» »

avtoradio MP3 - katerega do 70.000?

avtoradio MP3 - katerega do 70.000?

Simeroni ::

kaj priporocate?

Golden eye ::

Kakšen pioneer? deh-5500....Poglej malo modele pa se odloči al pa kakšen JVC

laibachnsk ::

Jest ti priporočam karkoli od pioneera,ne bo ti žal denarja...

Alec999 ::

Pioneer DEH-P3600MP v trgovini 49.990 SIT na cesti (do 38.000 SIT)
Click for DEH-P3600MP.



Pioneer DEH-P5600MP priporocena cena ? .... na cesti okoli 47.000 SIT
Click for DEH-P5600MP.



Pioneer DEH-P5500MP je prejsen model in je po funkcijah primerljiv z DEH-P3600MP je pa mal lepsi na pogled :D

Sam si lastim Pioneer DEH-P3600MP ... super radijo bere tud okoli 5 let star in popraskan CD z MP3-ji. Funkcije ma use k jih rabm ... notri ima novejsi sprejemnik za radijske postaje, ki je zelo dober. Da ne omenem sploh cene .. cene nebi bil tok pocen si ga nebi mogu prvoscet.

Drgac pa z Pioneer DEH-P5600MP ne mors zgresit nakupa se lepse oblikovan in se vec funkcij (ceprav jih ima ze P3600MP dost :D )

Lp,
Alec999

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

Smorny ::

jaz sem si decembra omislil tega http://81.223.93.179/main.php?action=78...

pomoje tudi s tem ne zgrešiš: http://81.223.93.179/main.php?action=78...
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

||_^_|| ::

Alec999: private mesiđ maš.

Silvo ::

Pioneer je zakon.Med DEH 3600 in 5600 je razlika samo v številu funkcij.Sound je pri obeh isti.Ko enkrat probaš Pioneer ti konkurenti preprosto padejo iz glave.Moje skromno mnenje je torej, DEH 3600.(Dodatne funkcije so predvsem za sovoznike) Za ostali denar pa kvalitetne zvočnike,da pride moč ter kvaliteta do izraza.L.P.

Sydk ::

Še eden prezadovoljen lastnik Pioneer-ja DEH-P3600MP :))

Simeroni ::

kaj pa Blaupunkt? Daytona npr.?

Sydk ::

Simeroni: sem izbiral med tem Blaupunktom in Pionerjem (DEH-P3600MP) in kar se tiče lastnosti in funkcij in tega sta si na istem, odločil sem se za Pionerja ker ima neprimerno lepši modernejši dizajn, in pa ubijalsko nočno osvetlitev:D

glinik ::

Ja ja ja samo da je čim več lučk. Kaj pa na kvaliteto zvoka, si kaj na to pomislil?

Lp

ferdo ::

ne vem zakaj toliko denarjev za en autoradijo z mp3 predvajalnikom??:D 8-O

izračunaj si koliko evrov je 20.000,ooSIT za takšen denar dobiš spodoben avtoradijo za predvajanje mp3-jev.
povej, če si zainteresiran, pa ti ga zrihtam za 45.000,ooSIT, boš pršparu 25.000,ooSIT>:D :D :D :D :D

||_^_|| ::

ferdo: vsak ma pac svoje kriterije.

drugace pa IDEALNA PRILIKA AIWA MP3 avtoradio 15000 sit!

username ::

ja, glih zadnjič sem gledal en Aiwa avtoradio z mp3, mislim da je oznaka CDCR504MP. v štacunah ga imajo novega pri nas za 40k-50k sit.

ne vem če je to isti, kot ga rabljenega ponuja črtica-guy, ampak me zanima če bi se takega (novega) splačalo kupiti? zgleda kar fajn.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

ferdo ::

se ti hecaš? cena20.000,ooSIT ni za poškodovan/pokvarjen avtoradijo! novega z garancijo:D
in res, so cene kot so 50.000,oosIT in več resnično smešne....
Koliko časa boš imel tist radio za 70.000,ooSIT , ga boš kmalu prodal, da ne boš toliko na ceni zgubu?

pa čim več lučk naj ima, da bo božič čez celo leto:P zelo dobr.

Sydk ::

glinik: kar se same kvalitete zvoka tiče...zelo težko verjamem da kter gladko prekosi tega Pioneerja!

Tko kot je nekdo že zapisal, ko ga 1 x vidiš in slišiš v akciji, vsi konkurenti zbledijo:)) Je pa res da stane pac 50k, jaz sem ga sel kupit v Klagenfurt, sem mislil da bom kaj prišparal, sem pa zanj odštel 47k, dobra roba ima pač ceno, če ti kaj ne diši pa kupi precej cenejšega Clariona ali pa radio brez mp3 podpore, so ZELO že poceni, mp3 za 15 ali 20k SIT je lahko samo jajček ali pa je ukraden, tko je>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476150 (4330) Vikking
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915634 (12243) Damjan Jagar
»

Kateri Mp3 Avtoradio nabavit ???

Oddelek: Na cesti
81419 (1285) jRk0
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525809 (4215) dunker
»

mp3 avtoradio

Oddelek: Na cesti
232400 (1895) Tody

Več podobnih tem