» »

Xara webstyle4 + fp2000???

Xara webstyle4 + fp2000???

xxx-man ::

Pozdravljeni!

Potrebujem pomoč in sicer pred kratkim sem si snel z neta program za izdelavo raznih banerjev in gumbov za web strani in sicer XSARA web style4, kajti tega ste mi najbolj priporočali.
Progream je res supe, delo je enostavni, ni kaj odlično, vendar se mi pojavijo problemi, ko hočem ustvarjen in shranjen baner ali gumb odpreti v Front Page-ju 2000, tedaj mi napiše da ne podpira tega formata ali nekaj podobnega.
Zakaj mi to naredi, kolko vem ta program (web-stye4) podpira Front Page, kajti tudi podporo za to sem snel z neta.

Kako naj rešim problem?

Hvala v naprej in LP!

Tody ::

Hehe še en rookie :)
Programi kot so fireworx,xsara,psp in skoraj vsak tak program shranjuje (save as) pod svojo lastno končnico.
Zato je treba uporabljat funkcijo EXPORT (izvozi) tam doličiš nek bolj univerzalen format (jpg,gif,avi...) torej takega ki ga brskalniki podpirajo... Zdej o produktu exporta nebi razpravljal vrjetno maš pa potem tud eno goro opcij kako exprotat zadevo toda na srečo (ali žalost) so tud čraovniki ki ti znajo svetovat kako svojo umetnijo najlepše spraviš v širni svet.

xxx-man ::

Ok, bom poiskusil, hvala za nasvet!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internetna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
535726 (4914) Mipe
»

Kako do spletne strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
61260 (1066) Beezgetz
»

Sprememba Product Keya

Oddelek: Pomoč in nasveti
51082 (1021) M@73Y
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281644 (1215) MihaFirst
»

A se da, da bi...

Oddelek: Programiranje
101231 (1010) Freak

Več podobnih tem