» »

INNO RADEON 8500LE

INNO RADEON 8500LE

Gionni ::

pri Mlacomu sem zaznal:
INNO RADEON 8500LE 64MB DVI/TVOUT/Single --> 30.960
zanima me, ce je kaj slabsa od Herculesovega FDX 8500LE,
pa kaj pomeni tisti "/Single" ?
drugac je pa ful poceni8-)

zvitorepec ::

Imam to kartico, pravzaprav je to PowerMagic-ova kartica. Je enakovredna Herculesovi (4ns ram, tv-out + kabel, dvi-i + adapter za navadne monitorje), oz. boljsa - ima 2 ramdaca (fdx samo 1). Moja sicer ni bila oznacena kot "single" in malo drazja je bila (35 ksit) - single pomeni, da nima dveh ramdacov -> Mlacom - Inno
HOWGH!

Gionni ::

A se kaj pozna v hitrosti v igrcah, ce ima kartica sam en ramdac?
Ne vem tocno, kaj pomeni v praksi, da dva Ramdac-a omogocata dva locena izhoda.
Na kartico bi imel prikljucen samo en monitor.

Bacilio ::

V Big Bangu majo herculesovo kartico za 31k sit tko da pozab na inno pa pejt ke!!!

Bacilio ::

Drgac se pa dejte rajs mal pozanimat predn neke bedarije kupujete. Graficna z samo enim ramdacom NEEEEE razn ce ne misls nikol tvout uporablat

msmiha ::

Jaz pa lahko dobim ATI Radeon 8500LE 128MB za 33.700 SIT. Kaj pravite ali bi stvar pograbil:D. Da ne bo pomote kartica ni Powered by ATI ampak je Built by ATI.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bacilio ::

msmiha a bi lohka se men eno zrihtu? :) bi ti dal tazga velkega lupcka! :D Drgac pa pograbi kukr hitr se da. Ce pa ne bos pa men povej pa bom jest pograbil!

Bacilio ::

Drgac pa ce kdo noce Ati-ja pa ponujam gf4 mx 440 winfast. Pa doplacam za atija mucho dinero!

msmiha ::

Saj bom pograbil kaj pa si mislil :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327145 (5136) ferjan
»

Nakup graficne

Oddelek: Kaj kupiti
351722 (1111) urosh
»

RADEON™ 9000 PRO ali RADEON™ 8500 128MB

Oddelek: Kaj kupiti
332101 (1041) kuglvinkl
»

Nova Grafična

Oddelek: Kaj kupiti
201441 (887) Zheegec
»

Poden od podna: Hecules in R8500 LE (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1427386 (4611) rap3r

Več podobnih tem