» »

Problem s FXPjanjem...

Problem s FXPjanjem...

Tito ::

Stvar je taka sta dva FTP strežnika in jst lahko enostavno FXPjam od enega na drugega in od drugega na prvega ... Torej vse dela perfektno. Potem pa kolega proba in ne more FXPjat na enega, medtem ko mu vsi ostali delajo. Torej enostavno lahko FXPja iz tretjega na šestega ne more pa iz prvega na drugega. Zadevo sem precej zakompliciral. Ampak glavno je vprašanje zakaj men dela lepo njemu pa naredi timeout... Oba uporabljava enak program FlashFXP in enake nastavitve... On si je celo onemogočil Firewall in nima ne ruterja ne nič... TKo da mi ni jasno kaj bi lahko bil problem. Aha seveda niti ni benan na serverju... Aja pa še to server ni v mojem omrežju, pa tudi drugim kolegom dela. Samo njemu ne ...

Se morda komu sanja kaj bi to bilo.

Zanimivo je pa da so mu do sedaj še vsi FTPji delali in je to prvi ki ne dela...

Čudno...

Aja pa da ne pozabim server ki ga uporabljam je proftpd in ima lepo vključeno možnost, da se FXPja na server ...

ČE ma kdo kako idejo, bi lepo prosil, če mi kaj predlaga ...

Hvala!

CaqKa ::

passive mode naj vklopi ali pa izklopi odvisno od trenutnega stanja.

Tito ::

JA sam men je reku, da je probal oboje... ;(

CaqKa ::

idi in se na lastne oke prepričaj če je res oboje probal.
ali pa naj gre v site managerja in v zavihku options naredi kljukico (ali pa jo zbriše) pred postavko passive (naj ne bo kvadratek)

CaqKa ::

aja pa naj ti skopira kaj mu javi ffxp v oni vrstici spodaj ko log piše.. naj ti skopira ti pa sem prilepi.

Tito ::

Nardi fajl velik 0 Kb ... pol pa mu javi timeout...

Spc ::

Dve stvari sta lahko tukaj:
Naj vklopi PASSV Mode
In naj nekdo pogleda, če ima tisti server ofnan port 20 (FTP DATA).

če to drži potem mora delovat :D

Tito ::

Mislš 21 port?

Pa če men gre in ostalim ne videm razloga zakaj njemu nebi šlo...

CaqKa ::

joj nea celi cajt razlagi kak vam gre ampak upoštevaj in preveri nasvete ki ti jih damo..
in če je reko port 20 te je že mislil port 20. port21 je ziher odprt ker drugače še tiste 0kb datoteke nebi naredlo.
pa naj za foro sproba še z recimo total commandrejm naredit fxp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FileZilla ftp strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
245450 (3354) vice boy
»

Postaviti FTP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101876 (1769) miller31
»

problem ftp server

Oddelek: Omrežja in internet
141872 (1562) primus1024
»

iptables + forward

Oddelek: Operacijski sistemi
332246 (1821) tx-z
»

FTP server za routerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61249 (1163) RobyRob

Več podobnih tem