» »

Film mi ne predvaja, format its not avi file...

Film mi ne predvaja, format its not avi file...

Realman ::

Torej en film, ki sem ga dol potegnil, mi noben player noce predvajat.Javi mi kao, da bi manjkal kodek.Samo sigurno ne manjka kodek.Imam vse mozni instalirano, vse najnovejse.
Poskusil, sem z divfixom, kateri popravi pokvarjen avi file.Ampak ta program mi javi, this is not avi file.Preimenujem v mpg, nic ne pomaga.
ZAto naprosam, vse strokovnjake ki se spoznajo, a obstaja kaksen program, ki bi preveril file, oz. bi ugotovil za kaksen format gre.

ZA pomoc se vsem vnaprej zahvaljujem.
  • zaklenil: CaqKa ()

K0K0 ::

Probi s temle videolan

DarwiN ::

Manjka ti eden izmed mpeg kodekov. Dovolj je da instaliras enega od DVD playerjev kjer je tale kodek ki ti manjka vključen....Torej instaliraj WINDVD ali POWERDVD ,potem pa ni nujno da z katerim izmed teh dveh gledaš film, kodek bo naložen..!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Realman ::

File je imel koncnico avi in ne Mpg.Jaz sem ga spremenil, potem ko mi je divfix javil da kao ni avi file.Samo mi tudi mpg noce predvajat, ne powerdvd, ne windvd.Zato iscem softwer, kateri bi preveril file in ugotovil za kaksen format gre.

WildTHink ::

Use G Spot
So... are you red or blue?

Realman ::

Ne pomaga vlan.Pa tudi z gspotom, mi napise invalid avi files.Imam obcutek, da je ta file fake.Kaksen univerzalen software za ugotavljanje lastnosti datoteke, pa ne obstaja?

CaqKa ::

če si film kupil potem ziher veš kako ga gledat, če si ga kje snel ponavadi tudi piše s čim ga gledat... quicktime, real...
če si ga rippal iz dvdja pa tudi moreš vedet s čim si ga kodiral. ostalo je ilegalno.
Pravila


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158440 (13588) BaRtMaN
»

Težave pri predvajanju mpg datotek

Oddelek: Zvok in slika
91419 (1345) atim
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
111078 (876) Paramedic
»

Sergio & Predavanje od Voodoo do GeForceFX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796064 (4320) Jeebs
»

Kako popraviti .avi

Oddelek: Sedem umetnosti
161741 (1476) dobaluka

Več podobnih tem