» »

Kje pa vi hranite CD/DVD medije?

Kje pa vi hranite CD/DVD medije?

OmaDesala ::

Zanima me, kje hranite CD/DVD medije.
Nabralo se mi je kar nekaj medijev, pa sem pomislil da bi zadevo malo arhiviral in pospravi (klasicne skatlice zasedejo kar precej prostora)l. Mislim nabaviti nekaj v stilu registratorja ali torbice.
Prosim za ideje in predloge...

krneki ::

Jaz imam torbe po 100, 200 komadov.

Firebat ::

Vsa krama se valja po celi hisi :).
Ce ne mam pa v omarah v skatlah za cevle ...

:)

sloxl8 ::

V klasicnem registratorju, v katerega pride priblizno 50 map Akta za arhiviranje CD-jev, na posamezni mapi pa so zepki za 4 CD-je.

Tovrstne vlozne mape so sicer pri DZS-ju svinjsko drage, vendar pa se da dobiti tudi OEM varianto. :D

Enostavno in pregledno.

OmaDesala ::

ToniT: Jaz sem zadevo resno povprasal (da dobim cimvec idej kako naj si naredim arhiv) in menim da zadeva res ne sodi v Lozo.

krneki: Mogoce nekaj takega
sloxl8: OEM varianta??? Pri teh "ovitkih" nisem siguren ali je zadeva boljsa ce podloga vsebuje tudi "filc" ali samo plastika ustreza.

krneki ::

Ja, nekaj takega, le da je meni osebno bolj všeč, če so 2x2 torbe in ne 2x1...pač odvisno kam odlagaš torbe.

sketch ::

Jaz imam Leitzove standardne mape z 2x2 luknjami (oz. v eni mapi sta 2 ločena fascikel sistema). Skupaj z Aidatinimi ovitki se mi zdi najbolj poceni in najbolj pregledna rešitev, prav tako pa ni problem dokupiti fascikel in/ali ovitke ko hočeš arhiv razširiti.

Aja, prav tako mi jekul ker so luknje standardne pa lahko npr. ven vzamem tri ovitke in jih vpnem v manjso mapo ko rabim musko za s sabo al' kaj takega. Pismo, zvenim ze kot akviziter :P

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

nere ::

baje da je bolje, da so cdji postavljeni vertikalno, ko jih ne uporabljaš, semizdi da je blo neki o tem na resnični resničnosti(to je ena oddaja na tvs)

TribesMan ::

Torbo za 100 CD/DVDjev se v Sparu dobi za 2000SIT, Za 200 komadov pa pride slabe 4 jurje. Pa so zelo licne in kvalitetno narejene... JEst sem si ubodel dve... 100 DVDjev je skoraj pol terabajta... kewl...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Alec999 ::

jst mam TOLE iz IKEA ... si morm se eno kupt k mi zmankal prostora :D

Edelweiss ::

Glede nato,da imam za vse CD-je narejene ovitke v barvi jih hranim v tankih škatlah in imam lepo sortirane v kartotečni omarici (takšno ko imajo zdravniki za kartoteke),ker sem jo pocen dobil.
No tiste torbice sem imel eno doma,ampak ni praktično glede nato,da imam ovitke sprintane na CD-je pa NE PIŠEM !!

Caligula ::

Alec, peveri svoj link :D

Ti si svojim CDjem kuhno nabavil?
Faca >:D

Kaj bos sele svoji zenski:D

Alec999 ::

hehe bemu neki so web site prenavlal al so pa povezave dinamicne :D

Mogoce bo tale link delu!

JUTIS CD tower se imenuje ... SLIKA TUKI.

P.S.
Spalnico ;)

Smorny ::

Jaz mam cd stojalo iz masivnega lesa in aluminija za cca 400 cdjev, rožice in ostalo pa mam v cakeih in v omari.>:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Caligula ::

Jaz pa mojih medijev sploh ne hranim.

Naj stradajo. :D

Sami ::

CD-je ki jih rabim vsak dan imam takoj pri roki, nad pisalno mizo na steni, kjer je prostora za okol 400 CD-jev, druge pa imam v torticah po 50 CD-jev, pod pisalno mizo v treh škatlah in pa v omarah8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

stromar ::

V škatli za čevlje brez pokrova:D . Nekateri so uškatljičeni, nekateri pa ne (večina)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateremu računalniku pripadajo kateri CD-ji?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131496 (1001) Tomay
»

Kje dobiti fascikle za CDje?

Oddelek: Kaj kupiti
61268 (1116) Super Sonic
»

Kje kupiti prazne cd škatlice -slim.

Oddelek: Kaj kupiti
212711 (2454) Kami
»

LiteOn ali LG DVD pekač ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525243 (4581) YenLoWang
»

Kje mate spravljene CDje

Oddelek: Loža
211495 (1144) Gh0st

Več podobnih tem