» »

Vrnitev izbrisanih!!! Nujno

Vrnitev izbrisanih!!! Nujno

Poldy ::

Datotek namreč. Punca je po pomoti izbrisala neke word dokumente (tudi iz koša). Ali obstaja kakšen zastonjski programček, ki lahko te datoteke vrne.

Uporablja Windows 98.

Punca vam bo zelo hvaležna.

lp

poweroff ::

Predvsem ne karkoli pisat po disku (vključuje tudi inštalacijo novih programov), da ne boš povozil podatkov. Za freeware ne vem, to sicer zna narediti Norton (Undelete ali nekaj takega). Predlagam, da disk priklopiš na drugo mašino kot sekundarni in tam odbrišeš.

P. S. Kako pa bo punca izkazala svojo hvaležnost? :D :P

andper ::

Se mi je podobno zgodilo kakšen teden dni nazaj zaradi malomarne uporabe kombinacije tipk 'shift+delete'.:\

Nato sem uporabil freeware programček PC INSPECTOR File Recovery in uspešno dobil tistih nekaj datotek nazaj. Treba je le malce naštudirati delovanje tega programa in ne prehitro obupati. ;)

Pa tole je treba obvezno upoštevat, kar je Matthai rekel v prvi povedi.

Poldy ::

Datoteke so že povrnjene. :)) Res, hvala obema.

Sploh nisem pomislil na to, da lahko z inštalacijo povozim izbrisane datoteke. Sem potem disk priklopil na moj računalnik in je bilo vse v redu.

Uporabil sem PC INSPECTOR File Recovery. Super program - sploh ker je zastonjski. In preprost za uporabo.

lp

Apyon ::

Hud program!

Hardstyle ::

Sem si downloadal ta program pa ga ne znam uporabljati! Sinoči sem formatiral disk in sem pozabil uploadat sestrino seminarsko(14strani) zdaj pa je problem pri uporabi tega programa PC inspector file recovery!

1. zaženem program
2. izberem angleški jezik
3.izberem drugo možnost kjer za obnovitev formatiranih podatkov
4. program poišče particije, vendar prikaže 4 particije imam pa le dve! C in D. Sklepam da sta drugi dve particiji "prejšni".
5. seminarska je bila shranjena v mojih dokumentih (C:)
6. kako naj pridem do tja?

Prosim za čimprejšno pomoč!

Lp,
Rok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomagajte rešiti disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
81495 (1417) Yohan del Sud
»

Nujno izbrisane datoteke pri inšt. XP-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
231527 (1289) imagodei
»

Kako obnoviti datoteke?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61815 (1746) boych
»

Rabim podatke z mojega diska nujno

Oddelek: Strojna oprema
121190 (984) Ch4N93
»

Med particiranjem Ugasnu PC. Zdej ne vidim diska. POMAGAJTE,ojoj, pomagajte !

Oddelek: Pomoč in nasveti
71648 (1351) cortez

Več podobnih tem