»

Navijanje

< 1
...
1134 1135
1136
1137 1138
...
1338 >
 
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje - začetniški problemi

51150 (1058) Dr_M
»

Power-strip

0879 (879) c0dehunter
»

Flashanje biosa na MATSONIC

21152 (1116) Tilc
»

TEMP. CPU kje je to tipalo

2900 (852) JAK
»

Barton 2500+ @ 3200+ ali 3200+ defoult

3943 (879) Strommeisster
»

Riva tuner

0821 (821) c0dehunter
»

barton 2500+ (1800 mhz) na 3600+, če bi obstajal (2420 mhz)

41093 (992) greg22
»

zakaj pri 1.850V samo 2360mhz ....

91232 (1103) Flamer
»

Naviti celerona 1000 (strani: 1 2 )

704877 (4206) Pyr0Beast
»

barton 2500+, pri 183FSB blokada...

251933 (1347) Sami
»

GF4 ti 4200 od inno3d

71344 (1204) tiborrr
»

Kako ga navit v biosu?

3973 (932) jest10
»

FSB vpliva na ram-e?

101152 (1045) MEDENA
»

navijanje geforce 2 MX400 64MB

71125 (1040) OwcA
< 1
...
1134 1135
1136
1137 1138
...
1338 >