» »

In kdaj ADSL v Murski Soboti ter okolici ?

In kdaj ADSL v Murski Soboti ter okolici ?

iBojan ::

Me pa res zanima ali je tukaj kdo, ki dela na Telekomu ali SiOLu pa bi vedel kdaj bojo ADSL zrihtali v Murski Soboti in okolici ??

lp, _GeS_

Huey P ::

_Ges_;

Ti si iz Sobote???

No zdaj prvič čüjen ka bi delali ADSL v MS...


..::DOOM III: The Legacy::..

iBojan ::

Nisem glih iz MS sem pa iz okolice. Če še nisi slišal za to pojdi do Teletrgovine pa vprašaj pa boš videl. Meni so najprej povedali da bo junija sedaj pa so že premaknili na jesen pa si ne upam še enkrat vprašat, ker mi bo nazadnje povedal, da bo drugo leto potem ga pa ******** ;))


lp, _GeS_

Huey P ::

Iz katere okolice natančno???

..::DOOM III: The Legacy::..

iBojan ::

To pa je že preveč ;)) Pridi na #delphi.si pa ti mogoče povem ;)


lp, _GeS_

irc.link.si #delphi.si - Najboljši slovenski delphi kanal (in edini ;))

delphi.si pa še ena slovenska stran za delphija ;)) Tudi edina ;)

Huey P ::

Žal, Irca ne tiram...Samo povej mi ali si proti zahodu, vzhodu. sever in jug... in okrog kolko KM???

Glede ADSL pa bi bilo kul, če bi tudi v Murski Soboti meli to sranje. Samo dvomim, da bo v tem letu.

..::DOOM III: The Legacy::..

iBojan ::

Sem z Goričkega ;)) Tako, da bo ADSL pri nas komaj za nekaj let ;( verjetno. Ali pa bomo prej prišli v "Evropo" pa bomo meli kake providerja iz sosednje Avstrije ali Madžarske, ki nam bo to prej omogočil ;)) Malo konkurence bi prav prišlo ;))

lp, _GeS_

whatson ::

heh... kak so mi pravli v TELEkomovi bauti, mo meli v SOboti ADSL najhitreje konec maja, najkasneje pa negi avgusta... samo so ovi Telekomofci v MS Telebauti preci prizadeti, ka niti ne vejo ka je nej ADLS ampak ADSL... :D
_Ges_: ja na goričkon pa toga še en čas neboš vido >:D:D

btw: če kdo kaj ne razume naj mi to sporoči, gre namreč za precej lokalni topic:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

iBojan ::

Saj resno bi se lejko tej k*** v telekomovi bauti malo bole na svoj posel razmili ;) Ka san gnouk pijto za ADSL pa mi je samo en cd za sil dala pa pravla ka je tou vse ka mao za internet pa zbougon ;((

Če pa kdo tega ne razume naj poskusi najti Prekmursko-Slovenski slovar ;))

lp, _GeS_

whatson ::

hehe...
tou maš pa praf.. lidgej v Telekomobi bauti so nouri... nesposobni za dihanje... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

wind ::

glede na to ka je MS q1 bi mogla ze meti, ali?

btw. _ges_ te je sran povedati odket si doma? :))

Huey P ::

Pa mislim, ka de prlej negde v Ptuje pa vtam bole pri Ljubljane kak pa v Sobote. Za to ka tü nega nevenkakšnih lidij ka nujno nücajo ADSL. Če bi napravili tou sranje točno tej keden bi bilo izredno malo lidij ka bi se zanimalo za ADSL, razen seveda kakšne firme. Navadni smrtniki pa bi pa cejlo stvar zakonplicejrale...
Takšno je samo moje mnenje..


..::DOOM III: The Legacy::..

PaJo ::

Jojo... Kaka spraha, se dobro da sem mel puno takih sosolcev, ki ste vi in da zastopim bistvo:D

Drugace pa kar se ADSL-ja tice so Telkomovci eni velik lol-i, saj ce bi bili kaj pametni bi ADSL ponudili ze pred par leti in bi zdaj bil dostopen skoraj povsod, saj Slovenija sploh ni velika, tak da nevm kaj se cakajo:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Huey P ::

Pajo;

Ko bo v tujini že tisti internet prek električnega toka, ki ima prepustnost gigabajtov in ne kilobajtov na sekundo, potem bo v Sloveniji se še komaj uveljavil ADSL (po celi Sloveniji)...

..::DOOM III: The Legacy::..

PaJo ::

Ja no to glede pretoka Gbitov preko elektike nebo drzalo, ker je prevec moten v zicah, bodo pa povsod drugod dosti vec moznosti hitrega neta kod pri nas;(

V glavnem, jaz bi bil ze srecen ce bi uvedli nek navaden Flat Rat na dial-up, samo kaj ko so to samo sanje malega cloveka;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Huey P ::

Bistvo je to, da Telekom, SiOL in Mobitel izkoriščajo in nategujejo nas Slovence.

A man prav al ne?

..::DOOM III: The Legacy::..

Tr0n ::

PaJo: kaj nea nekaj Amis pripravlja glede dial-up flat-a?

PaJo ::

Ja je bilo nekaj govor o tem ja(od osebka ki dela tam) amapk zaenkrat je zatisje, upam da je zatisje pred nevihto:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podatkovne baze

Oddelek: Programiranje
202148 (1741) kopernik
»

Satelit v SLO ??

Oddelek: Omrežja in internet
142040 (1718) Dami
»

Na kratka naloga...

Oddelek: Programiranje
181644 (1408) iBojan
»

ADSL only in heaven???

Oddelek: Omrežja in internet
51032 (857) `DoC
»

siol adsl

Oddelek: Omrežja in internet
51355 (994) iBojan

Več podobnih tem