» »

Zamenjana grafična karta v embalaži

Zamenjana grafična karta v embalaži

sinko999 ::

Torej danes sem se odločil in sem segel globoko v žep in kupil od firme
Power Color Radeon 9800 XT
potem ga prinesem domov zmontiram in ga hočem naviti.
Najprej me je malo zmotilo da mi je v Display propertis pisalo da imam monitor na Radeon 9800 Pro, potem se odločim da navijem probam z Riva Tunerjem in mi pokaže frekvence od 9800 pro verzije, probam še z Ati rage tweak pa mi tam enako pokaže potem sem tudi videl da mi Riva Tuner pokaže da imam verzijo jedra R350, a naj ne bi bile XT verzije na R360?
Na strani od power colorja sem preveril vse podatke in tam mi vse kaže da imam PRO verzijo
hec pa je da je na kartici hladilnik od XT verzije. Kaj je zdaj najboljše težit prodajalcu težiti power colorju ali kaj. Ali pa še s kakim drugim programom preveriti hitrost jedra/ram ter verzijo. Meni se počasi kadi iz glave od jeze.

LP
Ni? ni ve?no !

nokia6310 ::

Najbollje bo, da jo odneseš nazaj in poveš kakšna je situacija! pa naj se oni s tem ukvarjajo čeprav boš težko dokazal da je bila karta zamenjana zakaj pa je nisi tam odprl pa se prepričal kaj so ti dali?
saj vem mislil si da je vse vredu samo včasih pa se tudi dogajajo napake!
Nekje sem slišal da je nekdo kupoval pekač pa je dobil notr cd rom tko da napake se dogajajo še posebaj v današnjem svetu kjer delajo vse več ali manj roboti ali pa človeška domišlija misliš da je možno da so karto namerno zamenjali?
žVerjetno ne ker nemorejo vedet na kako stranko naletijo mogoče pa je kakšna taka da jo hoče videt in se prepriačt prej!

Zgodovina sprememb…

Gapi ::

A si ti to kupil v Comtronu? Ker neki podobnga se je zgodilo enemu izmed forumašev na Slo-techu. Cepec je menjal cooler in hotu uvelavljati garancijo zaradi okvare.
No person is rich enough,to buy back his past.

sinko999 ::

Karta je bila kupljena včeraj ob 1730 uri v Pelugi v Grazu ; itak da bom šel danes gor pa da vidim situacijo. Trenutno jih še imajo 7 komadov bom malo pregledal ostalo embalažo pa jo kar tam preskusil da bom ja dobil XT. Drugače pa se bom zmenil naj mi dajo nekaj rabata.
No naviti se da na 430/390 sem vseeno danes sprobal.
Ni? ni ve?no !

sinko999 ::

Tak dobil sem bil tudi odgovor od samega proizvajalca ki mi je prijazno ponudil da mu preko DHL-a pošljem karto in on mi bo poslal nazaj pravega XT-ja.

Samo sem pa bil dol vzel hladilnik pa je pisalo na jedru R360.
Tak zdaj pa gremo gledat kako se karta premila po svetu :D
Ni? ni ve?no !

LittleDevil ::

Če ti na jedru pise R360, ti mora tudi na začetku v riva tunerju tako pisat.
Pa če bi bila navadna 9800 pro ne vem če bi jo navil na 430/390 brez dodatnega hlajenja.

LP

sinko999 ::

Lej kot sem že omenil dam gor čisto sveži sistem ko jo instalira je napisalo radeon 9800 PRO
potem ko sem zagnal Rivatuner tam je pisalo R350 čip potem frekvence so pa bile od PRO verzije. V glavnem če so oni zajebali kje v tovarni me osebno ne zanima so pa tolko fer da jo bodo na lastne stroške zamenjali. Glede navijanja je tako da ima hladilnik gori od XT verzije ki pokriva tudi rame zato je šlo tolko naviti.
Ni? ni ve?no !

Golden eye ::

to sploh ni res če piše na jedru r360 to še ne pomen da bo pisal tud v windowsih!!! Sem kupil Radeon 9800 pro in mi je v windowsih pisal R350 na jedru pa R360 >:D . To se prav da se jo da fleshat iz PRO -> XT.

imott3791 ::

Takoj v štarcuno in zamenjat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.

sinko999 ::

Kot mi je priporočil sam proizvajalec Powercolor naj jo pošljem k njemu in sem jo. :D
Tu je še plan kako je potovala karta :

August 04, 2004

09:47
Ljubljana - Slovenia Shipment picked up
August 04, 2004

15:28
Ljubljana - Slovenia Departed from DHL facility in Ljubljana - Slovenia
August 04, 2004

17:37
Ljubljana - Slovenia Departing origin
August 04, 2004

20:02
Ljubljana - Slovenia Departed from DHL facility in Ljubljana - Slovenia
August 06, 2004

02:55
Hong Kong Hub - Hong Kong Departed from DHL facility in Hong Kong Hub - Hong Kong
August 06, 2004

05:14
Taipei - Taiwan Arrived at DHL facility in Taipei - Taiwan
August 06, 2004

05:47
Taipei - Taiwan Arrived at DHL facility in Taipei - Taiwan
August 06, 2004

05:47
Taipei - Taiwan Processed for clearance at Taipei - Taiwan
August 06, 2004

05:51
Taipei - Taiwan Clearance processing complete at Taipei - Taiwan
August 06, 2004

07:39
Taipei - Taiwan Departed from DHL facility in Taipei - Taiwan
August 06, 2004

08:11
Taipei - Taiwan Arrived at DHL facility
August 06, 2004

08:58
Taipei - Taiwan With delivery courier
August 06, 2004

10:00
Taipei - Taiwan Shipment delivered
Ni? ni ve?no !

LittleDevil ::

In kdaj bos dobil novo?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paket iz Anglije! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718993 (11559) Zoran7
»

flashanje 9800pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
904788 (3384) Black Metalc
»

Taiwaneese english...

Oddelek: Loža
61118 (953) Caligula
»

A je pomembno katero 9800 PRO izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
131755 (1407) vuki

Več podobnih tem