Forum » Hlajenje in modifikacije
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Katera pasta??? | 942 (845) | Firebat |
| » | Kupim hmmm nekaj takega kot Pyramid fan silencer" | 931 (881) | urosh |
| » | Dušilka | Pleksi steklo | 2161 (1952) | pro2c |
| » | Povprečna temperatura procesorja? | 1688 (1498) | msmiha |
| » | kako se vam zdi moje ohisje? | 1764 (1222) | Xplicit |
| » | Nano Term Silver | 938 (868) | msmiha |
| » | Hlajenje trdega diska | 1408 (1006) | `ripper` |