» »

Znano je število vpisov na posamezno smer fakultet

Znano je število vpisov na posamezno smer fakultet

Microsoft ::

klik


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

flipflop ::

Fuck:|

BaRtMaN ::

FRI UNI kar dost vpisa, me prav zanima koliko bo omejitev.

_marko ::

Ja, mam na prve 3. želje omejitev - super ;((
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Backup22 ::

Bitenc?>:D Jah so kr omejitve ja.. kaj češ;((

PrimozR ::

Hehe, na gimnazijah pa ni omejitve :D :D :D

Microsoft ::

Tud FRI VS ma kr neki vpisa preveč, mislim da 200%, če se prav spomnem....
Sej, če se prav spomnem, je lani blo tam omejitev nekej 60 točk. Letos pa mogoče še kako točko več...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

_marko ::

Backup22: TInček? ... Ti maš tud na Feriju?

:D


Ma ja, so omejitve... sm mislu da na naravoslovju nebo ... pa je vseeno...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

lambda ::

FRI UNI ima 331 vpisanih/180 mest. Tepl se bomo :D
Elektrotehnika UNI (moja 2. želja) je šla rahlo čez mejo, pa bojo pomoje samo vse pogoltnli, pa zapečatli zadevo. Bedube ...
Računalništvo & math interdisciplinarni je pa 28/60, tko da bi se tud na 3. željo verjetn še dalo pridet noter.

Kolk se pa lahko pričakuje omejitev na FRI UNI pri takem presežku???

Microsoft ::

hir vi go
Če pomaga kej...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BaRtMaN ::

Kakšnih 67 točk bi morala bit omejitev na FRI UNI. >:D

Jebiveter ::

:'( :'( :'(
Fantje, za se zjokat!!! Prav vse izbrane smeri imajo presezek! In zal je prva zelja prav FRI UNI!
Letos bo tezka! To pa zato, ker je lani ni blo omejitve! ;((

Ampak OK, upam samo da ne bo spodnja meja 70+ tock. Racunam na omejitev na FRI UN cca. 68 tock, na FRI VS pa okoli 60+65t.
Ce bo sla matura kot zamisljeno bom se prisu not. Upam :O
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

lambda ::

Mal preveč kompliciram ... tud če si črni scenarij zamislim (7 iz uspeha pa ene 18 na maturi) sem verjetn še zmerej notr :)
Sicer mam vse višji nivo, sam slova me čist porazi (npr. poskusna analiza neumetnostnega besedila mi ne znese niti za pozitivno :| , tko da se tukej precej pik zgubi, pa je treba drugje nadoknadit). Ma navadn gremo maturo pisat pa je ...

ganzi ::

zato ma pa ekonomija letos manj vpisanih kot prejšnja leta in upamo da nav omejitve >:D
LP

Luksi ::

Mene je tud presenetla ekonomija. Sm kr vesel, sam vseen bom mogu maturo dobr nardit, za vsak slučaj :))

DoloresJane ::

Brez skrbi - na želene fakultete boste že prišli, če boste maja pljunili v roke. Težje bo tam ostati, če ne boste resni. FRI ima nenormalno visok osip.

_marko ::

ne ene je težje prit kot pa ostati tam.... :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

nicnevem ::

sam en nasvet za maturo...pred esejem za slovenščino pejte lepo v bližnjo gostilno na cca. 2 deci (ne več kot pol litra) rdečega in vas nima kaj skrbet - domišljija bo naredila svoje (in vino) :D Js sem tko pisal šest pik pri slovi, pa nisem nikol znal dobr eseje pisat...;)

dux ::

Jaz nimam na nobeni od prvih 3 več kot 70 % prijavljenih :D

_marko ::

jaz pa:
1. 190%
2. 121%
3. 205%
... na vseh preveč ;((
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

Mercier ::

Kako je s tem zaporedjem želj?

Na programih, kjer so ostala prosta mesta, se potem izbira med tistimi, ki so ta program vpisali kot drugo, tretjo izbiro. Ali pa med vsemi? Lahko, recimo, izpodrineš nekoga, ki je imel pozavno na prvem mestu, ti pa na drugem ali tretjem, ampak nisi bil sprejet na tolkalih?

BaRtMaN ::

Ne, prednost ima vedno tisti s prvo željo. Če je prvih želj manj, kot razpisanih mest, se gre gledat še 2. in 3., če kdo od teh z 2. ali 3. na drugo fakulteto. Če je omejitev vpisa, pomeni, da se vsa mesta zafilajo s 1. željo in tisti z 2. ali 3. željo nimajo šans.

_marko ::

BaRtMaN:
V eni temi smo ugotovila da temu ni tako...:\

Drugače pa je totalna zmeda tukaj, eni pravijo tak, drugi drugače....
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

flipflop ::

Tisti ki ma prvo željo isto fakulteto kot ti ki si jo dal na drugo željo,ima prednost pred teboj.

small_f ::

letos je vse kontra kot pa je blo lani.to je taka lotrija,pa po eni strani ni fajn da so vse želje enakovredne. če bi vpisala teologijo bi bla zihr sprejeta :) tk bom pa morala ostat najvrjetneje doma in delat poklicni tečaj:\

Gandalfar ::

kaj pa kej izrednega?

Mercier ::

Našel temo, tnx za info!

Grey ::

LOL glih dons sm glediu mal to pa piše 330/600 al neki tazga za računalniško fakulteto....mislm kaj je folk ponoru mogoče? Zakaj se jih je tok prjavl ke? Rabmo tud drgačen folk ne pa sam ljudeke, ki ždijo 24/7 za monitorjem...kaj pa ekonomija, strojništvo,fizika, matematika....glih zadnč so prjavl da rabjo v EU več znanstvenikov...

snow ::

Na farmacijo je letos malo manjša norija kot lani, a vseeno velika - 190%... omejitev bo ene 83, 84 pik...

Prejšna leta pa je bilo še nekak znosno..:))
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Gost ::

Res škoda, da ni več zanimanja npr. za kako strojništvo. Znotraj strojništva so nekateri poklici zelo iskani in tudi hudo plačani, $$$. Sicer, če te ne zanima, prav, samo kaj pričakujejo ekonomisti ali pa filozofi, da bodo službe padale z neba? Hm... Računalničarjev je pa tudi zmeraj premalo, le da je potrebno priti na faks:)

Eno vprašanje:
Nekoga v bistvu zanima, ali se je mogoče vpisati na neki fakulteti na UNI smer, s tem da je naredil poklicno maturo? Sam sem že malo iz tega drilla pa mi povejte, kako je sedaj s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

PrimozR ::

Sj kukr vem je na faks izi pridt, sam pol je težko vn pridt (seveda NE predčasno:D :D )

flipflop ::

kojot, ce hočeš na uni moraš narediti še peti predmet. Pa še tako ne moreš priti na vse univerze,recimo pravo ali medicina mislim da rabiš pravo maturo.

Tilen ::

kako pa je s tistim prehodom iz VŠ na uni ? Sem slisal nekaj glede tega na FERI-u (mb) da se da to nekak... z nekim povprecjem al ne vem ... zna kdo to razlozit bol jasno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gost ::

Odvisno od fakultete, samo prehod ponavadi ni problematičen. Delaš 1. letnik recimo na vs. in nato želiš v 2. prestopiti na uni. Potrebno ti bo morda nadoknaditi le kake izpite, ki jih na vs. ni bilo to je pa tudi vse. Ponavadi. Pa seveda pričakuj težji učni načrt;)

Gost ::

kojot, ce hočeš na uni moraš narediti še peti predmet. Pa še tako ne moreš priti na vse univerze,recimo pravo ali medicina mislim da rabiš pravo maturo.


Aha se mi je zdelo, da je sedaj nekaj drugače.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omejitev vpisa -> minimum točk

Oddelek: Šola
296769 (6183) Velki
»

Izračun točk pri maturi; damn, resn ne vem, kak se to računa!

Oddelek: Šola
206446 (5539) KandazaR
»

Matura 03-04 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
846366 (4698) BaRtMaN
»

ponavljanje poklicne mature

Oddelek: Šola
154208 (4012) frenk
»

sprejeti ali ne?

Oddelek: Šola
422799 (1777) Webmajstr

Več podobnih tem