» »

grozno hlajenje!

grozno hlajenje!

PaXtOn ::

dj če kdo ve za kšno dobro hlajenje razn vodnega........nej mi sporoči! pa ne hlajenje sam za procesor.......za kar koli.....ni važn! ....tnx!;(
PaXtOn a.k.a mafija!

Huey P ::

Misliš vse vrste hlajenja razen vodneha ali pa misliš samo zračno hlajenje??
Najbolj ekstremno hlajenje je tekoči dušik...

..::DOOM III: The Legacy::..

OZZY ::

Vapochill prodaja svoje hlajenje z kompresorjem. Stvar stane okoli 1800 dem. Samo ohišje z pripadajočim kompresorjem in radiatorjem. Strašna zadeva za domače zadeve.
Go with the flow.

PaXtOn ::

tekoč dušik!?.....kok to stane.?.....jst bi rabu eno dobro hlajenje......za zdej sm še na ventilatorjih....pa sm ga navil....tko da dela 20% hitrej....sam še zmer...zdej k mislm navijat procesor...kaj pa vem...kok bo hladil!?.....nej mi kdo svetuje kšno stvar....sm še začetnik...!


tnx
PaXtOn a.k.a mafija!

`DoC ::

Hmm... koker sem jst razumel je verjetno tip mislu na hlajenje ohišja in sistema za kar pride prav 80x80 ventilatorji al pa 120x120 vent, pa koker sem vidu v naslednjem topiku ki ka je naredu verjetno še ni prebral člankov o modificiranju, overcloakanju in hlajenju ohišij, ki se nahajajo tukaj na slo-techu.... torej priporočam mu ogled le teh.:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

OZZY ::

Paxton. Pa dej piš v celih stavkih in ne uporabljaj tistih pikic. Sej ni tako težko. Ali ti pač je????
Go with the flow.

PaXtOn ::

sory ozzy! tko sm navajen! kaj jst morm! irc dela svoje! :))) no a ma kdo kšno dobro mnenje za hlajenje? pocen pa dobr?:)
PaXtOn a.k.a mafija!

Yohan del Sud ::

sibirska zima - pocen pa dobr

Huey P ::

PaXtOn;

Priporočam ti vodno hlajenje. Tekoči dušik je brezveze uporabljat, če nimaš kakega Athlona 1.33 GHz ali pa P4... Kolko sem jaz iz prejšnjih topicov videl imaš K6 400 MHz - kupi enega Volcanoj II ali pa III pa de super delal.
Drugače pa je tekoči dušik in vse oprema zanj draga zadeva...


..::DOOM III: The Legacy::..

PaXtOn ::

in kje lahk dobim tega volcano II al III wtv?:......kok stane?

Huey P ::

Pri podjetju JAE. Stane okrog 2.000 SIT in je daleč najboljši hladilnik za Socket procesorje.

To pa je Volcano II v vsej svoji lepoti...
Volcano 3 pa se pri nas še ne da dobiti...

..::DOOM III: The Legacy::..

burekar ::

Huey:
daleč najglasnejši pa res. Najboljš je dat med rebre in vent nekaj gume, pa vent je tud treba dat na 5V, ker malokdo dobi Volcanota 2, ki bi bil še dokaj tih.

PaXtOn ::

a se pol sploh splača tega ventiča uzet??......al je še zmer najbol vodno hlajenje?

SkIDiver ::

Če se boš podal v manjši extrem v navijanju bo bolš kako vodno s peltierom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje (to in ono)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232373 (1781) Lynx
»

Nov računalnik (Matična, Proc, RAM, Napajalnik, Grafika)

Oddelek: Kaj kupiti
191527 (1280) Urc
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513839 (3214) upirna
»

Dusikovo hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131545 (1252) Highlag
»

LN2 hlajenje? Kake ideje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201770 (1558) TESKAn

Več podobnih tem