» »

ne pride niti v bios???

ne pride niti v bios???

dobnik ::

ja tkole je blo... neki sm ga probavu navit pa se je pol resetirau, in je bla smao črna slika. pustu smn ene 5 minut pa ni nč blo. pol sm probu proc vn uzet pa je gospa na matični rekla da ni proca, enako z rami, in grafično.

kaj naj naredim da bom lahko prišel saj v bios???a am mogoce kj spalu?
asus a7n8xe deluxe
barton 2500+
2x 256mb ram corsair 400mhzddr

kajzer ::

Tipko INSERT drž pa pritisn stikalo za vklop. Bi moralo delovati!

SavoS ::

Tako kot je reko Kajzer.....100% deluje, ker mam isto plato in sem se tega malo prej poslužil......:D
Res pa je da moraš čist izklopit računalo in potem drži tipko insert in nato vklopi pc, pol pa tipka del in v bios
Dobr zrihtaj
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

dobnik ::

ampak sm probu pa še zmeraj ne pride v bios. nikamor no. na monitorju piše no signal, tko zmeri če je rač. ugasnjen pa monitor pržgan. a je mozn da je kej grafična spalena??

DarwiN ::

Pri ABITu obstaja sindrom napačne shranitve biosa.To se zgodi ko spreminjaš FSB ,pomaga pa samo menjava biosa.Če pri ASUSu tut to obstaja bi znalo to bit to...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

SavoS ::

Veš ka probaj....vzemi grafo ven , spucaj kontakte in jo vredi not potisni..........aja pa zahec potegni kabel ven iz napajalnika pa pritisni gumb za vklop računala potem pa daj kabel nazaj v napajalnik in še enkrat probaj zalaufat......
Probaj resetirat bios, tak da vzameš ven baterijo, greš na en čik in daš baterijo nazaj ter probaj zalaufat....
Če še vedno ni nič nam vsaj povej ali se sploh kaj zgodi ko pritisneš tipko za vklop.........
lahko ti je pa samo kabel za stikalo dol pado:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Primoz78 ::

dobnik: meni isto dela...mam podobno konfiguracijo kot ti...sam proc da je Mobile. Tega sem uspel naviti na 11X200 vec pa ne gre...ne morem spreminjat niti FSB niti mnozilnika...Vcasih mi ne pride niti v biso pa moram vse odklopit, vcasih pa se blue screen pokaze...nikakor ne morem resit problema :'( ....ceprav je bil proc testiran in je sel krepko cez 2,5 ghz....

Lp Primoz

The Yankee ::

Probi vzet vn baterijo za cca. 1 min, pol pa jo dej nazaj in bi moralo delat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19923837 (6594) hojnikb
»

Težava s BIOS - om

Oddelek: Pomoč in nasveti
334777 (4441) luka9
»

"flashanje" BIOS-ov

Oddelek: Pomoč in nasveti
371907 (1482) cultko
»

nesreča!!!

Oddelek: Navijanje
271667 (1113) OwcA
»

Racunalo se ne zbudi

Oddelek: Navijanje
7970 (899) chucki

Več podobnih tem