» »

Xaser III

Xaser III

dwinxp ::

Mam eno vprasanje za uporabnike tega ohisja:

no, kaj je treba narediti da se sveti uni napis sredi thermatake..... kot sm gledu je neka cudna stvar in nevem kako jo aktivirati :D

PROSIM POMAGAJTE :)

Hvala

tsatthoggua ::

Spredaj spodej mas eno crno skatlico pa jo priklopi na napajanje. :D

dwinxp ::

sm ze kej pa pol??? sta dva kabla tm iz une crne skatle k nevem kam jih dat :))

tsatthoggua ::

Ja ane eden je crn majhen, za katerega se mi niti sanja ne kaj z njim :8) tadrugega pa na napajalnik ( upam da nimas na kakega fan controlerja prkloplen :D ) in stvar ze deluje.

dwinxp ::

ja jst mam 2 crna majhna k nevem kam dat.... v napajalcu pa je ze prikopljen, pa tut na spredno masko ne grejo nobeni kabli jo lahko na easy vzamem proc brez tikat nec bo, a bi mogoce mogu dokupit kak kos? :\

cole-22 ::

Ta dva majhna crna kabla sta ista!Na enega od teh dveh mors priklopiti drugi crn kabelcek ki se nahaja tam nekje v sprednjem delu ohisja nekji za napisom od thermaltake!Malo pobrskaj more biti nekje!Pa ne pozabi imet priklopljen na strom!

dwinxp ::

ja sej je tocno videt kje bi mogu bit ta drugi kabel, sam na zalost ga ni ;( nevem bom poisku malo po skatli od ohisja sam dvomim, a bi vedu kdo kje se da to rec dokupit? :))

cole-22 ::

Ja pejt v trgovino kjer si kupil ohisje in povej da tega ni zraven in naj ti ga dajo!

dwinxp ::

oki bom reku dobavitelju :))

tsatthoggua ::

Torej hoces rect da ko odpres celo prvo stranico, da nikjer ne vidis edinega kabla ki gre iz stranice v ohisje?8-O
Iz crne skatlice gresta 2 crna kabla in en rdec/crn (napajalni) kabel. No ce to vse mas potem priklopi led z enim od crnih kablov ( enega imam jest se v "luftu" ) rdecega pa na napajanje.

Hux ::

Da dioda sveti moras samo na napajanje priklopit ono ko gre ven obstrani nic druga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

mocefit ::

ja poglej v navodila za uporabo oz user manual!!!!!!!!!1 zakaj misliš da jih prilagajo? da stiroporju ni dolgčas med popotovanjem po svetu, in da ima kaj brati??????????'' halo ???? :D

Hux ::

Lol kaj je mogoce da je vse skup bol glasno ko prej v oni krs ohisju? lol

Zdi se mi da volcano nenormalno glasni. 5111 obratov ma wtf. Kaj se te tak greje zdaj da senzor od volcanota tak naturira hm...

Diski so temperaturo za 10C spustli a volcano mi turrira ko tele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Malo sem razocaran nad tem 44jurjem vrednim ohisjem. Temperaturo v njem je 31C zdaj prej v starem je bla 28. To pa samo zato ker so ventilatorji tak kmecko nareti. Sej ja skoraj nic lufta v ohisje ne pride ker ma take male luknice ali pa mini reze pri ventilatorjah. Debilsko.

Volcano je ma autotemp kontrolo in ko sprednjo stran odprem da ventilatorju dam puni zrak na razpolago tistadva pri diskih obrati CPU ventilatorja padnejo za 400.
Ce pa stranico dol vzemem pa kr za se 2000. Skoz te luknice pa res nic lufta napride. Zelo slabi dizajn je to ohisje. Nejreje bi ga vrno nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

cole-22 ::

Jah nevem kakse mas ti probleme!Jaz sem cist zadovoljen z njim>:D

Hux ::

Jaz nisem ker CPU vnetilator dela dosti hitreje zaj zaradi dosti vecje temperature ki se nahaja v ohisju naprav prej.

Ce spredni del pustim odprti da so ventilatorji prosti pade slusni hrup tocno na tisto dcb vrednost kot sem mel v satarem ohisju. Pa se vedno mam 31C v ohisju not prej pa smao 28. Zato volcano dosti bol mocno dela in glasno. Zakaj zavraga niso vecje lukne za ventilatorje naredli tak se bi mocno poznalo jau!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

dwinxp ::

Ajd vsi uni prilozeni ventilatorij, za oranzni so cist glupi ne hladijo en kurc nec :) zdej sm jih zamenju in se ful pozna. aja ce te moti da ima premalo lukenj pol pa si sam mal popravi stranico pa je nevem sprednjo masko lahko si jo sestavis tko k ti pase :D

Jst sm sam ventilatorje zamenju pa je vse vredu in prav :)

ps. jst zraven ohisja nism dobil nobenih navodil ne nec :) bom mogu pogledat kej po neti. Aja ohisje je novo in ni rabljeno da ne bo kdo mislil... sam nevem pac v skatli je blo sam ohisje v vrecki in v njem so bli se neki dodatki ma nobenih navodil bo :)

Hux ::

Vidis na to pa sploh nisem pomislo.
Sem gledo zaj ja 0.10 so. V starem ohisju sem mel malenkost mocnejse. A da se bi tak poznalo ce so malenkost mocnejsi? 0.12?

Povej kire nej kupim. Sem gledo aluminij odspredaj malo ja ce se da ki odsraufat smao se nisem tak dalec posegal lol. Prvo bi reje mocnejse ventilatorje. Kire mas ti in kolk stane izmenjava vseh 7?
Vec kot jurja na ventilator nedam pizda.

NA procesorju je bil Volcano 0.5 pa sem ga zlamo lih zaj lol. Sem prst not potisno pa so se peresa polomla. Zdaj sem enega svohotnega 0.13 dal gor. Tiho je lol.
Moram enega kupit ki se da kontrolirat lepo in je malo mocnejsi.

kaj se so kiri bol svoh kot 0.1 sploh al res da Termaltek nejvecji krs v ohisje ki je vrendo mali miljon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Microsoft ::

Jst mislim, da je tole ohisje, o katerem govorite, milo receno sranje.:\

Spredaj sploh ni nobenih lukenj, kjer bi lahka prsu luft noter! Nekej spodaj je potem neka mala lukna, kjer lahka gre zrak noter.

Iz strani so zvrtal tistih deset 1mm vlkih lukenj, skoz katere pac ne more jet vlk lufta noter. Pac, glih tolko, da ohladi elektormotor ventilatorja.:D :D :D

Tud na vrhu ohisja je se nekaj malih luknjic, da lahka gre mal zrakec ven.

Zadnja dva ventilatorja pa imat standardno zascito.

Ventilatorji so pa glih tolko mocni, da se lahko na njih nabira prah.

Overall, podn.:P


In ce potem pogledam ceno, sploh nevem, zakaj bi dal za tak ohisje 40kSIT!8-O

Jst sm si kupil ohisje Antec. Pri merah mislim, da je samo malo krajsi, kar pa prakticno nima nikakersnega vpliva na hlajenje.
Zraven sta prilozena dva ventilatorja, dokupil pa sem se dva ventilatorja.

Potem pa sem enkrat za vselj odstranil VSE zascite, ki so pred/za vetilatorji. VSE. Zdej je stvar cool. Tako po temperaturi, kot po izgledu.;)
Cena ohisja je 21.500SIT, dodatna ventilatorja pa skupaj staneta 4.800.SIT. Se pravi, skupaj nekje 28.000SIT, ce upostavam se stroske postnine.
Think about it.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Hux ::

Sej hladi mi dosti dosti bolse kot ono prej. Diski so 30C. CPU je enako z razliko da sem prej mel VOLCANTA7 pri 5150 obratih ki se je dr ko zverina. Zdaj pa sem volcanota 0.5 ventilator dol fukno in navadnega 80m 0.13 prisraufal gor. Temperatura je ista zvocni novo pa je dosti dosti nizji :D.

To se je absolutno splacalo lol. Ta stabilna bulletproof alukonstrukcija zadrzuje sum ventilatorjev kr fajn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

dwinxp ::

Ma meni se zdi za procesorsko hlajenje... da imajo najvecjo vlogo rebra, ce so leta bakrena v celoti mislim da bi se mogle temperature procesorje znizati za vsaj 10 stopinj v nasprotju z aluminijem kaj menite vi o tem, ker trenutno uporabljam jaz navadna aluminjasta rebra in Vantecovega Tornadota, vendar mi enako hladi tudi z navadni bgim 2000 obratnih ventilatorjem... Aja kar se glede ohisja jst mam trenutno okoli 25 stopinj v njem tko sm se kar zadovoljen v nasprotju s prejsnimi 33 iz starega ohisja :) sam res ventilatorje je bilo treba zamenjat na kake z 3000 obrati in z ledicami :D :D pa je zdej cist kul :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura grafične med igranjem

Oddelek: Strojna oprema
494777 (4012) Sssaga
»

Ventilatorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10516177 (13846) IvoJan
»

Ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
343225 (2632) Mare3
»

tooo damn hot...65

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341683 (1034) SaS
»

Ventilatorji v kišti full pomagajo, k padcu temp.! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513013 (2311) migič

Več podobnih tem