» »

HTML + BAZA

HTML + BAZA

Featur ::

Je morebiti možno postaviti html stran z dostopm da accessove baze, brez serverja. Koliko sem gledal te zadeve, ADO, potrebuje ASP.

Trubadur ::

ne štekam najbolj:8)
a ti mislš s htmljem povezovanje z bazo?8-O to ne gre
Berite Thomasa!

upirna ::

Pa tudi apache ali IIS boš rabil. Ne gre brez. :)

Featur ::

Potrdila sta to kar sem si tako mislil. Da to negre v cistem htmlju. Sicer se gre za bazo vprasanj in odgovorov, ki pa bi se naj prenasali preko cd medija.

Kako pa deluje tisto, access ima moznost, narediti html stran. Tam je potem samostojna htmla stran brez serverja? Ampak stvar deluje, jemlje podatke iz baze.

Seadoo ::

Jah ti maš lahko bazo vprašanj in odgovorov v statičnem HTMLju. Lahko jih tudi iz Access baze izvoziš v HTML, samo opcije za dodajat, brisat in spreminjat vprašanja ne bo. Pač če boš hotu kaj spremenit, boš mogu spremenit v bazi in še enkrat izvozit oz. ročno spremenit HTML.


Kako pa deluje tisto, access ima moznost, narediti html stran. Tam je potem samostojna htmla stran brez serverja? Ampak stvar deluje, jemlje podatke iz baze.

Stvar deluje, podatke ti vzame iz baze in dobiš čisti HTML. Še enkrat poudarim - vsakič ko boš hotel kaj spremenit, boš mogu podatke izvozit iz baze.

ASP in PHP ti omogočata, da se HTML vsakič sproti poveže na bazo ni od tam vzame podatke. Lahko jih seveda tudi spreminjaš, preko HTML strani. Če pa ti podatke izvoziš iz baze v HTML, pol dobiš statičen HTML, brez opcije dodajanja in brisanja.

Featur ::

Jaz bi v bistvu rad, samo bral vprasanja in odgovore iz baze. Enkrat izvozeni podatki (npr. ce izvozim accessovo tabelo) mi ne pomagajo prav dosti, ker se morebiti lahko vprasanja oz. odgovori spremenijo.

Da bi se konektal na bazo, ter pobral in izpisal zeljene poadatke in bi imel, ko bi odprl stran aktualne podatke pa torej negre brez server side podpore?

Ampak ce poblizjem pogledam to stran, ko jo naredi access lahko v bistvu delas karkoli, hmm

Tody ::

Jah fora vsega tega je da mu ti daš ukaz in potem on preveri in ti vrne željeno nazaj... Html ni dinamičen jezik in tega ne zna narest.Php,asp in podobno pa to zna....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS Access (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
647076 (5134) travica
»

Spletna videoteka

Oddelek: Programiranje
243734 (2924) nuclear
»

Ajax, da ali ne

Oddelek: Izdelava spletišč
212618 (1922) snajko
»

Težave pri usposobitvi računalnika za asp

Oddelek: Izdelava spletišč
171116 (948) W|ndKiller
»

PHP/HTML strokovnjaki help!

Oddelek: Izdelava spletišč
261738 (1449) TheHijacker

Več podobnih tem