» »

Nastavek za vbodno žago

Nastavek za vbodno žago

goranTNT ::

A mi lahko kdo od tistih ki so že rezali svoja ohišja (za pleksi okna ipd.) z vbodno žago, prosim pove katere žagice (nastavke) ste uporabili oz. kje ste jih dobili. Namrec tudi sam bom šel v manjšo modifkicajo pa me zanima kaj je najbolje za ta pleh.

Blup ::

Sej maš sam eno možnost... list za vbodno žago za kovino do 4 mm debeline... to je to... lohka si pa še kkšno bl fino dobiš ampak po mojem nima smisla...

... skratka, ne delaj znanosti iz tega in pejt v štacuno in kup ta najcenejšo k vidš (seveda za kovino primerne debeline)

Blup
:\

Yacksy ::

Pa vzem seboj kakšen list od vbodne žage, da vidiš kakšen je nastavek za pritrditev lista. Tako so mene nasral pri Merkurju, kjer so itakl vsi prodajalci majstri. Tipu sem reku, da naj mi da list za pleh za Iskro in on mi je dal paket in 100% zatrdil da je za Iskro. Je blo pa čist za ene druge žage, zamenat pa nisem mogu (pa je šel jur po gobice)

Blup ::

Prvo kot prvo te je nasrou, da si dau jurja za en list :D
Raj kup ceu komplet, za kkšne 2 jurja, pa jih je notr ene 5 ...
Sej če pogledaš kakšn je list si komot zapomnš... ni tok patentov... če ga pa nimaš pa kr žago v štacuno vzem...

Blup
:\

Yacksy ::

Sej jurja je bil cel paket listov!
Vbodno žago pa sem si sposodil od soseda in nisem kaj preveč tečnaril kakšen nastavek ima. Sem pač predvideval, da majo v Merkurju vsaj malo veze kaj prodajajo. A sem se hudičevo zmotil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stranska zareza v ohišje...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91429 (1191) HardwareMaster
»

plexi okno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71032 (963) ordan
»

Par vprasanj glede modifikacije ohisja.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81316 (1177) IR Babun
»

Krona žage

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121925 (1784) Bungee-
»

Cut me!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
143032 (2831) alien-w

Več podobnih tem