» »

CellFactor Revolution

CellFactor Revolution

Tr0n ::

Rotaidal ::

Sploh ima kdo tu AGEIA PhysX?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

TechBeats ::

ja sej za 2 sobi ne rabiš imet te kartice.
Sam ker nateg imajo u Funtechu za pofu**** 290€ oz 69000sit wtf.
V eventusu jo pa imajo za samo 140€ to se pa že bl splača, pa še špil Ghost recon advanct war fighter dobiš zravn. To je pa hud dil ne pa ta bedn Funtech, tuki se vid kok izkoriščajo tej funtechovci;((
AciD TriP

Gr0unD Zer0 ::

še 140€ je preveč...

razen če maš res preveč dnara

TechBeats ::

No ja no, 32tastarih jurjev to sem mi nezdi glih tooolk velik, nekam velka cena je sam če pogledaš v Nemčiji je še dražja ta varjanta s špilko skupi (180€), samo napram 69k to je pa velik nateg ja.
Počas se jo splača kupt, sam pred enim letom ko pa vn pršla je bla pa preveč zasoljena cena (evo glih tok k je v Funtech, tok je takrt koštala in tok še zmer v tej štacuni koša LOL>:D >:D ).
AciD TriP

Tr0n ::

Te fizicne kartice se nikoli nebodo splacale kupit. Vecina stvari bo opravil vecjedrni procesor, ali pa bodo ustrezni cipi vgrajeni kar v graficne kartice.

Gr0unD Zer0 ::

140€ je vseeno preveč za zadevo, ki je ne podpira skoraj ama nobena igra(lahko pa me kdo v nasprotno prepriča s seznamom najmanj 10ih iger, ki to dejansko uporabljajo)

Klemzz ::

tukile je lista iger klik

Gr0unD Zer0 ::

okej, pa jih je dejansko res 10:D

čeravno me iz te liste zanima mogoče ena ali pa dve

Pesimist ::

Skoraj prakticno vse te igre so tak tudi igrabilne cisto tekoce brez te karte tak da...

M-XXXX ::

A nobeden ne špila al kaj?
Nekaj screenshotov: Če imaš vkloplen blur grejo fps-ji za dol za dve tretjini, brez blura pa ni tako hudo... (po 30-50fps)













Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Tr0n ::

Meh, nic kaj pametnega ta spil. Nekako poskusajo vkljucit fiziko v del igre, pa ne uspeva najboljse.

Pesimist ::

Kaj bomo te igrali ce pa tak pravite da razen dveh sob ni ostalo igrabilno torej why waste my time.
Reje naredi temo na Fallout 3 tech demo :D

miwche ::

Pišuka, ampak res ne vem zakaj ti rabi PPU, da bi samo gledal lepše tekočinske efekte in premikal škatle. Ne bi se vsaj potrudili, da je uničljivost okolice boljša, tisti zaboji razpadejo na najbolj generičen način. Finta je samo, da jih je količinsko dosti, razpadejo pa kot v špilih iz 2000.
~ there are more alpha males than beta testers ~

dronyx ::

Za škatle premikat je bil dober že HL2 z gravity gunom. DObim aritmijo ko slišim, da so zopet naredili igro v kateri premikaš škatle. V isti kontekst kot premikanje škatel pa sodi še plazenje po ventilacijskih jaških.>:D

jimyboy ::

TEŽAVA: Kako naj poženem ta špil, saj mi vedno ko pridem v igro in si izberem level napiše, da nimam kartice za fiziko. Nastavitve sem geldu v glavnem meniju, samo nič pametnega ne najdem ?

JutriPS3 ::

Te kartice bodo tako neslavno propadle.
Pač lovijo razne bebče ki bi za to celo dali 150EUR -> za NIČ. Megla

Pesimist ::

v maticne plosce bi jih mogli graditi pa bi se prej prijelo kot pa to.Naekrat bi vsak htel meti Commando XXL ker pac ma fizika karto not ceprav je skoraj nix ne izkorisca :D
Al pa reklamo nareti da lahko Setija pa folding gor poganjas pa bi vsi PS3ke prodali pa to kupli :D

Tr0n ::

jimyboy: Samo 2 mapi delata brez PhsyX kartice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710214768 (43087) nergac
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926021 (3806) Tic

CellFactor: Revolution Free Game

Oddelek: Igre
121290 (1143) Mavrik
»

Po menjavi grafične problemi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
11748 (672) John Abruzzi

Več podobnih tem