» »

Pleksi ohisje-mravljicna kislina

Pleksi ohisje-mravljicna kislina

Realman ::

Negdo vem da je predlagal pri izdelavi ohisja iz pleksija kot lepilo mravljicno kislino. Jaz sedaj lepim ohisje skupaj,
ampak problem kisline je da na pleksiju pusca bele madeze, katere sem poskusil ze odstraniti na 100 nacinov, pa mi se ni uspelo. Zanima me ce ima kdo kaksno resitev. ( aceton ne deluje-obcutek imam da resitve ni) Prosim, predlagajte.

OZZY ::

bstaja neko posebno lepilo za plexi, ki je skoraj nevidno. dela pa ga akripol iz trebnjega.
Go with the flow.

sirotka ::

Ja ko sem si jst lepu, mi ni nobenih madežev puščala!!!!
K se fajn pozna??? Drugič mal bol merkaj.
LP, Davor:\

Rott-von-weiler ::

Raan

zakaj nisi ti prej probo dva odpadna kosa skupaj zlepit ta mravljična kislina je v bistvu nežno topilo tak da za to ravno ni sirotka pa je vrjetno finomehanik pa je bolj pazo
:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

webcreator ::

1. mal pazi ko lepiš>:D
2. dol najbrž ne boš uspel dobit k deluje kisl. kot topilo ....
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Realman ::

Finomehanik res nisem-sam pacar pa tud ne. Res me zanima kaj je sirotka skup lepu. Problem je da cim mal kisline kapnes, je ze prevec, pol se pa seveda razlije se tam kjer ni treba. Mene zanima ce bi se dal mogoce dol spolirat, al pa kaj podobnega.

snajper_dzo ::

Jaz bi tud to delal... Kje se pa dobi mravljična kislina???:O:O

SkIDiver ::

Folk kr počas. Naj vam povem da z mravlično kislino dobr in lepo znajo zalimat sam experti. Men bi to zrihtu človk k je v tem poslu že 10 let in obvlada. Raan v kot pa se zjokat. Tega se ne da popravt. Odvisn kako koncentrirano si uporabu. Jz sm vidu že tak koncentrat k je stvar čez in čez stopu. Mal pazte s čem delate.

Ja to sm jz predlagu pleksi+mravljična kislina:D

msmiha ::

Probaj zbrusiti dol s finim šmirgel papirjem (1200)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Bol da posti. Če še brust ne zna dobr ga bo sam zdrsu. Raj gor nalimi kako nalepko pa je.

Realman ::

Ok Sk Diver-ce ni pomoci pol pac ni.
NA NAPAKAH SE UCIMO!!!!????
Za prvic bo moglo bit OK.
Sk Driver sam neki bi te se vprasal?
A se da pleksi mogoce tudi spolirat tolk fin da postane full prozoren, tak kot je na zacetku. Pa seveda s cim.

webcreator ::

Kislina se dobi v vsaki lekarni ...:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

sirotka ::

Sej sm reku, sam mal moraš pazt!!!pa bo. al dej pa enmu, da ti bo naredu.:\

SkIDiver ::

Raan da se. S res finim brusnim papirjem. Sam pol morš še neke paste uporabt za gledek vidz mislm da se stvar brus vodno. Jz se raj nebi lotu tega. Lahko ga zdrsaš pa bo še slabš.

Rott-von-weiler ::

pa si nekaj drugega zmisli nalepke nebi bla dobra finta če maš cajt pa če to ni ravno kaj pa jaz vem na raznih spojih zvrtaj notr z rezkalnikom al pa z fino vbodno žago lukne za ventilatore v obliki biohazard al pa nuklear al pa kaj drugega :O
-------------------------------
piši kao što govoriš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje do mravljinčne kisline

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
389794 (8250) Jackal
»

Kje bi dobil material za kadi oziroma kadi za jedkanje tiskanin v vertikalnem položaj

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111616 (1447) Brane2
»

ohišje iz pleksi stekla - homemade

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
144146 (3700) urosh
»

Lepljenje pleksija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
72175 (2081) TESKAn
»

Plexi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
266767 (4535) IR Babun

Več podobnih tem