» »

Star Wars Knight Of The Old Republic 2 The Sith Lords

Star Wars Knight Of The Old Republic 2 The Sith Lords

Crazy Frog ::

Jaz neznam premagati ene dve dvojčici ki Attonu težita.

Atton level 19

Kode mi pa ne delajo, če pa vključim trainerja
pa tudi njima ne gre life dol(na Nar Shadda:8) ).

A kdo ve kako ju naj premagam?

Crazy Frog ::

Na tej temi se lahko pogovarjamo o problemih v igri neprimer če se kdo zatakne in neve kaj mora narediti, da pride naprej ali
pa se lahko pogovarjamo o STAR WARS KOTOR 2 Trainerju.:D

O čemer koli v zvezi z Star Wars Knights Of The Old Republic.


LP!!:))

Zgodovina sprememb…

AtaStrumf ::

Zgleda, da je un trainer mal buggy, ker sem tudi jaz opazil isto.:|

Crazy Frog ::

Tu je ena ful dobra stran za Star Wars KOTOR 2: Super cool stran za SW KOTOR 2

Zgodovina sprememb…

Crazy Frog ::

Ja vem da je trainer malo buggy.

Ampak enkrat pa je delal ko sem se moral boriti proti Sith LORDOM v Tumbu Of Freddon Nadd.;(

Mavrik ::

Jaz sem ju premagal tako, da sem nastavo okoli en kup min in potem zmetal izdatno količino concussion granat. Tako mi je vsaj eno uspelo stunnat, pred drugo pa sem prepsrosto tekel vsran in jo streljal z blasterjem.
The truth is rarely pure and never simple.

Crazy Frog ::

A tanx Mavrik samo a si prepričan da je bil tvoj Atton bil level 19?

Ej boš lahko pogledal še kaj sem če se bom še kdaj zataknil?;)

Mavrik ::

Precej prepričani sem, ker sem ob prvem igranju delal Nar Shadda kot prvi planet. Pa tudi Atton še Jedi ni bil.
The truth is rarely pure and never simple.

Crazy Frog ::

A OK.:)

Crazy Frog ::

No kaj pa se potem zgodi ko jih premagam?8-O
Ej Mavrik kokrat si ti to poskusil (tiste dva premagat)?:|

Highlag ::

Meni jih je že dvakrat uspelo tako, da sem zbežal na drugo stran lokala. Potem mi je sledila samo ena, ki jo je bilo relativno enostavno onesposobiti, potem pa še drugo na daljavo. Atton obvladuje sovražnike na daljavo, za boj od blizu pa ni najbolje opremljen.
Never trust a computer you can't throw out a window

Mavrik ::

Ko sem prvič špilal mi je ratalo tako v... petem poskusu nekje. Pri drugem preigravanju sem pa rabil kakih šest ali sedem ker sem mel hardcore mod gor dan.
The truth is rarely pure and never simple.

McHregec ::

Pobegni za šank.
Destroyer Of The Worlds.

Crazy Frog ::

OK hvala McHregec in Mavrik.
No a mi lahko poveste vrstni red po katerih planetih ste šli vi?

Ej McHregec a pol ko se skriješ za šank ti one nič ene morejo, no mislim to da nimajo bomb?

:)) :))

McHregec ::

Mislim, da nimate no ja pri meni nista imeli. Drugače pa enkrat ko si za šankom daj Attonu v roke pokalico in opazuj dogajanje.
Destroyer Of The Worlds.

Crazy Frog ::

Sorry ampak nevem kaj je pokalica.:8)
Sliši se kot ganka, a imam prav?

Zgodovina sprememb…

Crazy Frog ::

Ej a mi lahko povesta vrstni red po katerih planetih sta
sla ko sta iskala jedi masterje ?

No drugače pa še zmerom ne vem kaj je pokalica.:8)

AtaStrumf ::

Pokalica je ljubkovalno ime za pištolj™ oz. vse strelno orožje, ki poka :)) :P.

Crazy Frog ::

A tanx™:)

Crazy Frog ::

Jaz ne moram premagati unega wookija z Miro.:'(

Mira level : 20

Crazy Frog ::

OK saj mi ga je uspelo premagati, sadaj pa sem robot.:D

Crazy Frog ::

Pri robotku imam problem neko kombinacijo ne moram spraviti skupaj.:'(

Zgodovina sprememb…

Crazy Frog ::

Saj sem že pogruntal:D.

Crazy Frog ::

Sedaj pa ne moram najti sebe (unaga ki sem ga sam naredil in poimenoval ) na ladji od Gota.:'(

Crazy Frog ::

OK sem že rešil vse Narr Shadda sedaj pa ne vem na kateri planet naj grem:8) .

urbnzy ::

Alo, sam neki. Kdaj ste postal vi jediji????

Mavrik ::

V KOTOR 1? Tam nekje okoli lvl 8 se normalno zgodi to. Drugače pa makar lahko ostaneš na lvl 2 in šparaš do Dantooina... sam ti bo Taris na trenutke probleme delal.
The truth is rarely pure and never simple.

Crazy Frog ::

Ej Mavrik na kateri planet moram sedaj it (sedaj ko sem končal Narr Shadda).:| No kateri planeti so mi še ostali zdaj ko iščem JEDI MASTERJE (Kavar in un z dolgim imeno iz Narr Shadda pa sta že tam) ??:|

Body ::

Star wars KOTOR 2 je ful lahka jz sem jo že dvakrat ubrnu v 5-ih dneh

urbnzy ::

Frog, čist vseen je. Js sem šel na Onderon. KOTOR 2

Kaj je kakšna razlika med tem ko špilaš dark al light side. Ker bi šol še enkrat mogoče obrnat, sam se mi ne bi dal še enkrat vsega, če nebi bi blo kej drgač????

Mavrik ::

Sekvenca ali dve sta drugačni... na koncu dobiš drugi force power drugače pa ni toliko razlike. V KOTOR 1 recimo je bilo precej več razlike.
The truth is rarely pure and never simple.

Crazy Frog ::

Na Orderonu sem že bil tam je master Kavar in na Narr Shadda sem že tudi bil tam je un master z dolgim imenom.Sedaj pa ne vem na kateri planet moram it iskat, na Koribanu sem že bil tam je en jedi master že mrtev (ena punca),on kam naj sedaj grem? (pri kotor 2):O

Zgodovina sprememb…

Crazy Frog ::

Ej tisti ki ste že ubrnili to igro (Star Wars KOTOR 2) a mi lahko poveste na katere planete ko iščem jedi masterje
moraš it po planetu Orderonu (tam je Kavar).PROSIM.:D

Jaz sem potem šel na Narr Shadda,na Koribanu sem že prej bil (tam je ena jedi masterka MRTVA).:D
Mavrik a mogoče mi lahko ti poveš?:|

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Jedi Master je na vsakem planetu... Nar Shadda (un tip s čudnim imenom), Korriban (mrtva ženska), Onderon (Kavar) in Dantooine (un stari tečen tip).

Zdaj malo je nerdono če si zbral Onderon za svoj zadnji planet, saj te po končanju vseh nalog tam morajo poklicati čez nekaj časa nazaj, ker jih napadejo Sithi.

Vsak se mora strinjati da se bo vrnil na Dantooine in te tam počakal. Ko jih vse zbereš se vrneš na Dantooine in jih najdeš v zgornjem nadstropju enclava.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Crazy Frog ::

Kje na Dentooinu lahko najdem jedi masterja.:|

Paramedic ::

Glede tega imam jaz tudi en problem, ko bi moral zbrati jedije iz teh planetov, pa kamorkoli grem ni ničesar novega, ali pa ne najdem česa. Sem naredil reševanje vladarke Onderona, ne vem točno kaj vse zatem še, v glavnem moral bi še nekaj naredit, da bi lahko našel katerega jedija na teh planetih, ker za zdaj na nobenem planetu ničesar novega ne morem naredit.
End transmission.

Mavrik ::

Vrooka na Dantooinu najdeš tako, da greš najprej raziskovat ruševine enclava, dokler tam ne srečaš Discipla in ga izprašaš po lokaciji Vrooka. Zatem greš v jame kjer boš Vrooka našel ujetega. Reši ga in ob izhodu z jam te bodo pričakali plačanci... odloči se če želiš pomagati plačancem ali pa ne. Zatem se pripravi na napad in po napadu se boš pogovoril z Vrookom.

paramedic: Poglej quest log in povej točno kateri Jedi Master ti še manjka... če si prepričal vse se moraš samo vrniti na Dantooine v zgodnje nadstropje Enclava.

Aja... če hočeš dark side konec moraš vse Jedi Mastere pobiti, ne jih povabiti na Dantooine.
The truth is rarely pure and never simple.

Crazy Frog ::

Kaj pa Atris na Telosu?
Drugače pa hvala.:D

Crazy Frog ::

Aja kako pa naj sploh pridem dol na Telos.:|

Crazy Frog ::

Ej paramedic pojdi na Narr Shadda, tam sprašuj okoli .(potem ko bodo une punce napadle Attona boš dobil novega characterja: Miro(aja skrij se za šank, čene te bodo zagotova ubile) pol pa bo vse izi naprej samo kdaj poglej pravila (tisto knjigica) in ti bo zagotovo uspelo narediti ta planet, najdel boš umes seveda jedi masterja.:D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833065 (2672) dronyx
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163081 (2529) Snegec
»

Katere dobre STAR WARS igre za PC poznate

Oddelek: Igre
223051 (2731) Crazy Frog
»

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
533040 (2425) Crazy Frog
»

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

Oddelek: Igre
351833 (1274) ]Fusion[

Več podobnih tem