» »

minuta molka

minuta molka

mravla ::

žal mi je v nedeljo udarila strela v računalnik, preko kabla za telefon v modem.
žal mu ni bilo več pomoči!!!!! verjemite, samo bridko sem zajokal.
:'(:'(:'(

BigFoot ::

shit happens

`DoC ::

...in ti je čist use možne komponente skurl v računalu???? če je temu tako res sočustvujem;(
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

krucymucy ::

Se dogaja!:O:O:O
Naj ti v tolazbo napisem, da nisi edini, men je tud, ampak je bilo na sreco presibko, da bi vse skurl je sou sam modem!
Moje sozalje

whatson ::

sočustvujem s tabo:(

jaz sem si tato externi modem nabavu... tako če udari, naj udari le v modem...
sem se s tem popolnoma izognil nevarnosti?
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Huey P ::

Sočustujem!

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Življenje je kruto:O.
Kupi si zunanji modem, pa včasih, če je kriza, iztakni kabel. Pomaga:D
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

toži telekom
.

crusader ::

Moje sožalje:'(

OZZY ::

Se zgodi. Ampak naključje pa tako. res toži telekom, da ni poskrbel za varnost.
Go with the flow.

A.J. ::

Sožalje...sam nisi edin.Men ga je uničl še predn sm se prvič prklopu na net.

freezie ::

Nis edini ki se ti je to zgodilo :D
.::. RŠT .::.

OZZY ::

A si mel takrat priklopljen računalnik?
Go with the flow.

snajper_dzo ::

Ej, js bi se tri dni skup tulo... ;((

Muflon1 ::

Nam je 3 dan ko smo dobil kabelski modem le tega skurl pa še 2 mrežne zraven. Sreč so modem že čez 2 dni menjali serviserji. (js sm pa s takim veseljem prej dialup modem prodal:\)
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

roscha ::

Ja s strelami imam tudi sam "lepe" izkušnje. Pred ene 4 leti treščilo v tulifon. Posledica: crknjena hišna centrala (no sem jo uspel popravit) + modem (tud ta se je dal skoraj povsem poravit).
Pred pol leta: udar strele v neposredni bližini. Posledica: crknjen kabelski modem (zamenjan ker je bil še v garanciji), povsem pokurjena satelitska + dekoder (kanta), crknjene vse mrežne kartice (5 kosov), crknjen TV popravljen z veliko muko. Stolp preživel, šla je samo varovalka. V glavnem cel kup piz***, pa sem bil v končni fazi vesel, da ni krepnilo še 5x več... Nauk: če so nevihte IZKLJUČI vse aparate iz elektrike, telefonskih linij ter catv priključkov.

by!

Tiger ::

mravla: nič nisi povedal o pokojniku (mašini), sej na pogrebih se spodobi, da malo poveš o njem :DDrugač pa moje sožalje,..:'(P.S. Upam, da ne objokujemo kakšne stare mašine ala 486 ali P1,..:D

Daedalus ::

Moje sožalje, se zgodi. Samo neki še... Tule, ko sem bral tele odgovore, sem dobu občutek, kot da še niste slišali za PRENAPETOSTNO ZAŠČITO. Jaz jo mam, tud za telefon in modem. Mislim, da mi za strelje ni treba skrbeti, stala je pa itak sam 4k SIT, bolš to kot pa skurjen comp.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

rabbit_zek ::

Moje sožalje!
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

Lunik ::

jst zmerej ko mal bolj grmi potegnem kabl ven... pa tud protinapetostno zaščito mam...

--Switch-- ::

Sočustvujem!:'(
Tudi mojemu frendu se je to zgodilo,ampak je bil on še srečen saj mu je fotr teden kasneje kupu novega(boljšega).
Ko bi vsaj v moj kabel udarla(ne,ne...):D

TribesMan ::

Hm jest mam tud ze mal izkusenj z strelami. Pred pol leta mi je usekala u komp medtem ko sem spilal igrce. Sam neki je usekal kompjuter pa sploh ni jebu nikoga zato sm mislu da je vse ql sam sm zvecer ugotovu da neki ni ured, ko se modem nikakor ni hotu povezat na net. :\

A nism jest en lucky bastard ???

Vseen pa se moje sozalje ob vsej tvoji smoli.

mravla ::

pogreb bo danes, ko leti vse v koš. bom jih lepo zavil, naj počivajo v miru.
bil je P3 550@825, pa ms plata. pa ostalo.
aja, računalnika nisem imel prižganega. pa je vseeno utrpel škodo.8-O8-O

EvilK|NG ::

Sočustvujem !!!!:'(
Play your Cards Right !

Nemelk ::

jst, odkar mam modem, je v tel. utičnci prkloplen le kdr sm na netu! izredno učimkovita preventiva:D
Nemelk ™

Spajky ::

I love moja prednapetostna zascita !, mi je spasla ze veckrat zadeve ! (sem samo interne varovalke menjaval v zasciti); imam "bogate iskusnje" z nevihtami, in tudi s strelo z jasnega pri soncnem in lepem vremenu !!!!!!! - poprej v kaj takega nisem ravno verjel, dokler nisem dozivel - mi je skurlo po bajti svasta ! Pa fejst je poclo !!:|

burekar ::

Ej, mravla!
Sej ni važn, da ti je čist vse skurl. Če ga še nisi vrgu v koš ti zlo priporočam, da preveriš, če še kaj dela. Mogoč je pa kaka kartica preživela(če še kej dela, mi lahk kako stvar šenkaš). Pa dol pober, kar je uporabnega(hladilna rebra...)

fictionel ::

moje sozalje tut....
je sosedu tut ze modm skurl pa se 2 telefona zravn..

drgac pa kokr so povedal obstaja zascita.... ceprov jo mam, se zmeri use ob nevihtah izklopm

Izak ::

Moj SportSter je tudi podlege streli... :'(:'(

srale ::

meni je tudi preko tv-tunerja..sedaj pa upam da ne bo več...kajneda...ups dela svoje,modemska povezava je zaščitena,antene pe ne priklopim več...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

strele in izklapljanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636944 (5127) klemenSLO
»

Nevihta in PC

Oddelek: Loža
472644 (1769) neoto
»

ADSL in nevihta

Oddelek: Strojna oprema
463465 (2393) krho
»

Nevihta. Izklopite računalnik?

Oddelek: Loža
383287 (2709) Cokolesnik
»

proklete strele

Oddelek: Loža
422063 (1405) dcy747

Več podobnih tem