» »

monitor philips 109p

monitor philips 109p

mona ::

Živjo. Rad bi se posvetoval nekaj glede monitorja. Dopoldne sem nabavil Philipsov 19 palčni monitor 109p. Vse je uredu in prav, slika je odlična, moti me edino to, ker v njem nekaj neprijetno brenči. Naj povem, da prejšnji monitor Hyundai 15 palčni tega ni počel! Zanima me, če kdo ki že ima tak monitor, e mu tudi njemu brenči, če ne, ga bom nesel zamenjat. Hvala za odgovor.

Sydk ::

To je mislim da hiba večih 19inčnih CRT.jev, tudi moj Samsung 959NF nemarno brenči ko ga prižgem, a potem ko se segreje na neko normalno delovno temperaturo, se brenčanje pomiri, je pa še vedno slišno, a znosno. Jaz imam tako glasno kišto z 8mimi venti da totalno preglasi monitor:D če ti brenči preveč vsekakor nesi zadevo nazaj, uveljavi garancijo, za to tudi je:)) LP

mona ::

Meni pa brenči skozi, tudi če dela več časa. Me moti ker je bil prejšnji tih. Moj frend ima 19 palčnega navadnega kar nekej znamka, je dal 3x manj kot jaz, ma je useeno tih.

kuglvinkl ::

Ne bi smel brenčat med običajnim delovanjem. Meni včasih 757BF brenči oz. spušča visoko frekvenčen zvok, ko je v stand byu.
Your focus determines your reallity

]_g_] ::

jst mam tud tak monitor, pa je cist tih med delovanjem, sm ga zdej prov poslusal...

je pa res da se ob vklopu prow ustrašiš kr tolk useče :)

nesi na servis in zateži..

a si kupil novega al second hand?

ajde'


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12820080 (12614) Rakunish
»

H100 brenči (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
789573 (7282) medenko
»

Tih LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
162147 (1351) Veron
»

Napajalnik LC 550W LC6550 oddaja periodičen visok zvok

Oddelek: Strojna oprema
221639 (1171) ZeRo_X
»

Piskajoč monitor

Oddelek: Strojna oprema
201862 (1571) ali3n

Več podobnih tem