Gigabyte P67A-UD7
vir: techPowerUp!MSI P67A-GD65
vir: techPowerUp!Med ploščami v starem izgledu bodo štiri polne ATX velikosti, P67A-UD3, PH67A-UD3, PH67-UD3 ter H67A-UD3H (prve tri so si na moč podobne ter nimajo slikovnih izhodov, zaradi česar je zanimiv H v imenu dveh), ter trojica mATX plošč s čipovjem H67 (H67MA-UD2H, H67MA-D2H in H67MA-D2), ki se zna povezati z grafičnim čipom v procesorjih. Svojo prvo trojico matičnih plošč so razkrili še pri MSI-ju, kjer se držijo stare barvne sheme v črni in temno modri barvi.
Oznake matičnih plošč prav tako sledijo staremu kopitu, saj imamo dve plošči v polni velikosti ATX, P67A-GD65 in P67A-GD55, ki celo uporabljata enako tiskanino, a ima prva nekaj več bonbončkov (2 SATA priključka več, 2 eSATA priključka ter točke za merjenje napetosti s plastičnim nastavkom), ki bodo upravičili višjo ceno. Obe plošči podpirata tako CrossfireX kot SLI. Za montažo v manjša ohišja in izkoriščanje v procesorje vgrajenega grafičnega čipa bo poskrbela obenem najcenejša plošča, ki uporablja vezno čipovje H67, MSI H67MA-ED55.
Omenimo še, da so pri SweClockers.com pokazali UEFI na eni izmed Asusovih matičnih plošč za Sandy Bridge, ki bo zamenjal stari BIOS. Z UEFI-jem dobimo hitrejši zagon računalnika ter podporo trdim diskom prek 2 TB, poleg uporabnikom bolj prijaznega vmesnika.