» »

izklop lucke na Microsoftovi miski?

izklop lucke na Microsoftovi miski?

branko_bm ::

a se da kako softwearsko izkljucit misko? da vec nebi svetla lucka na njej...
namrec racunalnik mi laufa in laufa miska pa kar naprej sveti vso noc in cel dan
hotel bi da ko me ni da se sama ugasne...

pozna kdo kaksno resitev?

modelizer ::

Jest mislem da softverski izklop ni mogoc, lahko pa razdres mis in isklopis lucko for ever>:D, ti toplo priporocam, ker se bo sigurn ful poznal pri racunu za elektriko:D
Medetem sem se spomnil se ene bolse resitve, najbols da mas ob miski kos selotejpa (neprozornega!:D), pol pa vsakič ko gres z doma prelepis lucko, pa ne bo vec svetla.:P Pa se sigurno se ne bo poznal pri racunu za elektriko.:D:D:D

Daedalus ::

Moj nasvet:
macola+hud udarec po lučki=lučka delala ziher več ne bo. Sam dobro meri, da ne boš miške razsul:)):D:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

CCD ::

Jest sicer še nisem videl te miši z lučko, ampak če ima kak neuporaben gumb ali kaj podobnega, lahko miš odpreš in vežeš tisti gumb na stikalo in ko greš od računalnika pritisneš gumbek in je... Sam če je pri tej miši to nemogoče me ne sesut, ker je še res nisem vedel.

BTW, sam razmišljam oz. načrtujem vklop/izklop ventilatorjev preko ene extra miši na PS2.:D

Igor ::

jao no on misli navdno opticno mis, ki ma prozoren podn in ce jo mas na ps2 sveti tudi, ko je racunalnik ugasnjen (ne vem ce povsod, samo vem da nekje sveti) oz sveti ko je racunalnik prizgan, izklopit je ne mors ker ne dela pol vec mis, lahko pa tisto plastiko pobarvas s recimo crnim hmm lakom, ker je ne paca in ne gre dol tko da nimas usrane roke ..

Tjulenj ::

zdaj odvisno katero lucko mislis. micro$oftova ima namrec dve lucki. eno za delovanje (ki je obvezna in je NE pobarvaj ali kako drugace ugasni ker potem mis ne bo delovala... razen ce je to tvoj namen) + eno dodatno v repu ki skrbi bolj za imidz. mene osebno lucka bolj navdusuje kot ne. a ni fin pogled ko se tako rdece sveti miza pod njo. prvo jutro sem ves prestrasen gledal zakaj miza gori ko sem se zbudil :D drugace pa... saj ne sveti tako mocno da bi te prevec motila? ali pac?

Opkow ::

Ce imas podgano na USB in priklopljeno na USB hub od monitorja. Potem lahko nastimas, da se ti monitor ugasne po xx min in s tem ugasne tudi podgano.
Vsj pri meni zadeva cist lepo deluje.

Pritisnem na bilokteri knof na tipkovnc in se vse aktivira ...

branko_bm ::

ja nekaj takega sem mislil killer...

miska je prikolpljena na usb, ampak na plati... obstaja mogoce program, ki recimo izklopi usb po pol ure ne delovanja, vklipis ga pa spet recimo s pritiskom katere koli tipke na tipkovnici!?

nisem se gledal, kaj v biosu se neda tega stimat ?!? (plata ABIT KT7 A RAID)

gorenc ::

mis cez noc (ko je ne uporabljas) enostavno pokri s kaksno cunjo?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška se napaja (sveti) tudi po izklopu prenosnika.

Oddelek: Pomoč in nasveti
6729 (566) dope1337
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282485 (1351) *ziga*
»

Računalnik ugasnjen, optična miš sveti, zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241883 (1403) Scorpia
»

Opticna miska neprestano sveti

Oddelek: Pomoč in nasveti
131226 (1001) Trubar
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372120 (1487) mlakar

Več podobnih tem