» »

Epi reading badge za oceno?!?!

Epi reading badge za oceno?!?!

zlabo ::

No, mene pa zanima, če lahko prfoksa za anglo določ, da je treba Epi reading badge bralno značko OBVEZNO prebrat in da pol redno oceno iz tega. Kokr jaz vem je to popolnoma prostovolnjo8-O

Sevede jaz nisem nobene knjige prebral in smo dons pisal:P O oceni lohk sam ugibate:P :D
Ocena pa bo tok pomembna kukr za navadn test8-O

Pa zanima me, če se lohk kam anonimno prtožm in ji inšpekcijo za vrat nakoplem, ker pri tej prfoksi je OGROMEN nepravilnosti;((


LP, zlabo
  • spremenil: zlabo ()

Sami ::

To smo mogl tud mi v osnovni šoli brat, samo ni bilo obvezno. Iz tega naj kokr jst vem nebi smeli dobiti ocene in je prostovoljno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

ShowDown ::

Ta stvar je zagotovo prostovoljna!!!;((
Glede ocenjevanja pa ti povem da če si šel pisat je od profesorce odvisno če bo ocenla al ne. Naprimer lahko to da 5 če si kaj dosego, nebi pa smela dat 1 če nisi nič dosego. Tak da......pritoži se na vsak način če ti je dala 1>:D >:D

zlabo ::

No ni še ocenla, nasledn teden bo popravla, kva jo bomo to napizdil>:D :D

Drugač pa sem zdej enga sošolca klicu pa je reku da bo tko nardila: dons smo dobil test nazaj, in tko se bosta tista ocena od testa pa ta od bralne seštela in na konc bo padla ta velka ocena v redovalnco, kao sam od testa;(( Se prav če si test pisu 5, bralno pa 1, pol maš kao oceno 3 iz testa;((

Baba zmešana:|

Lp, zlabo

Matek ::

Hmm, a je to najavla predhodno?

Če je rekla, da se bo kaj takega zgodilo, ji dam čisto za prav. Vi lahko pišete test iz besedila v učbeniku, besedila, ki ga sama prinese na listih, ali pa besedila iz neke knjige za bralno značko. Če pa ni prej nič tega omenjala, potem pa vsekakor ne sme tega narediti...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ShowDown ::

Mato,
meni pa se zdi da se tega ne sme delat. Naprimer da nas bi pri matematiki vse prijavla na vegovo tekmovanje iz matematike pa nas potem ocenla. Kolko jaz vem so vsa tekmovanja prostovoljna in po neki logiki se tja prijavijo malo boljši učenci:D

Matek ::

Hmm, pri matematiki je malo drugace, ker ni ravno tekoca snov na tekmovanju.

Sam predstavljaj si, da pri anglescini profesorca pove, da morate predelat eno besedilo v ucbeniku, poiskat besede v slovarju, itd, pol pa iz tega pisete test. To je cisto normalna oblika dela. A ce pa da namesto enega besedila v ucbeniku neko knjizico (ki je slucajno tudi za bralno znacko), je pa to ze narobe?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

zlabo ::

Hja, sam pole so ble pa prov od Epi reading badge, se pravi original pole za bralno značko:\

Ne vem, jaz sem se odloču da se pr njej ne bom okol tega kregu, ker zdej ko smo še prvi letnki ga ni za srat, ker bom mel pol pr njej sranje do konca 4.:(
Itak sem pa test 5 pisu, tko da mam pol v najslabšem primeru oceno 3:P men je prov;)

LP, zlabo

T0RN4D0 ::

:) ja no, mislim da ocene neb smel dat, samo epi reading badge ti pa res nebi škodlo če bi prebral.

take lušne 20 strnai dolge knjige z slikcami. :P :)


če se ti ne da, je prov da boš dubu špon, če jih pa nebi razumel pa tudi. >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zlabo ::

Sej prvotni namen je bil knjige prebrat, pa mi nekak ni potegnil, pol grem pa zadn teden v šolsko knižnco pa nobene nikjer:O v našo matično knižnco se mi pa res ni dal it:P :8)

Pa mislm da majo več k 20 strani, vsaj tko so mi rekl (en mi jereku da jih je 708-O )

Drgač pa sem do zdej še zmer v osnovni obe naredu (oxford in epi), zdej pa mi nekak knjige ne potegnejo več.S tem mislm knjige na splošno, verjetn preveč berem po interentu pa sem pol naveličan branja:P

LP, zlabo

OwcA ::

To je resno, svetujem ti, da se pritožiš na najvišje instance, četudi ti ne bodo ugodili, še odpiraj oči javnosti. Kaj si pa ženska misli, ko od srednješolca pričakuje, da bo kar tako, tebi nič meni nič, prebral knjigo s kar sedemdesetimi (70!) stranmi. Čisti intelektualni eksces!
Otroška radovednost - gonilo napredka.

T0RN4D0 ::

Čepraw owca, odvisno od človeka. Sem imel nekaj sošolcev, ki so se precej učil, pa o ang. niso mel osnovnega pojma... kak prebrat besede, tiste k so se naučil so znal, druga pa bol tko... z izgovarjanjem je še zdej v srednji tak. Z razumevanjem pa tud podobno. :\ :P


Jaz s tem nisem imel nikoli težav, pač sem slabih 10 let gledal na dan cca. 8 ur televizij, samo angleščina, ker slo programi so bli bedni, dojča pa ne maram. :)
Sej zdej je pa isto, sam da sem skenslu TV, pa ta čas, oz mogoč kakšnoi uro manj prestavil na comp. (pa ne berem sam slo forumov, ampak iščem kakšne zanimive stvari po netu velikrat... in kej takšnega je v slo. težko najdet. )

Res malokdaj se mi zgodi da kakšne besede nebi razumel, slabše ocene pridejo včasi h zato, ker se mi pred tetom ne da niti knjige odpret.

skratka, če ti ni nič jasno, jebi ga, če ti pa je pa... kaj nej pa jst rečem k mam do torka hamleta za prebraat pa 100! vprašanj.. eni so že napisal, pa jim je pršlo od 20 pa do 40 strani... to je šele sranje. ;(( ;(
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zlabo ::

Sej angla mi laufa brez problema, zadeva mi kar gre. Sam knjig na splošno se mi ne da brat:P

Drgač pa, če bi se že prtožu, a kdo ve, kako bi lahk to anonimno naredu, pa da pol sam inšpektor pride na šolo pogledat>:D

LP, zlabo

kuglvinkl ::

Ma, trešču bi jo! Tko nared, zalaufi P2P program, zavergli seacrch, ziher dobiš skor vse knjige, sej ni nujno, da je glih h'Wood produkcija, tut TV znanjo filme delat. Še posebej je pa kul, da slika pove več kot tisoč besed, na sekundo imaš 24/25 frameov, pol si pa zmnož. Ne zlato, platinasto priznanje ti more dat!

P.S.:Mulo, bejš brat.
Your focus determines your reallity

para! ::

Ah, lahko ste zelo veseli, da vam je dala test iz EPI bralne značke, saj je vsak drug test dost težji.

Tistih par Penguinovih preliminary knjig je napisanih tako enostavno, da se res nima smisla kregat, ampak prej veselit.

Sicer pa se, zlabo, nikar ne sekiraj v smislu "češ, če se zdaj pritožim, bom do 4. letnika zaznamovan". Na tvojem mestu se glede dotične težave ne bi pritoževal, ker je to za vas pozitivno, če pa se ti zgodi krivica pa kar hitro se pritožit. Ne čepet v kotu in si se bat profesorjev. Ne smeš jim dovolit, da mislijo, da so na šoli oni bog i batina, ker niso.

lp
Death before dishonor!

N-E-O ::

HEJTE FOLK NUJNO POMOČ RABIM!

Mi pišemo test za br. značko v sredo.... sicer so jo drugi po sloveniji že pisali.... js še nism knjig prebral...
povejte mi, a se dajo dobit kje rešitve.. da ne bom špona fasu..
časa je do srede... oziroma, do torka zvečer.... dejte če bo mel kdo že test doma al pa bo kje na netu najdu rešitve,
MU OStANEM DOLŽNIK DO KONC ŽIVLEJA!!

Drgač pa hodm v 1. letnik gim: Danger, Diary of... pa še ena japonska..knjiga.

Lp,
Follow the white rabbit.

Gandalfar ::

hmm .. in zakaj ne prebereš teh par strani?

N-E-O ::

eko, 2 sem prebral... manjka mi še ena...
z naslovom Falling leaves

pa na internetu je nisem nikjer našu, v knjižnci so vse sposojene... če kdo najde, naj me kontaktira...
lp,
Follow the white rabbit.

malal ::

amm..epi reading badge je tko prostovolna varianta..ampak ce se prfoks to odloc dat v njegov delovni nacrt to da..niste edini..ne prvi ne zadnji..lahko se prtozis sam ne bos ne vem kok dosegu itak ti pa ne skodi tistega prebrat..

zlabo ::

Ok, sam tko za info, 2 sem pisu, s tem da nism nobene prebral, pa noben mi ni odgovorov povedal.
Tko da, ti testi so res lahki, sam mal logično pomislš, pa test prebereš, pa maš že osnutek zgodbe v glav:P

LP, zlabo

Athena89 ::

Hy, mi tut mormo obvezn prebrat use... Ju3 pisemo. Prebrala sem love actually, nisem prebrala pa oliver twist in falling leaves. A ma gdo kake obnove? K zdej sm mal prepozna da zacnem brat... No ce bi lahko, pol prosim. Hvala
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

zlabo ::

Ej sej pravm, lani smo mel tud mi te knjige, in ti povem da je tako simpl da se kr kadi. Za 2-jko se odgovori kr sami ponujajo, če se ti userje pa celo kšno 3 lahko stakneš. je pa mal riziko tko na blef, če si bl za sigurnost naj ti pa povejo odgovore iz kšne paralelke:D sej verjetn tud v kašni paralelki pišejo ne? Pa reči komu naj si zapiše odgovore po vrstnem redu. Itak je sam za obkrožvat pa take fore:P

Letos pa sploh ne delamo ker baje ni knjig za dobit:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre med poukom

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
395158 (3787) Daliborg
»

vodikovo hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332486 (2085) frenk
»

sitemi učenja itd. (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
614854 (3823) McHusch
»

Za vse ki jih elektrika privlači!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
444693 (3865) T0RN4D0
»

Domača branja & branje bukv nasplošno

Oddelek: Šola
164403 (4073) Mercier

Več podobnih tem