» »

Kero matično za amd + integrairana grafika in zvok + poceni

Kero matično za amd + integrairana grafika in zvok + poceni

whatever ::

Zanima me, katero matično ploščo za amd se splača nabavit. Mora imet 5.1 zvok in grafiko integrairano. Naj bo solidna in čimcenejša. Hvala za predloge.

Smorny ::

najcenejša ASRock K7S41, jaz sem si pa omislil msi k7n2g (nforce 2 + GF4mx).
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

TribesMan ::

Jest mam Gigabyte GA-7N400L ima NF2 chipset, dual DDR podporo, integrirano zvočno in mrežno, stane pa dobrih 17kSIT v JAE... Obstaja tudi različica brez Dual DDR ki pa stane približno tisočaka manj. Zadeva deluje super, tudi navija se dokaj dobro. Tako da toplo priporočam.

edit... površno berem... rabiš integrirano grafiko... pol obstaja še ena verzija te gigabytove plate. mislim da se imenuje 7N400V-L in je okoli 24kSIT... če se prav spomnim.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Smorny ::

Moja msijka me je stala 19ksit in je stara že eno leto. Integrirana grafična ima tudi tv-out. Pogrešam edino SATA.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

DILUF ::

Jaz pa bi ti priporočal ASRockovo K7VM2 z 32Mb grafično ali pa K7VM4 z 64Mb grafično!!

Več o tem si lahko pogledaš tukaj!!

LP

DILUF ::

Pozabil sem še povedati, da je bila K7VM2 testirana pri PC formatu in dobila ODLIČNO oceno!!!

LP

jest10 ::

DILUF:
Kaka bedna trgovina!
duron 1600MHz(pa še narobe napisano) za 14500 tolarjeu?

whatever ::

Tole plato v bistvu rabi foter in je dejal, da ga boli kurac za čipset sam grafiko pa bi rad eno bolj orenk sam kaj ko so vse integrirane bolj tako tako... Čeprav tale ki jo je predlagal Smorny bi kar bla GF 4 MX 440 če se ne motim je gor pa še tv out ma kar bi blo zadost. Edin en problem je: plata košta okrog 30 jurjev! Tak da Smorny če lahka poveš kje si jo ti dobil za 19 jurjev in to celo pred enim letom.8-O Če jo dobim kje za 19 jurjev jo takoj vzamem. Drugač pa mam v mislih eno Asusovo a7n pa še neki se ji reče - ma gor nforce 1 čipset, 5.1 sound pa geforce mx 200, sam je nikjer menda ni več za dobit vsaj jst jo na nobenem ceniku na netu ne najdem. Pa tud točnega naziva plate se ne spomnim - mislim da je a7n pa še neki - če kdo ve kje bi tole plato dobil kar na dan z besedo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716685 (8724) Vlad Tepeš
»

katero matično?

Oddelek: Kaj kupiti
111013 (770) tx-z
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47931350 (17945) Jaffa
»

Računalnik za šolo

Oddelek: Kaj kupiti
321436 (1145) T0RN4D0
»

Osnovna plošča z integrirano grafiko

Oddelek: Kaj kupiti
6992 (896) nodes

Več podobnih tem