» »

Oceno za spletno stran prosim

Oceno za spletno stran prosim

Netrunner ::

Stran je izdelana samo v htmlju s pridihom flasha ....

http://freeweb.siol.net/pain

Kako se vam zdi ....

Me malo zanima kaj si mislite preden jo predam naročniku

Hvala že v naprej

Edelweiss ::

Nimaš kaj,simpatično.
Čestitam !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edelweiss ()

dr_gee ::

Lepo, lepo je izdelana. Malo migetajočega flasha ti lahko pomaga do višje cene...

Netrunner ::

hm .. migetajočega flasha .. to mi kvečjemu zbije oceno :) ...

če kdo opazi kako napako naj mi prosim sporoči

Binji ::

zelo lepo narejeno
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

dr_gee ::

Kakim laikom je flash seveda všeč in pol si mislijo, da kolko truda si v to vložu, ti pa pol lahko daš višjo ceno.

webfreak ::

Sej ne da ni ok sam na neki podrobnosti si pozabu :\ . Popravi pa bo mo potlej videli kako pa kaj :D . link. Sej ni veliko sam neki malega dodaj pa bos vidu. Drgac pa je stran kar ql :D

nurmaln ::

sicer simpatična stran, ni pa mi jasno zakaj je en kup teksta v slikah

Gandalfar ::

ni vsec, ker je zmedena navigacija.

Flasha pa itak ne vidim.

PrimozR ::

A mate kj tazga tut za na bicikle??:D

Iztok Smolic ::

Takole:
Prva stran je nepregledna. Vse je nametano brez posebnega filinga, spodnji naslov je (nevem zakaj) slika in je slabe kvalitete, meni je tudi postavljen neposrečeno. Ko gres naprej k vsebini prides pa na povsem drugačen (črte najbolj bodejo v oči) design in sploh ne paše h okroglimi linijami iz prve strani. Ce imas se kaj casa malo spremeni 1. stran, ker zdaj izgleda kot plakat učencev 5.razreda. Skoda ker si mesal toliko stilov v eno stran...

Netrunner ::

webfreak .. hvala za opozorilo ... ja bom moral mal popravit .. veš ta stran je prva pri kateri sem vso kodo pisal na roke.

Gandalfar ...spoštujem mnenja tudi od tistih ki jim ni všeč .... kar se tiče navigacije pa nevem zakaj bi bila zmedena ... prav lepo imaš na očeh na vrhu linke vseh glavnih strani ... pod stranjo proivodi imaš pa še linke do podstrani od proizvodov:
... no priznam tam nisem najbolj posrečno naredil ker se vstavil tipko "nazaj" v podlinkih od proizvodov. tam bi edino moral na vsaki podstrani vstavit linke do vseh podstrani da ne bi bilo potrebno skakat "nazaj" ...
ma na splošno se mi ne zdi tako obupno.

izisilver ... hvala za tako ostro kritiko ... edini si ki imaš tako mnenje od vseh .. nevem zakaj ti je prva stran nepregledna .. kot prvo ti pade v oči ime oz. logo firme kar je pomembno .... takoj opaziš levo linke in v centru strani je samo z besedami nakazano zakaj se pri firmi gre .... in seveda v ozadju je še shematsko prikazano s sliko ... ko pa preideš na vsebinski del strani .. res da je glava in zaključek spodaj bolj ostrega designa ... vendar sem vse malo omehčal z okroglimi linijami .... in mislim da se designa ne kregata med sabo in se kar lepo lovita ... za okrogline ipd sem se odločil zaradi logota ... da se ujema z njim .... ostali ostri robovi delujejo pa bolj tehnično kot pa če bi naredil vse mehkega designa .... hvala za tvoje mnenje samo večini dizajn ugaja tako da bo ostalo tako kot je..

robbe ::

No bom pa še jst mal pokomentiru tole stran.. No tako, prvič men se zdi odveč d pišeš to (projektiranje, montaža....), kot drugič takoj ko prideš na stran se moraš kar malo potrudit da najdeš meni (malo nevpadljiv). Ni mi jasno zakaj si dal na podstraneh nekaj teksta v sliko? Pa še neka nepomembna stvar (vsaj za večino folka),če gledaš stran na ločljivosti 800X600 (vem, monitor bo treba zamenat :8)) ti na podstraneh pride spodnji drsnik zradi 1 (!!) črke... No to bi bilo z moje strani vse, sicer pa le tako naprej... 8-)

Iztok Smolic ::

Pain : oprosti za ostro kritiko ... ampak res malo premisli kar se tiče prve strani (ki jo mimogrede vsi kritizirajo). Drugače ti pa iz srca priporočam da das take izdelke na 3delavnico.com, kjer ti bojo res lahko povedal ....

Iztok Smolic ::

Pa se tole: sprejemaj kritike drugih, ti ki si to naredil ponavadi ne vidis napak .... sm tko za info

Netrunner ::

ja ... glede 800x600 .... naročnik si je želel imeti optimizirano za 1024x768 .samo če se le da da je berljivo tudina 800x600 .... pa sem naredil tako kot se .......

zakaj je neki texta v sliki ... ma kaj jst vem kaj sem razmišljal

glede prve strani pa .. hm čudno da se vam nekaterim ne dopade kerdrugot sem dobil ful pozitivna mnenja .... zdaj je pa tudi naročnik videl in je ful zadovoljen ...tisti napisi na uvodni strani .. projektiranje, montaža... se mu ful dopadejo ...

kar se tiče menija .... a je res tako nevpadljiv .. men se zdi kar lepo viden !?.

Ja izisilver .. sprejemam kritike ... heh sej zato sem odpru ta post .... pohavale mi ne pomagajo nič :)

No .. vsaka stran bo boljša ... aja hvala za nasvet .. bom res dal na 3d delavnico

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544694 (3511) Bela01
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997593 (5556) JanezekNovak
»

Oceni stran: www.vinoteka2000.com

Oddelek: Izdelava spletišč
264038 (792) Joze_K
»

Kolikšno ceno bi postavili za web stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171073 (835) [MYTiX]
»

Moja stran-mnenja

Oddelek: Izdelava spletišč
361563 (1044) bodom

Več podobnih tem