» »

Rabim podatke z mojega diska nujno

Rabim podatke z mojega diska nujno

joeblack ::

Danes se mi je računalnik ob bootanju v windovse ob prikazu logota za XP ponovno zagnal.Ni pomagal niti safe mode ali last good configuration, vedno ko se je prikazal logo je sledil ponoven zagon.
Pa naložim potem ghost image file in sem verjetno kaj pri vpisu velikosti diska zaj...
Imel sem dve particiji, C za winsi in D s podatki, sedaj je pa nastala samo ena particija velika 80 GB (skupna velikost diska), na njej pa so samo podatki s Cja torej windowsi.
A obstaja možnost da si kako povrnem podatke iz Dja, ker bi jih nujno rabil, poleg MP3 in ostale "krame" so bile namreč tam tudi družinske fotografije in video posnetki hčerke, in te bi res rad nakako dobil nazaj.
Talking on flat is easy!

SSH ::

Če se ti noben ne javi s pomočjo ti lahko jaz poskušim rešit podatke iz hdd-ja, če si kje iz bližine MB-ja in č disk NI s-ata.

MAIL

LP, FReAK,

boych ::

Poskusi disk dati v kak drug računalnik in probaj rešiti podatke s kakim PC inspector file recovery ali kakim drugim recovery programom, če se disk še vrti ti mogoče rata...

joeblack ::

Disk dela čist normalno, windowsi zdaj tečejo, sam je iz 2 nastala 1 particija.naložil sem si program Easy recovery, bom videl kako bo.
Do zdaj je našel že sicer ogromno filov,sam pri nekaterih napiše preview not availible.
So pa ene slike gor(pron), ki ne vem kako so se gor znašle,zgledajo kot ovitki z videokaset.
Talking on flat is easy!

Phoebus ::

Hahaha, na disk ne pride nič samo od sebe :D

joeblack ::

:) sej to mi je jasno sam takih slabih slik si sigurno nisem dol vlačo
easy recovery mi ni našel nič uporabnega pa tudi PC inspector ne, najbrž jih ne znam prav uporabljat, ma kdo več izkušenj ?
Talking on flat is easy!

dr.J ::

> da si kako povrnem podatke iz Dja,
> ker bi jih nujno rabil, poleg MP3 in ostale
> "krame" so bile >namreč tam tudi družinske
> fotografije in video posnetki hčerke

Pa kaj vam je, da ne delate backupov važnih stvari?

tebodi ::

Res je, backupe treba delati.

Če ti ni uspelo zadeve rešiti z enim, dvema za to namenjenima programoma, idi do enga, ki se s temi stvarmi več ukvarja...
Če boš dobil nazaj vse stvari, ki jih ne moreš več sproducirati na novo, ti ne bo žal.
Poskusi s kakšnim znancem, drugače pa je pri nas enih par firm, ki se s tem bavijo.
Saj bo!

tictac ::

jest sem tudi z ghostom zaj.... particijo, pa mi z restorer2000 oz getdataback najde izgubljene podatke, vendar jih ne morem rešiti, ker mam samo demo verzije teh programov crackov pa tud ne najdem

borki ::

Mislim da z programom Recover4all more it. Ker sem jaz tudi mel taki problem.Samo sektorji ne smejo biti poškodovani.8-O

Caligula ::

al pa getdataback-najdi si verzijo 2.25 .
Dela zelo dobro.

Bug ::

Pozdravljen...

Z Restorer2000 sem do sedaj uspel resiti vse podatke kateri so se mi "izgubili" (moja al kaka druga krivda)...
Lahko ti posljem licencno (legalno sem kupil) kopijo tega programa, ker vem kako so fotografije dragocene....

Moj E-mail

Lp,
Bug

Ch4N93 ::

Upam da že ni prepozno...
kot sem razumel iz tvojega pisanja, ti je iz dveh particij naredilo eno. v kolikor nimaš drugega diska, ne boš mogel obnoviti podatkov
(podatke lahko obnoviš samo na drugi disk/particijo)

najbolje da greš do kakega kolega, pa pri njem poskusita obnovit na njegov disk

predvsem pa ne piši nič po disku da ne boš prepisal podatkov

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomagajte rešiti disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
81485 (1407) Yohan del Sud
»

Nujno izbrisane datoteke pri inšt. XP-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
231519 (1281) imagodei
»

Povrnitev podtkov

Oddelek: Programska oprema
6851 (736) darkolord
»

Povozil napačno particijo z Nortom ghostom!!! Kako dobit podatke nazaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61077 (983) HitriPepe
»

Nujno! Na pomoč - problem z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
13940 (748) |OzbY|

Več podobnih tem