» »

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

nightwish ::

Igra do sedaj ni bila nevem koliko pretirano tezka, zdaj pa sploh nevem kam in kako :/
Zataknil sm se na planetu Telos in sicer v Underground Base.

Vkljucil sem reaktor, "prefukal" tistga 'wanna be zajeban'-ga robota... zdj pa...
Morm odpret vrata Hangarja, samo ko grem do conzole (Bay Control) nimam nobene opcije razen Log out. Slisal sem da bi moral dati not Datapad (k je neki ID gor), samo nevem kako to narediti...

Drgac je pa ZLOO fajn spil, sam to sux k dobis lightsaber na *********** :) It's a long way ahead of me :)

>:D
BAH

Tr0n ::

Tak kot prvi del, sem tudi ta po 10 minutah odinstaliral. :)

nightwish ::

Morm priznat da se mi je prvi del zagabil do konca (zaradi perspektive, nacina in usga kar spada zravn), samo po nekaj dnevnem premisleku sm ga spet instaliral in igral (ceprau ni vedno zanimivo), igral sem 2 uri (prisel na Dantooine) in spil me je obsedel... Simpl, probi mal dl igrt pa bo :\ Ce bi js usak spil odinstaleru v 10 min... hehehe ... :\
BAH

nurmaln ::

a obstaja kak demo?

Highlag ::

Enka me je izredno pritegnila. Ravno razmišljam, da bi se poizkusil še na temni strani :D

Dvojko pri nas že kje prodajajo?
Never trust a computer you can't throw out a window

Paramedic ::

Dvojko pri nas že kje prodajajo?

v trgovinah je menda še ni.

Men je prvi del tud mal brezveze se zdel na prvi pogled, pa ko sem začel igrat, je postajala vedno boljša, konec je bil pa že epski :)). Škoda ko se lika ne da nabildati na 100% :)
End transmission.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Mavrik ::

Dvojko je ravno danes dobil Mantis... že mam svoj izvod.

Drugače pa če je kdo igral enko potem bo vedel kaj naj pričakuje... avtorji koncepta niti približno niso spreminjali samo malo nadgradili (in dodali kup bugov :\ ). Zgodba pa vleče ravno tako zelo kot v prvem delu in ko sem začel špilati sem bil za celo popoldne in doberšenj del noči pečen :D
Tudi lik se da sedaj precej bolje nadgraditi, posledica česa je da je špil že spet absolutno prelahek (jaz sem milorečeno kosil po vsem z mojim 16 Consularjem/10 Jedi Masterjem).
Tiste, ki pa pričakujete novi Jedi Knight: Jedi Academy... nothing to see here, move on. To je še vedno čistokrvni RPG špil.

Glede Telosa:

Rabiš še launch kode za shuttle, shranjene so v enem boxu tam, kjer je tisti kup robotov postavljenih ob zid in ločenih s stekleno steno (lahko jih skuriš z najbližjim terminalom).

EDIT: Kup popravkov za typote ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

nightwish ::

Ja, no a mi lah prosm poves kdaj tocno dobim lightaseber?? 'Slisal sem' da na Nar Shadda, samo kaj pa ce izberes Nar Shadda kot zadnji planet ki ga obisces?

Se vnaprej zahvaljujem za odgovore :)
BAH

Mavrik ::

Am to ti ne bi vedel povedati.
Jaz sem mojega res dobil na Nar Shadda, oz. sem ga moral sestaviti iz komponent. Sem pa na drugih planetih v kvestih dobil že sestavljene saberje, samo nisem pa prepričan če jih dobiš pred tem, ko sestaviš svojega.
The truth is rarely pure and never simple.

nightwish ::

Mah, zdj mi manka sam se neki da bom naredu lightaseber... lens???... kje dobit ce kdo ve:\
BAH

Mavrik ::

Lens holder pravzaprav. Jaz sem tudi en čas rabil. Na Nar Shadda idi v Refuge predel in tam najdi njihovega voditelja (ime ma nekaj na H). Ta te bo prosil da mu narediš nekaj uslug in ko končaš potem boš dobil zadnjo komponento za saber.
The truth is rarely pure and never simple.

destiny ::

Na GameBanshee imaš walkthrough za ta špil in še za kup drugih rpg/frp-jk. Če se ti zatakne, boš tu ziher našel rešitev. Dobiš pa še nekaj drugih koristnih informacij (npr. možne kombinacije kristalov za lightsaber...)

Mavrik ::

In tudi kup spoilerjev... resno kdo hoče prvič igrati z walkthroughjem?
The truth is rarely pure and never simple.

nightwish ::

Bi mi kdo povedal kako pridem v Jedi Enclave (sub-level). Na zacetku ti rece tista pupa da mors met odobritev Amdinistratorke |O ... KJE JE?? ;(

Vrata so zaklenjena
BAH

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nightwish ()

Wox ::

A tuki mate vsi geforce? Meni na radeonu se v Dantooinu začne igra zatikat, da ni za nikamor. A ma kdo kakšno rešitev za ati kartice? Tista DisableVertexShader=1 men nič ne pomaga.
Commodore 64

Mavrik ::

Da, rešitev so stari driverji.

Jaz sem stvar rešil tako, da sem dal gor OpenGL driver iz 4.11, ki deluje dobro. Daj tole datoteko v Windows\System32 in zamenjaj že tam obstoječo (morda boš to moral v varnem zagonu narediti). Potem mora stvar laufat. Če še vedno ne dela, daj gor 4.11 driverje, ki se najbolj razumejo s tem špilom.
The truth is rarely pure and never simple.

Wox ::

Hvala Mavrik. Zamenjal sem oni dll, pa zdaj v Dantooineu lepo dela. :)
Commodore 64

Xplicit ::

glihkar obrnu :D

morm rect da res ni tolk dobr spil kot enka, sam sploh ni slab - sm cist not padu
sm obrnu na light side, dark side awaits >:D

me sam zanima (odgovor DA ali NE) ce je konc pr dark side kej drugacen, ker se mi nekak ne zdi da bi le ta bil mozen (tak twist k v enki)
sicer bom pa ze zvedu ko prespilam

pa ql konc je k so pustil odprto za nadaljevanje :)
komi cakam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Mavrik ::

Glede nadaljevanja se e šušlja da Obsidian že dela na njem. Upam da bomo videli come-back Revana :D
The truth is rarely pure and never simple.

jestcar ::

A je kdo sreču cartha onasija (men se zdi da ko greš reševat telos). ko sem prvič igral sem ga sreču in je govoru da če srečam revana da nej mu rečem da opravlja svoje delo bla bla bla... ampak ko sm šu drugič igrt cartha ni bilo nikjer. preveril sem nekaj walktroughjev in nikjer nič ne piše o carthu. ali mogoče kdo kaj ve o tem???

Mavrik ::

Sekvenca se pojavi samo če postaviš Revana na light-side (morda tudi moškega?) na začetku igre (tam ko se pogovarjaš z Attonom). Pa zgleda da se ne pojavi tudi če si na Dark Side.
The truth is rarely pure and never simple.

jestcar ::

hm... čudno. jst sem igral na dark side pa se je sekvenca vseeno pojavila. še ena stvar: v walktroughju sem prebral da ti na koncu kreie ni treba ubiti ampak jst nisem imel druge možnosti kot da jo ubijem. v dark side jo vržem v središče malachorja v light side pa jo enostavno ubijem in odletim v neznano. ali se da kaj storiti da je nebi ubil???

gumby ::

sekvenca z carth-om se pojavi tud na DS, in sicer ko zapustis telos.
vsaj pri meni se je takrat...

Mavrik ::

Ja potem se pa pojav tudi če si na DS. Je pa res da moraš postaviti Revana na LS.
The truth is rarely pure and never simple.

Paramedic ::

Js sem dal Revana na LS, pa sem imel tega Cartha iz KotOR1, ki je izdajal neke ukaze... Naj pove še kdo, ki ga ni videl, kaj je izbral.
End transmission.

Xplicit ::

jest sm izbral Revan - zenska DS
in nikjer nism srecu cartha (pa sm prespilu vse misije, razn pod racinga in pa neki k je blo v pazaak den-u)

morm it se enkrat prespilat k bom mel mal vec cajta

Paramedic ::

Če je, je nekaj dogodkov nazaj preden odletiš s Peragusa II.
End transmission.

gonilnik ::

A mi lahko kdo pove kje naj najdem zadnjo bombo na mislim da na zadnji vesoljski ladji?
Ko sem nastavil 4 mi je ena eksplodiala in bi moral najti še eno,pa ne vem kje jo naj iščem.
Piše mi da bi si jo lahko sestavil pa mi v workbenchu ni pisalo da bi lahko sestavil to bombo.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Xplicit ::

tm nekje levp mas eno delavnico (preden gres po eni rampi gor nekje na redi mape)
tm not je ena raketa al neki, pol pa pr enmu kompjuterju (rdece barve - tezko za opazit) mors neki aktivirat, pol pa iz tiste napreve vn potegnes exploziv in ga gres podstavit tja kjer bi mogu bit


sam mislm da je dobr ce gres prej se do konca ladje, ker drugac glih ne vem ce lahka koncas to misijo oz. kak se izide

gumby ::

bomba je v isti sobi kot workbench. racunalnik (konzola) je pa na nasprotni strani sobe na zidu se mi zdi

]Fusion[ ::

klik
Tu mate dialoge za sekvence ki so na cdjih in jih niso vključli v igro. Očitno je proti koncu nekdo naredil pritisk in so morali malo pohitet ter tako ni prišel ves material v igro. Zato pa je konec igre tak kot je :/

P.S.: Poglejte malo strani naprej tam je lepše napisano... Pa mate tudi audio fajle...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

Xplicit ::

ce ste bli s koncem KOTOR2 povsem zadovoljni ne it tega brati
ce s koncem niste bli zadovoljni si lahko preberete

v vsakem primeru ce bo kdo to bral bo totalno razocaran nad tem kaj vse manjka v spilu (tko k da bi pozabl dodat ene 2 cd-ja z vsebino)

mene je cist potrlo, kaj vse sm(o) zamudu :'(

Mavrik ::

Dejansko manjka en celi planet (Droid Factory) in še en kup stvari, zato ma zgodba obupne luknje.
Pa tudi liki niso niti približno tako dodelani kot v KOTOR 1.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

***SPOILER***

droid factory naj bi bil na telosu - baje, kjer nej bi bili tudi novi modeli - hk51 roboti

Mavrik ::

*** SPOILER ***

Ja, tam ko so zaklenjena vrata, ki se na dajo odpreti, pa je na mapi jasno označena modra črta. Pa še HK-51 modeli bi se morali na koncu pojaviti pri G0-T0 ju in Remotu, kjer bi poskušali pomagati G0-T0ju... potem pa bi jih HK-47 "prepričal" da uničijo G0-T0ja.

Pa tudi tista ženska na Korribanu bi morala biti živa.
The truth is rarely pure and never simple.

]Fusion[ ::

Če malo pobrskate po onem linku, lahko najdete audio fajle kak HK-47 muči novejši model da izda lokacijo Droid Factory: Hilarious :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833066 (2673) dronyx
»

Star Wars igre

Oddelek: Igre
142010 (1800) PARTyZAN
»

Star Wars Knight Of The Old Republic 2 The Sith Lords

Oddelek: Igre
391497 (1132) Crazy Frog
»

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
533040 (2425) Crazy Frog

Več podobnih tem