» »

WIN XP težave z SP1

WIN XP težave z SP1

osama ::

LP.
Mam eno težavo!Z neta sm zloudou SP1 za XP-je ion ko sm ponovno zagnal računalnik mi je javilo napako da se windowsi niso mogli zagnat ker je neka nova strojna ali pa programska oprema to onemogočla!

ZAKAJ?

tko da sm mogu safe mode zagnat pa obnovit računalnik na staro obnovitveno točko!

;((

Ziga Dolhar ::

Ena težava. Neka nova strojna oprema.

Zato!

Rešitev tvojega problema Je.
https://dolhar.si/

SkIDiver ::

Poglej, če maš xp-je z sp1 included. Če je temu tako potem ni čudno da te zjbavajo. Vem iz lastnih izkušenj.

Kje se pogleda kake xp-je imaš pa mislm, da veš.

osama ::

mam verzijo XP 2002 brez SP-ja!

SkIDiver ::

Čudno. Probi pol zadevo uštimat z web update, če maš dobro pipco, če ne pa poskusi kje dobit vse update prenešene z neta k so posamični na misrosoftovih strežnikih.

osama ::

Sej v prvo sem probou z neta pa ni šlo! zdej sm pa dobu CD pa je isto! Mogoče je to da mam XP SLO patch??? pa da rabm SP1 ki to podpira???

osama ::

Evo tole mi je napisal


We apologize for the inconvenience, but Windows did not start successfully. A recent hardware or software change might have cause this.
If your computer stopped responding, restarted unexpectedly or was automaticlly shut down to protect your files and folders choose Last known good configuration to revert to the most recent settings that worked.
If a previous startup attempt was interrupted due to a power failure or because the Power or Reset button was pressed or if you aren`t sure what caused the problem choose Start windows normally.

no pol je pa še pisal kakšn start hočem: SAFE, NORMAL, LAST GOOD...

Lith ::

in....
si dal Last good ? pa odstranil SP1 ? kaj potem naredi ?

osama ::

NE nism dal Last good... ampak safe mode ker drugač ni šlo pol sm pa mogu v windowsih obnovit računalnik nazaj s pomočjo obnovitvene točke ker če sm ga ponovno zagnou mi je isto napisal! En mi je reku naj obnovim register...KAKO?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479441 (8536) cookyx
»

Vista -> XP : bios?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51358 (1204) Traxich
»

Help!!! -ZACETNIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
6988 (813) Meamoto
»

Win XP boot problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81312 (1192) junior
»

Varen zagon v xp

Oddelek: Operacijski sistemi
72856 (2748) SkIDiver

Več podobnih tem