiceLabel

tebodi ::

Če prav razumem, bi rad posnel zaporedje tipk in jih potem predvajal. Dosti teh makro programov je, po moje poskusi Macro Magic ali pa npr. Robotask. Moraš se v vsakem malo razgledati, za tega drugega mislim da ima zadovoljive if-then, count in podobne funkcije.

miki76 ::

hvala za vase odgovore!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik za nalepke

Oddelek: Pomoč in nasveti
251706 (1097) JeBelaCesta
»

Program za izdelavo barcode

Oddelek: Pomoč in nasveti
123841 (3426) 111111111111
»

Program za ustvarjanje dokumentov (poslovnih ponudb, itd.)

Oddelek: Programska oprema
365083 (4213) Ales
»

Spar črtna koda (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9019240 (13189) ales85
»

Novi word - dobljen skupaj z Visto

Oddelek: Programska oprema
443581 (2934) ender

Več podobnih tem