» »

Azareus in ABc...

Azareus in ABc...

leppard1 ::

Grrrr...ko ju najprej clovek instalira vse super!
Ni ti treba ponovo iskati torrentov, vsi so v enem oknu zdruzeni..
ampak;((
Abc mi zmerom neha delovat po pol ure-kar zmrzne enostavno,Azareus pa ponavadi takoj ko dam kaj downloadat z njim,(instalirano imam java virtual machine)
probal sem se z TorrentStormom-2×bral navodila sam ne znam dat filov za download z njim!
Comment. zazeljeni!
So 80's!
  • zaklenil: CaqKa ()

frenk ::

jest mam abc in mi navidezno dela ql...samo mi pa požre 100% proca:\

bradek ::

Moj glas gre za Azureus. Najboljsa stvar ever. Zame.

Odvisno kaj rabis :)

Glede tvojga problema ti pa ne znam pomagat zal.

Dr_M ::

fu*k kok nesposobnih ljudi...
prov usakmu posebi je treba naritsat kaj je treba nardit, da ABC dela brez zmrzovanja in brez da bi porabu 100% procesorja.
ampak ne, ne bom se 1x razlagu, ker eni ste res debili.:\ :\ :(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Ashrack ::

DR_M
Mal nasramno, sam nekaterih res nikoli ne izuci da obstaja SEARCH funkcija!!!
....

Dr_M ::

Big Daddy: no iskanje zdej ne dela, ampak glede na to, da v samem ABC pise kaj je treba nardit in se v eni sticky temi, je blo to omenjeno ze VSAJ 5x, folku se vedno ne potegne...
a mate buce res zato na truplih, da vam dz v zelodec ne pada?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

leppard1 ::

Hm..mogoce nismo vsi taki freaky da bi porabili urco ali vec za ustimavanje enga programa-ce bi za vsak program bral vsa navodila- ni lahko delal samo to!
Eni rajs gremo na forum, ki je namenjen TUDI temu da eden ki se ne razume na nov program in nebi bral vsega in se poglabljal;napise in vprasa!
Vedno ko vprasam kaj na forumih je tudi enih 10% procentov pametnjakovičev ki raje napišejo bla bla bla pa beri sto pa tu mas link namest ko bi v enem stavku napisali odgovor!
Pa sem ze reku da ne bom vec odgovarjal na take provokacije: sam ta Dr_M ki se ma za ultra pametnga ne pozna osnovnega pravila forumov:Brez žalitev!
Take net-junake-bedake-provokatorje-samozadostneze bi jaz po domace povedano na g....! (ce bi jih srecal v resnicnem življenju)

Hm:: vprasanje se vedno velja glede Azareusa in ABC!:))
So 80's!

Dr_M ::

leppard1: sam pizd* ce si pa tok nesposoben, da rabis 1 uro za ugotovitev ene nastavitve, pol stvar ni zate. enostavno
ampak ne morem verjet, kok folk spara svoje mozgane. sej verjamem, da je lazji sprasevat kot pa mislt, ampak slo-tech NI podpora za ABC. podpora za ABC je tuki.

mislm, da bi tut teb film pocu, ce ti te skos ene in iste stvari spraseval in bi mogu skos iste stvari razlagat. men ni pene pomagat nekomu k res neve, eno stvar k ni vsakdanja, ampak kura**, nesposobnezem pa ze ne bom pomagu, pa tut ce vi nestrpnezi pluvate po men.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

leppard1 ::

DR_M napisdal: ''leppard1: sam pizd* ce si pa tok nesposoben, da rabis 1 uro za ugotovitev ene nastavitve, pol stvar ni zate. enostavno
ampak ne morem verjet, kok folk spara svoje mozgane. sej verjamem, da je lazji sprasevat kot pa mislt, ampak slo-tech NI podpora za ABC. podpora za ABC je tuki.

mislm, da bi tut teb film pocu, ce ti te skos ene in iste stvari spraseval in bi mogu skos iste stvari razlagat. men ni pene pomagat nekomu k res neve, eno stvar k ni vsakdanja, ampak kura**, nesposobnezem pa ze ne bom pomagu, pa tut ce vi nestrpnezi pluvate po men.''

Dr_M: vidim da si svojevrstna budala-zakaj neki sploh reagiras na take topice ce ti ni do odgovarjanja!!!! PUSTI JIH NA MIRU; IGNORIRAJIH JIH! (ce tega nisi zmozen in raje provociras to je ze druga stvar):(

-slo-tech JE PODPORA za vprasanja glede internetnih programov v rubriki FORUM:OMREŽENI SVET:INTERNET(vsaj tako jaz to razumem in mislim da vsi obiskovalci slo-techa):D

-NOBEDEN NI SPRASEVAL TEBE DR_M da odgovarjaj na moje vprasanje;vprasanje je bilo namenjeno tistim ki poznajo program in bi mi na to odgovorili v 15 sekundah ;)

- NESPOSOBNEŽ ??? mislil sem da s tem ko je prisla internetna doba ne bo treba za vsak problem listat po knjigah in manualih ampak lahko enostavneje VPRASAS NEKOGA KI TO ZE VE, KER ZATO SO FORUMI DR_M! (ce pa niso zato, mi bos pa ze ti povedal zakaj so ne, meni nesposobnezu..) 8-)

naredi si uslugo na koncu in drugic ce noces odgovorit raje bodi tiho!;((
net-budalo>:D
So 80's!

Dr_M ::

leppard1: net-budalo....smejem se ti v uno neumno prazno butico...

sej se res najde folk (kakrsn si ti) ki ma glih 5 minut cajta in jebe use po vrsti u glavo.
jest pac sam hocem prepricat koga, da bi zaceu mal uporablat glavo.

zdej sva pa ze mal OT...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Slowenc ::

Leppard1: Lehko bi vedel, da ima vsak program (ce je kaj vreden) FAQ. Tam je sigurno opisan tvoj problem. Namen FAQ je, da taki kot si ti ne sprašujejo enih in istih bedarij.

Drugače je pa priporočljivo, da če si recimo inštaliraš program, s katerim prvič delaš, prebereh vsaj kakšen manual, ali pa kakšen šnelkurs, ne pa spraševat, kako se pa krog nariše, pa kvadrat, aja, pa trikotnik...

Aja pa če še nisi opazil, zakaj ti nihče ne odgovori, ali pa noče odgovoriti, zato ker sprašuješ traparije.
Skiny gate.

CaqKa ::

Hm..mogoce nismo vsi taki freaky da bi porabili urco ali vec za ustimavanje enga programa-ce bi za vsak program bral vsa navodila- ni lahko delal samo to!

a dljaš pa lahko celi dan? a za štedilnik ko si novega kupiš greš tudi najprej sosedo vprašat kak se ura naštela?

Vedno ko vprasam kaj na forumih je tudi enih 10% procentov pametnjakovičev ki raje napišejo bla bla bla pa beri sto pa tu mas link namest ko bi v enem stavku napisali odgovor!

zato ker so ga že napisali nekajkrat in nimajo niti najmanjše volje to napisat še 11 ko vidijo da se spet najde nekdo, "ki se mu ne ljubi"!
in medtem ko si pisal ta odgovor bi že sam lahko poiskal kje je zadeva bila omenjena.
Take net-junake-bedake-provokatorje-samozadostneze bi jaz po domace povedano na g....! (ce bi jih srecal v resnicnem življenju)

takim ljudem se v rl reče serviser in ti za svojo storitev zaračunajo..
ampak ne morem verjet, kok folk spara svoje mozgane. sej verjamem, da je lazji sprasevat kot pa mislt, ampak slo-tech NI podpora za ABC. podpora za ABC je tuki.


na slotechu imamo delno podporo za kliente torrent omrežja. ampak TUKAJ.

-slo-tech JE PODPORA za vprasanja glede internetnih programov v rubriki FORUM:OMREŽENI SVET:INTERNET(vsaj tako jaz to razumem in mislim da vsi obiskovalci slo-techa)

-NOBEDEN NI SPRASEVAL TEBE DR_M da odgovarjaj na moje vprasanje;vprasanje je bilo namenjeno tistim ki poznajo program in bi mi na to odgovorili v 15 sekundah

nekak tak.. se strinjam.

pa še enkrat si zgornji slowencov odgovor preberi.
to pa zaklepam zaradi nespoštovanja pravil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[JS] Event, ko se stran naloži po "back" gumbu?

Oddelek: Programiranje
292282 (1550) Spura
»

PowerVR grafični čipi v novih Atomih?

Oddelek: Novice / Procesorji
215964 (5064) MrStein
»

PCI se poslavlja z novimi Intelovimi čipovji

Oddelek: Novice / Matične plošče
448208 (5908) Dr_M
»

Zakaj mi ABC rabi 100% procesorja?

Oddelek: Programska oprema
141285 (1024) Dr X

Torrent download mi zmrzne po parih minutah :(

Oddelek: Omrežja in internet
112138 (1932) CaqKa

Več podobnih tem